0 oy
385 göst.
Diğer kategorisinde (837 puan) tarafından
Ben kız çok istiyordum Rabbim erkek nasip etti çok şükür sağlıklı sağlık herşeyden önemli evlatlarımızın ayağına taş değmesin inşallah  ama ne bilim sanki kız olması daha güzel olur gibi anneye arkadas sırdaş olur siz ne düşünüyorsunuz 

27 Cevaplar

0 oy
(2,660 puan) tarafından
Ne kiz olsun ne erkek evlat olsun sağlıklı hayırlı olsunda gerisi boş 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Erkek olmasını istdm

Şükür 2 oglum var şimdi de kızlara merak sardm inş rabbim bize de nasip eder kız cocuuğunu

0 oy
(880 puan) tarafından

Afedersin ****** gibi kızım olsun isterdim kendimi bildim bileli hep bunun hayalini kurardım bekarken bile ismi hep Asya olucak derdim 12. Hafta doktor annesi bak pipisine dedi neee oğlan mı diye tepki vermiştim kabullenemedim hamilelik boyunca karnım şiştikçe cinsiyet soranlara ağzımı eğerek oğlan ya diyordum Allahın gücüne gitmiş olmalı ki oğlum doğdu 15 gün youn bakımda kaldı o doğdu ben öldüm öyle bir histi. Rabbime binlerce kez şükür ki dünya tatlısı bi oğlum var ve şimdi diyorum ki dünyaya bir daha gelsem yine oğlumu doğurmak isterdim :)

0 oy
(1,131 puan) tarafından
Hep kızım olsun istiyordum çok şükür minnoş bir kızım oldu kurban olurum yyaaa❣️❣️❣️❣️❣️❣️♥️♥️♥️♥️♥️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(13,793 puan) tarafından
Kızın olacağının garantisi yok sırası mı önemli bir oğlum var daha çok küçük kızım olsun çok istiyordum şimdi ikinci çocuğu kiz olsun diye düşünüyorum ama ya o da erkek olursa 
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Can sağlığı versin Rabbim cinsiyeti hiç düşünmedim

0 oy
(1,474 puan) tarafından
Bizce olmuyor rabbim nasıl uygun görürse o oluyor çok şükür prensesim oldu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 85 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Selencicekk (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 632 göst.