0 oy
518 göst.
Aile kategorisinde (294 puan) tarafından

Ben kocam nerde diyerek uyanmışım sezeryandan sonra siz ne dedinşz gelin gülelim az :)

28 Cevaplar

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Demekki kocanı düşünmüşsün uyurken.. 
(294 puan) tarafından
Eşim saglıkçı ameliyattaydı aynı hastanede benimde sancım tuttu 3 dakikada bir derken tamamen girdi megersem plesentadan ayrılıyomuş pıhtılı kanamam da vardı avil aldılar sezeryana o korkuyla onu istiyodum heralde ondan öyle dedim eşime kocam nerde diye soruyomuşum burdayım diyomuş öpüyomuş ben hiiiç hala sormaya devam ediyomuşum
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Ben 2. Doğumda genel oldum.

Ağlayarak uyandım 

Sadece hıçkıra hıçkıra ağladığımı hatırlıyorum 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ben uyumamıştım ama narkozdan bebeği görünce bi ağlama tutmuştu beni kendimi durduramıyodum odaya geldimki herkes ağlıyo slklar ne ağlıyonuz dedim hahahahh :D
0 oy
(3,281 puan) tarafından
Ben uyanıktım canım kızımı bekliyodum ama oğlum oldu eşimin haberi yoktu ameliyat haneden çıktım asansöre bindiriyolardı oğlumu gördün mü dedim eşime  kapı kapandı şok olmuştu 
0 oy
(120,693 puan) tarafından

ben normal dogurdum ama korudorda  odaya giderken falan hep en guzelini ben dogurdum en guzel bebek bizimki diye bagiriyodum:ermm:

0 oy
tarafından
Ben zaten uyaniktim uyusmadimda ağlıyordum bı ara 10 dk kadar bayılmışım kızımı gördükten sonra o ara uyanmıştım kızım iyimi nerede dedim ağlayarak oaradaki stajyer çocuk ağlama abla bebeğin çok iyi hala hisediyonmu dedi ev dedim hig gittim :D
0 oy
tarafından

Ben ağlayarak yavrumu gösterin diye yalvardım bir hafta görmedim küvezde kaldı:(

(294 puan) tarafından
Üzülmeyin sonra kucagınıza evinize alıp getirdiyseniz benimki 13 gün küvezde kaldı o gece fenalaştı 14.cü günü vefat etti 13 gün önce
tarafından
Rabbim kucağını doldurdun cnm tez zamanda
(294 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(20 puan) tarafından
Ben genel anestezi oldum. Ilk bebegimi sordum.

Eşimde bebegi gorur gormez beni sormus akillari bende kalmis biraz fazla kalmisim ameliyatta

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 21 göst.
22 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Tuana-18 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
7 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Gizemli sevdam (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde siynem (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 237 göst.