0 oy
966 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Saygıda kusur etmeseniz ama sevmediğinizi anlasa sorsa sizde evet soğudum annenden deseniz ne tepki verir.

67 Cevaplar

0 oy
(788 puan) tarafından

Biliyor canım sevmediğimi ben lohusalık döneminde bana kaynanam baktı güya bende onda anladım sevmediğimi:D

tarafından
Ayy ne tesadüf kıız. Anlatsana biraz :D
-Reklam-
0 oy
(339 puan) tarafından
Saygıda kusur etmem ama insan yaşadıklarını unutmuyor ve eşimde biliyor hoşlanmadıgımı ama birşey demiyor daha dogrusu diyemiyor çünkü annesinin huyunu oda biliyor 
tarafından
Bişi yasatsa ben de hiö sorun etmem de pej bi. Sorun. Oldu diyemem kaynanamla. Hoş eşim bişi demiyor da beb üzülüyorum
0 oy
(788 puan) tarafından

Tepki olarak birşey diyemez çünkü oda benim annemi sevmez :angel:

tarafından
Sen üzülüyo musun peki
(788 puan) tarafından
Şu sebepten dolayı biz annemgilin evinde oturduk yıllarca yüz göz oldular annemle yoksa uzak olsaydık öyle sorun olmazdı bence
(788 puan) tarafından
Üzülmüyorum ama lafda ettirmiyorum
0 oy
tarafından
O da benden sogurdu. O kadar kıymetli ki annesi
tarafından
Aynen mesela örnek vereyim. Geçen yaz bebeğim 3 aylık Antalya'ya arkadaşına gitmek istiyo bende dedimki havalar ısınsın öyle şimdi yağmur var bebeği üşütürüz hemde gittiğimizde deymez. Arkadaşımla konuştum gidelim falan dedi. Annesi söyleyince anında fikir değiştirdi. Böyle de kötü insanın ağırına gidiyo. Ama şükür ki annesi fesat değil öyle olsa çoktan bitmişti
tarafından
Aynı anlattıgın gibiydi benm enstem sonuç bosandı lar allah bozmasın sizinkini inşallah ama enstemin annesini allah düşmanımın basına vermesin
tarafından
Sırf bu yüzden köye yakın oturmak istemiyordum. Aslında gönlü köye yakın yerlere tayin istemekte ama asla diyorum. Biliyom çünkü huzurum kaçar. Allah herşeyin hayırlısıını versin
tarafından
En iyisi uzak olmak canım gercekten
tarafından
Aynen
0 oy
(4,450 puan) tarafından
Aynı şeyi duysan sen ne hissedersen oda onu hisseder bence tepkisi de benzer olur
tarafından
Ben üzülmem ya hakkında ne yuzune ne arkasından kötü bişi demesin yeter
(4,450 puan) tarafından
Oda öyle diyidur o zaman sonuçta saygini koruyomussun
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ben sevmiyorum eşim de biliyor inan içimde tutamıyorum dile vuruyorum eşime solerim anneni iki cihanda da sevmiycem die ama evime gelirse güzel agirlarim ama nefret bağlıyım sesini duymaya tahammülüm yok tabi karşılıklı bu oda benden nefret ediyor :))
tarafından
Ya belli ki sizin aranıda da kötü seyker gecmiş ama benm kaynanam iyidir ufak tefek seylerden sogudum sesinş felan duyunca beynime beynime vuruyorlar gibi oluyo ya. Kaynanam beni çok sever :/
(3,419 puan) tarafından
İşte canm küçük şeyler zmanla kocaman oluyor araya soğukluk giriyor
Aslında k.v seviyormuş bazen anlasamamazliklar olsa da yolu bulursunjz
Benim k.v teyzem olur öz bana etmediği laf etmediği hakaret kalmadı o yüzden nefret ederim büyük konusmayimfa bir damla suyu vermek istemem oda bana vermez :))
tarafından
Haa seninki baya baya nefret kız :)) benimki tiksinmek heralde :Ddd
0 oy
(2,977 puan) tarafından
Sevmem bilir. Saygısızlık etmem bir araya geldiğimizde durumu adalet etmeye çalışıyorum. Annesi de farkında. En son biraz daha hal hatır sorsan arasan falan dedi. Haftada 2 aramaya anlaştık 
tarafından
Kaynaban önceden herrrgun araedı napıyon ıyıyn oldu hadi. Görüşürüz bu kdardı. Ben de artk sıkıldım. Açmıyorum esimle hiç arasmazlardı. Ben açmayalı görüşmeye basladılar
(2,977 puan) tarafından
Seni ne arıyor hergun oğlunu arasın konuşsun valla anlamıyorum bu kaynana kafasını. İyi yapmışsın valla ohh
tarafından
Valla kız konuscak bişi olsa neyse... çok şükür
0 oy
(5,220 puan) tarafından
bu anlattığın benim eşimde farkında ama bişey demez çünkü her konuda ben haklıyım gelir torununu bizi gçrür gider yemeğini çayını veririm eşimin hatrına saygısızlık etmem ama fazlada muhattap olmam sohbetine pek katılmam mesafeliyiö yani
tarafından
Ben dw öyle cann esm se bişey diyemiyo çünkü sevgi içten gelen bişi olmuyo diyorum
(5,220 puan) tarafından
Ben diyorum zaten o benim annem değil boşuna birbirimize rol kesmeyw gerek yok çünkü zor zamanlarımda hiç yoktu bu saatten sonrada olmasın aman arada bişe dedimi ters yapıyorum hoşuma gidiyo
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Biliyor zaten soğudum diyorum bişey diyemiyor kendileri istedi böyle olmasını 
tarafından
Sizin de bi yasanmıslık. Var demek
(3,832 puan) tarafından
Neler Var nelerrrrr
0 oy
(223 puan) tarafından
Ben nefret ettiğimi söylüyorum bir şey diyemez çok çektim ben 
tarafından
Keşke nen6de çekseydm deemişim :D
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Basından beri biliyor sevmediğimi ne diyecek sevmek zorunda değilim kimseyi biesey demiyor :)
tarafından
Nd bilim kız üzülür belki :D
(3,230 puan) tarafından
Üzülürse üzülsün canım napalim anneleri de bizi üzüyor eşim ona hiç dayanamaz:) o yüzden kırmaz  beni annesi için huyunu suyunu biliyor çünkü haklısın diyor
tarafından
Ne güzel ya herkesin eşi bizimki givi dengeyi saglasa bosanmalar yuzde 50 azalıe valla
(3,230 puan) tarafından
Çok şükür canım Allah herkesin yuvasına huzur mutluluk versin
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Evlendigimizden beri aynı şeyi söyler sevmeyebilirsin sevmek zorunda değilsin ama saygı da kusur etme der yani ailenin diğer fertleri için değil ama annesi babası için bunu hep söyler..kesinlikle annesinin ağzına bakan biri değil ama saygısızlık etmemi istemez haklı olduğun yerde kendini savun bende savunurum ama çizgini bozma der 
tarafından
Tam aynı benm eşim de
(9,626 puan) tarafından
Aslında olması gereken o,eşimde benim annemi sevmeyebilir ki aslında çok çok sever ama sevmese anlarım saygısını bozsun istemem
0 oy
tarafından
Açık açık sevmediğimi söyledim eşime hatta kaynanama da söyledim seni sevmiyorum yaptıklarından dolayı benim evime sakın gelme kötü olur dedim eşim de ağzını açmadı kendi de konusmuyo annesiyle çünkü oda biliyo nasıl arsız bi anası olduğunu
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Benimki biliyor diyorumda yüzüne bişi demiyor çünkü hakliyimmm
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Arada sevmediğimi düşünüyor söylüyor yok diyorum kızıyor tabi üzülüyor bide benim sebebim var sevmemek için soğumak için 
0 oy
(18,224 puan) tarafından
Benimki biliyo saygısızlık yapmam ama sevmemde bu saattten sonra
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Biliyor zaten.. Öz evladı olduğum halde bazen ben bile kaçıp gitmek istiyorum annemin yanından, sen el kızısın sana ne diyim ki diyor ;) Ama ben bazı konular çözüme kavuşmadığı için sürekli ısıtıp ısıtıp getiriyorum bazen, o zaman yeter artık sürekli anamdan girip ablamdan çıkıyon diyor :D

0 oy
(13,809 puan) tarafından
Aşırı anneci muhtemelen sorun olur soğukluk olur aramızda saygısızlık yapmadığım müddetçe evliliğimiz bozulmaz ama yine de uzaklaşır benden aslında ben de merak ediyorum bu sorunun cevabını 
0 oy
tarafından
Sevdiğim için bir şey diyemiyorum kuzum
0 oy
(7,653 puan) tarafından
Ben her zaman sevmedigimi söylüyorum bi tepki vermiyor saygısızlık etmem orasi ayri

İlgili sorular

0 oy
65 cevap 1,095 göst.
20 Şubat 2021 Aile kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 400 göst.
11 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ilkalp (710 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 275 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 556 göst.