0 oy
648 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Ya hergun Sabah 7 de kalkıyorum çocuk ev yemek temizlik vs derken çok yoruluyorum 1 haftadır evde bende dedim ki çok yoruluyorum az uyuyum çocuğa sen bak 1 saat olsa bile yatiyim dedim eşimde bakmayacaksan niye dogurdun dedi :'( çok zoruma gitti

43 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah aşkına kocalarınız size mübarek olsun ne diye kıyaslıyorsunuz ay sinir oluyorum sormadan kıyas yapanları. 

Tek başima mı yaptım deseydin sende onun bi babasısın sonuçta nankörler ya çok sey sayardım Nalet şeytana diyorum bazen otur konuş kendini anlat 
(194 puan) tarafından
Dicek çok şey var da kuzum sagira sözünü ,Köre kendini gösteremezsin işte
-Reklam-
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Birsey demedinmi ben sinirlendim  lafa bak
(194 puan) tarafından
Çok şey dedim hatta evden çıkıp gidecektim maalesef temasliyim:( çıkamıyorum bir yere
0 oy
tarafından

Oda yapmasaymis cocugu hayret bsey leylekler getirmedi ya sinir oluyorum ya kadini hamile birak dogursun buyutsun ev islerini 4 4 lük yapsin sakin erkeklerden bsey istemesin erkekler bunu beklio o kücük beyinleri bunlari cok basit seyler oldugunu saniyo :angry:

(194 puan) tarafından
Valla çok doğru dedin kuzum
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Bende 2 tane küçük bebek var ben oleyim o zaman :) benim esimde bakmaz
(194 puan) tarafından
O 2 tane bebeği tek başına yaptın demi
(1,253 puan) tarafından
Evet aaa ayip ediyorsun ben tek başıma yapiyorum.cocuklari :Dddd yok anam yok sevmeye gelince severler bakmaya gelince bakmazlar
0 oy
(3,723 puan) tarafından
4 aylık bebeğim doğduğundan beri dönüşümlü bakarız temizlik yap bebege bak yemek yap zor yani WC gitmeye vakit bulamıyorum o yüzden mecbur bakacak benim çocuğum olduğu kadar onun da çocuğu bana bunu diyemez bütün yükü benim üstüme atıp birde bakamıyorsan doğurmasaydin  ne demek 
0 oy
tarafından
Benim oğluma bakmak çok zor bide hasta oldu dün gece çok ağladı eşimde yastığını alıp içerde yatı Buda beni çok üzdü 6 aydır hiç gitmedi bunu tapması çok üzdü biz çocuğu tek başımıza yapmıyoruz ki 
0 oy
tarafından
Doğurduysan tek başına yapmadın cocugu kendinin de cocugu 
0 oy
tarafından
Anammm Allah korusun kurban oluyum ben kocama hafta sonu Tatil bende bebeğimi ona veriyorum 
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Bütün yük zaten hep kadınlarda
0 oy
(116 puan) tarafından
Nasil bir insan ya ne demekmiş o eşim sabah 8 de çıkar evden iş için kızım 5.30 en geç 6 da uyanır eşimde bizimle birlikte kalkar ise gidene kadar kızıma bakar oynatır akşamda 7 de eve gelir yine yemeğini yer kızım uyuyana kadar bakar sen dinlen der oda işten geliyo ve ağır yorucu bir işi var ama işte yapı meselesi canım eşin cahilce konuşmuş hiç takma 
0 oy
tarafından
Tek başına mı yapmışsın ayy sinir bi durum mecbur bakacak tek senin çocuğun değil. Benim bebeğim 13 günlük daha şuan şükür annem yanımda uykusuz kalınca o bakıyor ama pazartesi gidecek oda, şimdiden diyorum eşime yeri gelince bakacaksın evet oda çalışıyor ama bizde sonuçta evde çalışıyoruz öylesine sıkıldım diye bırakmam ona çocuğu ama son radde mecbur uykusuz kalınca bizler bakmak zorundalar. Senin eşinde ayıp etmiş 
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Leylekler getirdi bu çocuğu ya zaten. Hey Allahım ya sinir oluyorum varya benimki de dün büyüğüm düştü ağlıyor onu teselli ederken küçük  ağladı. Baksana şuna  beceriksiz mısın nesin diyor. Sen bak da hünerini görelim dedim kesti sesini.. bu ara bu konularda çok hassasım sanırım:) 
0 oy
(5,120 puan) tarafından
Bir gün eşim bana "ne yapıyorsun ki evde bir çocuk bakıyorsun" dedi. Bende o günden itibaren yemek yapmadım, çamaşır yıkamadım, evi temizlemedim, onun girdiği tuvaleti bile temizlemedim. 1 haftanın sonunda gelip özür diledi. Şimdi gıkı çıkmıyor :)
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Boşanma ayrılık vs söz konusu olunca hemen derler babanın evinden mi getirdin bizim çocuğumuz diye ama 1 saat bakıp destek olmasını bilmezler
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Terbiyesiz tek benimmi cocugum diyeydn 
0 oy
tarafından
24 saatin 1 saati bakamayacaksan kazanmasaydın deseydin sende 
0 oy
(616 puan) tarafından
Kurban olsun sana üzülme ya anlayışsız eşle hayat çok zor Allah yardımcın olsun 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Sen biraz yemek aş yapma görsün ebesinin örekesini babayın evinden mi getirmişsin malll adam 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Küfür etmek serbest mi ona göre konuşacağım Allahın hanzosu kemçik ağızlı 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Tövbe Allah'ım tek başına mı yapmışsın acaba

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 917 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 283 göst.