0 oy
58 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,013 puan) tarafından
Kızlar annemin beki kırılmıştı ameliyat oldu Perşembe günü ondan beri kabız ne yaptılarsa geçmedi . Beline mi üzüleyim ayaklarına üzüleyim , kabızlığına mı üzüleyim valla bilemedim  yarın yapmazsa cerrahi müdahale yapılacakmış. Ne yapılır sizce zor olur mu?

4 Cevaplar

0 oy
(3,101 puan) tarafından
Lavman falan onermedi mi doktorlar
(1,013 puan) tarafından
Lavman verildi yine de olmadı
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Kuzum ılık su ve bal iyi gelir Allah şifa versin 
(1,013 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yaa hemen aktardan acı çehre alın 3 tohum yutsun dua edersin uygun bişi. Annem Kasım'da bel fıtığından peşpeşe iki kez ameliyat oldu lavmanda yapıldı . Halam da yeni ameliyat oldu belinden bize dedi gittik aldık dua ettik vala fazla içmesin ama annem 4 5 yuttu rahatladi
(1,013 puan) tarafından
Anlamlara söyledim sabah ilk iş o otu arayacaklar
(6,859 puan) tarafından
Küçük bişi Canik tohum gibi minik kavanozda satılıyor zaten inşallah işe yarar halam annem onda çare buldu
(2,728 puan) tarafından
Emziren kullanabilir mi
(6,859 puan) tarafından
Onu bilmiyorum hiç kuzum aktara yada doktora sor.
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Canim su an bagirsaklar bosalmadan naparsan yap nafile.

Once bi duphalac surubu deneyin eger yapamazsa lavman yapin. 

Sonrasinda kabizligi onleyici seyler yapin su an hicbiri bi fayda etmez bagirsaklar tikali oldii icin..

Sabahlari ihlamur icsin kahvaltidan once. Bol zeytinyagli biseyler yesin yemek yemeden once.kuru erik hoşafi icsin gün icinde. Suyu ılık icmeye calissin . 
(1,013 puan) tarafından
Lavman denendi duphalac denendi hiç fayda etmedi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 56 göst.
7 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mh. 2606mt (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
13 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 334 göst.
13 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,289 soru

11,414,378 cevap

34,962 kullanıcı

...