0 oy
672 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından

image

Sadece bir adet secmek istediginiz size yakin gelen elmayi seciniz:) rakam belirtiniz

ama mesela atiyorum ben kirmizi elmayi seviyorum o olsun diye secmeyin fotografa bakip icinizden hangisi geliyosa onu secin

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
1. Elma pazardan da hep böyle olanı alırım
(245 puan) tarafından
Seçtiğin elma aynı senin gibi sade ama inanılmaz derecede sağlam bir elma. Dürüstlüğün en erdemli davranış olduğunu düşündüğün için her zaman ne hissettiğini ve ne düşündüğünü çekinmeden söyleyen dürüst bir insansın Çok samimisin ve sahte yaşamayı sevmiyorsun. Senin için mutluluğun formülü; aslında endişelenmeye değmeyecek şeyler için çok fazla endişelenmeyi bırakmak...
tarafından
Tam beni anlatmış
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yeşil onun dışında elma yemem
(245 puan) tarafından
Son elma, cesur bir zihne sahip ve çok zeki bir insan olduğunu söylüyor. Kafanda dönen çok sayıda fikrin olduğu için hayatın sorunlarına anında yanıt vermenin yolunu biliyorsun. Çevrendeki insanlar bir konu hakkında fikrini almayı ve sana danışmayı çok seviyor. Aynı şekilde sen de insanların hayatına dokunmaktan büyük keyif alıyorsun.
tarafından
Evet evet özellikle başkasına akıl vermede bir numarayim sjjaja öyle derler genelde fikir alınır hep
(245 puan) tarafından
:)))))))
0 oy
(6,858 puan) tarafından
6 bayılırımmmmm
(245 puan) tarafından
Son elma, cesur bir zihne sahip ve çok zeki bir insan olduğunu söylüyor. Kafanda dönen çok sayıda fikrin olduğu için hayatın sorunlarına anında yanıt vermenin yolunu biliyorsun. Çevrendeki insanlar bir konu hakkında fikrini almayı ve sana danışmayı çok seviyor. Aynı şekilde sen de insanların hayatına dokunmaktan büyük keyif alıyorsun.
(6,858 puan) tarafından
Ahanda ben:) kırmızı ne kız kocam pek sever
(245 puan) tarafından
Seçtiğin elma aynı senin gibi sade ama inanılmaz derecede sağlam bir elma. Dürüstlüğün en erdemli davranış olduğunu düşündüğün için her zaman ne hissettiğini ve ne düşündüğünü çekinmeden söyleyen dürüst bir insansın Çok samimisin ve sahte yaşamayı sevmiyorsun. Senin için mutluluğun formülü; aslında endişelenmeye değmeyecek şeyler için çok fazla endişelenmeyi bırakmak...
(6,858 puan) tarafından
Buda dogriii teşekkürler emeğine sağlık cnm
(245 puan) tarafından
nedemek❤️
0 oy
(4,588 puan) tarafından
2 diyesim geldi:)
(245 puan) tarafından
Bu elmayı seçtiysen, aktif ve sevecen bir insansın demektir. Monoton yaşamı sevmiyorsun ve hayattaki en büyük arzun birbirinden değişik, sayısız macera yaşamak. Yeni şeyleri denemeyi sevdiğin için bazen çevren tarafından çılgın görülebilirsin. Dünyaya bir kere geldin o yüzden eğlenceli ve yenilikçi kişiliğinden asla vazgeçme.
(4,588 puan) tarafından
Gibi gibi:)
0 oy
(3,832 puan) tarafından
1 diyorum gıcır gıcır gidem de bi elma kemirem baylım canım çekti 
(245 puan) tarafından
(3,832 puan) tarafından
Sağol canım
(245 puan) tarafından
nedemek❤️
0 oy
tarafından
Yesil olsun benim olsun 
(245 puan) tarafından
tarafından
Evet tamda oyleyim ama burdakiler kiymetimi bilmiyorrr
(245 puan) tarafından
:)))))
0 oy
tarafından

1 çok severim katur kutur:P

(245 puan) tarafından
tarafından
Aynı ben gerçekten.
0 oy
tarafından
#2 elma canim
(245 puan) tarafından
Bu elmayı seçtiysen, aktif ve sevecen bir insansın demektir. Monoton yaşamı sevmiyorsun ve hayattaki en büyük arzun birbirinden değişik, sayısız macera yaşamak. Yeni şeyleri denemeyi sevdiğin için bazen çevren tarafından çılgın görülebilirsin. Dünyaya bir kere geldin o yüzden eğlenceli ve yenilikçi kişiliğinden asla vazgeçme.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ama 1 çok çekiciiiiiiii 1 1 1
(245 puan) tarafından
0 oy
tarafından
1. Kırmızı olan :)
(245 puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 32 göst.
2 gün önce Yemek-Tarifler kategorisinde mys62 (2,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
12 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 43 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Merva90 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.