0 oy
1,102 göst.
Diğer kategorisinde (4,857 puan) tarafından
Eşim.eve geç geldi dedim beni kaç senedir kaç kişiyle aldattın kaç kişinin yanına gittin kahvaltı yaptın yemekler yeyip taksiyle gezdin filmler izledin kaç kişiye para gönderdin hatani sakın inkar etme herşey orda yazıyor Allah işte telefonunu evde unutturdu sana dedim ben böyle olacağını biliyordum zaten hatamı kabul ediyorum inkar etmiyorum dedi arkadaşlarıma uydum falan dedi sonra.bagirdi çağırdı bende ona bağırdım çıktı gitti evden gece yarısı geldi eve sonra msj atmış watsaptan destan yazmış resmen hatalı olduğunu kabul ediyor arkadaşlarına uyduğunu özür dilediğini söylüyor şuan evde yok bende ona msjlar yazdım tabiki affetmeye niyetim yok onada söyledim zaten msjlar var ama şimdi arkadaşlar linç eder niye paylaştım gibisine o yüzden yazışmaları atmadim

34 Cevaplar

0 oy
(28,369 puan) tarafından

Peki boşanmayı düşünüyormusun ? Veya aklında varmı boylr birşey.

-Reklam-
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Bu g*tle mi ewlenip yuva kuruosn derler adama. Keşke cvp bile vermeseydin bır erkek ben bişi yaşamadım diyosa yaşamıştır eşim olacak sahsiyetten biliyorum yani hiç inandırıcı deil Allah böylelerini bildiği gibi yapsın 
0 oy
tarafından
Erkeklerden nefret ediyorum.
0 oy
(509 puan) tarafından
Evden o değil sen gidicektin bedel ödetmen lazım esra ezmeci var instagramda bak ona anlarsın ne demek istediğimi 
(4,857 puan) tarafından
Ben nereye gideyim o saatte iki bebekle ikiside.uyyor tek giderdim tıpış tıpış geri gelirdim eve ama.ahdim var başka sebeplerden dolayı birgün çıkıp gidicem ada başında arayacaksın beni dedim
0 oy
tarafından
bak ne güzel yazmış sakın sen böyle bişe yapmayı aklından bile geçirme benim sonum olur vs vs. demek ki affedilecek birşey olmadığını o da biliyor. barış veya barışma diyemem ama bir yapan bir daha yapar. bu da hayatın gerçeği.
(4,857 puan) tarafından
Şuan kendisini affetmedim ama.eger ikinciye yaparsa benim daha beter patlayacagimi.biloyor sonu ayrılık olacağını biliyor ki umarım yapmaz yaparsa direk ayrılık zaten
0 oy
(10,657 puan) tarafından
Koskoca adam aklı var fikri var ne diye başkasına uydum diyor herkes kendi bacağından asılır şimdi korusun uyduğu arkadaşlarının faydası olur ona
(11 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım kolay kolay affetme ama boşanmada çok zor bişey biseyleri yaparsan çok iyi düşün canim boşanma sürecinde biri olarak söylüyorum en son çaren boşanmak olsun benim durumlarım çok farkli Allah yardımcın olsun dualarım seninle hayırlı olacak lütfen güçlü ol ve kendini bırakma bu darbeler insanı yipratsada sonunda bizi daha güçlü yapıyor canım lütfen sadece kendini düşün ve kendine eziyet yapma canım
(4,857 puan) tarafından
Kendime yaptığım tek eziyet o günden beri iki gün ağzıma lokma sürmedim dün misafirim.geldi kek yaptım ya ayıp olmasın diye yedim oda iki üç çatal ne iştah kaldı ne.yasama hevesi herşeyden bıkmış durumdayım
0 oy
tarafından
Böyle durumlarda o kadar kin doluyor ki içim.oyle nefret doluyorum ki sakın sakın affetme gül gibi eşinin kıymetini bilmek varken sana değer vermek varken zamparalikla uğraşıp sana ihanet eden birini affetme o nur yüzlü bal evlatların sana yeter isterse tüm dünya karsinda olsun pislik adam üzülme şunun için göz yaşlarını akıtma o üzüldü mu acaba sana bu pislikleri yaparken
(4,857 puan) tarafından
O pisliği yaparken uzulmedigi kesin ama beter edicem çok.pisman.edicem.onu
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Sana boşan demiyorum haddim değil ama böyle aldatıpta sonradan pişman olup Bidaha yapmayanı görmedim .Yapan yine yapar umarım Bidaha yapmaz
0 oy
tarafından
Pislik yaaaa kurban olsun sana o
0 oy
(3,165 puan) tarafından
Canım bir müddet sonra eşinin yazdıklarına tahammül edip okuyamadım da(millete yazacağına diksiyon kursuna Türkçe kursuna Bir yerlere gitsin,yazdıgı da anlaşılmıyor) sen bu adama daha cevap mı veriyorsun. Çok klasik konusuyor. Hataya düştüğünü anlaması için illa yakalanması mı lazımdı. Eğer arkanda duran bir ailen varsa kurtul bu adamdan. Gençliğine yazık etme. 
(4,857 puan) tarafından
Ailem her şekilde.arkamda olur ona.suphe yok ama annem çok söylenen birisi  annem çekilecek insan değil diyeyim ama arkamdalar.her şekilde .

Elalemin karısına gelince takir takir msj.yazar bana gelince.boyle.yazmayalim  arayıp konuşalım der
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(941 puan) tarafından
Orda hala aşk diye kayıtlı ben olsaydım çoktan silmistim bosanmiycaksan bosanicakmişsin gibi yapıp süründur bidaha yapmasın
0 oy
(228 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin. ne zamandan beri evli adam makara olsun diye başka kadınlarla yazışıyor

Allah yardımcın olsun canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 172 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 617 göst.
22 Ekim 2021 Aile kategorisinde 12345678 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 314 göst.
17 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy