+2 oy
1,430 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

:Dtovbe estağfurullah ya bazılarıniza normal gelebilir ama bana hiç normal gelmiyor sizce doğru mu ? Ben hiç doğru bulmuyorum yani hastalık olur basustune o zaman herkes yapar da  2 3 gün önce okudum neymiş esi özel bolgesini jiletle temizliyomus kendi egilemiyormus hamileydi galiba bende hamileyim ama yine de eşimden böyle birşey istemem tabi kişiden kişiye farkeder ama o kadarda olmasın ya (kendi fikrim):woot:

54 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben yaptryom yalan yok
-Reklam-
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Şahsi fikrim bence o kadarı da fazla biraz tabi kişinin durumunu bilemeyiz ama fazla bence ya hayır aldirmissin aldirmissin bı de buraya mi yazmış bunu ne genişlik anlamadım 
tarafından
Ahhahah evet evet o yüzden aklimdan çıkmadı size sormak istedim bir bana mı garip geldi diye aldirdiysan aldırdın ne diye bize yazıyorsun :)
(3,505 puan) tarafından
Ah ahhh ne diyim ki
0 oy
(731 puan) tarafından
Yok artık ya değil ben eşimden öyle bişey istemek o evde iken asla kişisel temizlik yapmam 
tarafından
İşte kişiden kişiye değişiyor tabi bana da çok garip gelmisti okuyunca☺️
0 oy
(3,835 puan) tarafından
Ben yaptıramam eşime gerçi öyle bir sorunum yok ama olsa da yaptırtmazdım. Ama yaptırana da saygı duyarım beni ilgilendirmez
0 oy
tarafından
Ay allah korusun ben çok utanırım
0 oy
tarafından
Lazere gidip herkese göstermektense eşi yine de iyi
0 oy
(7,434 puan) tarafından
ben kıl dokucu aldım ıse yarıyor gerekte kalmıyor oyle seye
0 oy
tarafından
Bni eşim temizliyor 15 . Hafta dan belli kuaföre gidip acilmk norml Helaline acmak mi anorml 
0 oy
(16 puan) tarafından
Peki eşin yapınca ne oluyor ???
0 oy
tarafından
Allah mecbur bırakmasın kim neyi nasıl yaparsa yapsın  .benmi ben elhamdülillah mucbur kalmadım hiç 
0 oy
tarafından
İlişkiye girerken giriliyor utanilmiyor da ona gelince mi utanması gerekiyor kız anlamadım :D ben hiç yaptırmadım,yani hiç de aklıma gelmedi,ha ben cekinirim o ayrı ama ne bileyim yadırganacak bir durum söz konusu değil bence 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ben yaptırdım eşime başka zaman utanıyoruz da o zamn mı çekşnecem iyi günde kötü günde demişler doğumuna daha vardı suyum erken geldi o acele korku ile yapamadım ki ilk defa jilet yaptım eşime yaptırmak durumunda kaldım yadırgayacak bişe göremiyorum ben bunda 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Hamileyken de yaptırmadım hamilelik hastalık değil ya şunu şey gibi görmeyin artık oturdum yere ayna karşısında hallettim isiimi bu kadar basit eşe yaptırmaya hicde gerek yok neden benim pos halimi görsün adam ama ciddi bir sağlık problemim olur o baska 
tarafından
Bosver canım anlamadilar yada saldırmak için yer aradılar :)☺️ kötü birşey olarak post açmadım bana çok garip geldi öyle yazan kadın yaptirdiysanda neden yazdin ben mi çok yadirgadim yoksa herkese mi normal geliyor onu sormak istediydim amaaaaaaaaan:)))
(1,392 puan) tarafından
Bence de hoş değil tembel işi sadece
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benim eşim de yaptı. Hatta ilk dogumumdan sonra doktorun verdiği kremi falan da o sürdü. Bundan normal ne olabilir?  Kuaföre gidip mahremini tanımadığı kişiye açanlar normal karşılanıyor ama. Birliktelik yaşarken yorgan altında mi yaşıyorsun da anormal geldi.
0 oy
tarafından
Hamileyken bnde yaptırdm eşime bundan doğal bişey yok bence .
0 oy
(15 puan) tarafından
Eşler arasında da olsa bence bazı şeyler özel kalmalı bu kadar qçık olunmamalı ne olursa olsun istemeyerek de olsa tiksinebilir veya soğuyabilir eşler böyle şeyler normal olmamalı bana kalırsa erkek de kadında bazen bazı konularda geri durmalı 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Kuaföre ayıp olmayıp eşe ayıp olması çok saçma mecburi durumlarda yardım edecek tek kişi eştir.

Hangi yandan bakarsan bak yani helalin sonuçta 

0 oy
(5,880 puan) tarafından
Gerçekten eleştirmek için yazmaya bayılıyorsunuz. Benim eşim doğumdan sonra günlerce benle tuvalete girdi çünkü tek başıma tutunup kalkamıyor oturamıyordum. Özel bölgemide yeri gelirse temizletirim onunkinide temizlerim. Karı koca arasında böyle şeylerin ayıbı yoktur. Hamilelikte önünü göremiyor insan ne var yani eşi yardım ettiyse? Bu dalga konusu değil eşinin düşünceli oluşuyla alakalı. Yatak odasında ayıp yokta temizlik yaparken mi ayıp olacak! 
0 oy
tarafından
Hayatta öyle bişey istemem ki istemedim de çorabımi bile giydir demedim . İyice abartıyorlar şimdi tabi savunanlar da gelir
0 oy
tarafından
hamileymis cnm, kuafore acicana esine acmis bence normal.. sonucta bebegi de tek basina yapmadi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 188 göst.
0 oy
11 cevap 121 göst.
0 oy
4 cevap 72 göst.
29 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Deryamdmrrr (17 puan) tarafından soruldu

380,437 soru

11,390,342 cevap

34,899 kullanıcı

...