+1 oy
1,054 göst.
Diğer kategorisinde (4,293 puan) tarafından

Inox çelik set üstü ocagima sıktım biraz bekledim  ve berbat hale getirdi herseyi denedim çıkmıyor sikayetvar sitesine baktım acaba bende mi sorun var diye orda da bu kadının lavabo metalini maf etmiş.  Bu konuda hukuki sürece gideceğim.  Bole alıp gecti dediginiz öneriniz var mı kızlar ya sabahtan beri sinir oldum . Simdi aşağıya lekeyi gösteren fotoğraf aticam . Benim de ocagim bu lekeden oldu.

image

24 Cevaplar

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ay bende bugün almıştım ama sadece banyoda ve lavabosunda kullandım. Bişey olmadı 
(4,293 puan) tarafından
Post da ki görsel lavabo kenarindaki yer kuzum benim ocak da gri metal o yüzden aynı lekeyi birakinca onu ekledim .  Bole karartili gölge birakti napcam bilmiyorum
(4,725 puan) tarafından
Valla cami tertemiz yaptı ama şimdi bu postu görünce banyo lavabosuna bişey olur tedirginliği sardı beni.
(4,293 puan) tarafından
Insallah olmaz olan ocagima oldu ocagin markası bosch servisi aradim konuştuğum bayan da aynisini annem davlumbaza yapti bizde neler yaptık gecmedi dedi
-Reklam-
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Ayyy bende alayım deneyim diyodum
(4,293 puan) tarafından
Aman aman ne sarisi ne mavisi yüz güldüren cins değil sikayetvar sitesine gir bak neler neler olmuş milletin esyasina
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Bu alanlarda kulkanilmiy diye biliyorum benzerini başka bir deterjan ile fırınımın tutma yerinde yaşadım
(4,293 puan) tarafından
Gecmedi mi hic peki
(12,867 puan) tarafından
Hayır geçmedi maalesef ama benim suçum direk sıktım hiç denemedim küçük bir yerde belki de kullanım alanı değildi orası
(4,293 puan) tarafından
Ben okudum da sıktım ya inan çok pismanim
0 oy
(235 puan) tarafından
Kıyamam ya kuzum neyse canın sağolsun sinirlenme canına zarar gelmesin demek olacağı varmış olmuş. Böyle temizlik titiz olanların başına geliyor bıraksak yağda pisde kalsa bukadar zarar gelmez evimize. Gecen ben yatağımın üstünü dövücüyle temizlerken yatağım hep söküldü sıfır yatağımın süngerleri çıktı zaten pisde değildi . 
(4,293 puan) tarafından
Valla sinirden ne yapacağımı bilmiyorum firma da berbat adam akıllı dönüş sağlayan yok hukuki süreç başlayacağım anca bundan anlayacaklar belli
(235 puan) tarafından
Atsana resmini ocağının ben bir bakayım atablirsen tabi
(4,293 puan) tarafından
Suan is yerindeyim eve gidince atayim ama attigin foto da ki gibi leke

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nazli.51 (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,062 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Durunun Annesi (4,293 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,300 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kezban Demirdelen (1,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 486 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Durunun Annesi (4,293 puan) tarafından soruldu

385,362 soru

11,523,643 cevap

35,191 kullanıcı

...