0 oy
1,121 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
Kızlar elimde yıkıyorum deterjanlı suda bekletiyorum ama istediğim sonucu alamıyorum çamasır makinasında yıkasam olurmu acaba yıkayan varmı 

56 Cevaplar

0 oy
(3,696 puan) tarafından
Domestosla çamaşır deterjanını aşırı sıcak suya katıp bezleri de icinde sabaha kadar bekletirim her gün tertemiz oluyor  canım  makineye atmaya ne gerek var 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mutfakta kullandığım bezleri örtüleri beraber,  yer dolap vs.sildigim bezleri ayrıca beraber atıyorum makinemin 15 dakikalık programı var hemen yıkanıyor temiz de oluyor.
0 oy
(898 puan) tarafından
Ben elde yıkıyorum tertemiz oluyor
0 oy
(669 puan) tarafından
Hic atmadm bitane kullanıyorum çamaşir suyuyla yikıyorum tertemiz oluyo  
0 oy
(435 puan) tarafından
Mutfak bezlerini genelde birbirine yakın renkler alırım yani ara renklerden. Biraz biriktiriyorum kirlendikce hepsini bir atıp yıkıyorum sofralarla beraber. Asla kıyafetlerle karıştırmam. Hem evde hayvanlarımız var. Hem de hiç hijyenik bulmuyorum. 
0 oy
tarafından

Bir çok arkadaş yazmış ama bende söyleyim :)sofra bezleri ile atıyorum ama önce bir sudan geçiriyorum üstünde kalıntı olmadan çamaşır suyu koyuyorum birde tertemiz oluyor. Ama şöyle bir şey var matik deterjan ve çamaşır suyunda bekletincede tertemiz oluyor bezler makineye gerek kalmıyor bile fazlada bekletmiyorum en fazla 1 saat bulaşıkları yıkamadan koyuyorum en son bezleri yıkıyorum.

0 oy
(2,558 puan) tarafından
Sofra bezleriyle mutfak havlulariyla bezlerini bir atiyorum
0 oy
(5,684 puan) tarafından
Ben attım kaçkere tüylenıyor beyqz sabunla elimle yıkıyorum 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bn direk çöpe atıyorum..iğreniyorum maalesef. Sarı bezlerden çok çok alıyorum az öğrenmeye başlayınca çöp. 
0 oy
(6,366 puan) tarafından
O bezleri sofra bezi ile atıyorum canm sıkıntı olmaz 
0 oy
(19 puan) tarafından
Mutfakta olan hiç birşey banyo ya gitmez. Çamaşır makinasına atılmaz. Yani atılmamalı bence 
0 oy
(6,481 puan) tarafından
Bende elimde yıkıyorum çamaşır suyu ile canım makineye de hep sofra bezlri ile atarsam atıyorum her çamaşırla atmam
0 oy
tarafından
En güzeli ne biliyor musun canım ben öyle yapıyorum tencereye su doldur bezleri içine at az birşey çamaşır suyu biraz güzel koksun dersen yumuşatıcı fokur fokur kaynat muhteşem oluyor yeni gibi
0 oy
tarafından
evet yıkıyorum sofra mendillerini attigim zaman onları da atıyorum birlikte yıkanıyorlar
0 oy
(211 puan) tarafından
Yok yıkamam ev ıcın kullandığım toz bezlerini bile ayrı atarım camasırımla yıkamam sarı bez zaten eskidikçe at cope gitsin. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 153 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Zehra asude (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 119 göst.
26 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ipek4161 (2,665 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.