0 oy
433 göst.
Aile kategorisinde (1,015 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizceler hamileliyinizi ne zaman oyrendiniz yani adetden oncemi sonrami ve nasil oyrendiniz.

Cevaplayan herkese simdiden tesekkurler
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

34 Cevaplar

0 oy
(13,802 puan) tarafından
Bir kaç gün geçti günü test yaptım 
-Reklam-
0 oy
(3,485 puan) tarafından
İlk çocuğuma hamile olduğumu enfeksiyon diye gittiğim acilde hamile olduğumu öğrendim

İkincisini (şuan 8 haftalık hamileyim) oğlumu acile götürmüştüm ateşi var diye adetim de 2 gün geçmişti durmadım kan tahlili yaptırdım :) sonuç olarak ikisinde acilde öğrendim:D
0 oy
(120,005 puan) tarafından
rastgele ogrendim
0 oy
tarafından
Testle öğrendim:))))
0 oy
tarafından
İlk hamileliğimi adetten önce öğrendim ikincisinide 2 gün falan geçiyordu öyle 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Canım cips istemişti ben sadece hamileyken canım cips istiyor ondan anladım 5 haftalikti üstüne görmüştüm 
0 oy
tarafından

13. Haftada şans eseri öğrendim . Başım dönüp fenalaşmasaydım heralde 25. Haftada öğrenirdim :)

tarafından
Adet gördün yani hamileyken
tarafından
Evet canm adet oluyodm hamile olduğum halde
tarafından
Hamile oldugumu bilmiyordum olmuş seninki de bi program var hamile olduğunu bilmeden çocuk doğuruyorlar
tarafından
Programı felan bilmiyom aşkm ben doğrudur
tarafından
Öyle canim
0 oy
(9,626 puan) tarafından

İkisinde de 2 gün gecikmeyle öğrendim :D Daha doğrusu oglumda 2 gün geçtikten sonra test yaptım kizimda da 2 gün geçti hamile oldugumu tahmin ettim ama 4. Günü test yaptım ama hislerim kuvvetliymis :D

0 oy
(13,291 puan) tarafından

Kızımı 3 haftalık öğrendim şimdi hamileyim 20 haftalık öğrendim:)

Adet düzensizliği için gitmesem Dr hafeket ettiğin de anlardım herhalde :)

(1,015 puan) tarafından
Nasil yani adet oluyomuydun?
(13,291 puan) tarafından
Doğumdan sonra çok düzensizlik oldu kızım emiyordu birde o sıra ramazan da oruç tuttum çok zorlandım adet düzenlediği başladı olmadım 2 3 ay kadar sonra oldum yine tekrar aynı diye önemsemedim Dr gitmeye karat verdik hamile olduğumu öğrendim:
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Sonra ogrendm .gecikince 
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Ben adetim geçiyordu çocuk istiyorduk ama o ay ev filan taşıdık ağır filan kaldirdim ettim hiç hamile kalacağımı düşünmüyordum, adetim 4 5 gün geçti test yaptım bursey çıkmadı 12 gün filan gecti test yaptım 2.cizgi silik çıktı, 1 hafta sonra yapınca tam çıktı meğersem geç tutmuş, o yüzden adetim 2 ay geçti öyle öğrendim 
0 oy
(331 puan) tarafından
2.ci hamileliğm şuan 2 sinde de günüm geçince test alıp öğrendim kızıma hamile olduğumu öğrenince sevinçten ağlamıştık çook mutlu olmuştuk Allah m herekze tatırsın anneliği 
(1,015 puan) tarafından
Aminnnnn:)

İlgili bir soru bulunamadı

384,722 soru

11,508,333 cevap

35,165 kullanıcı

...