0 oy
134 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızım 15 aylık. Beşiğinde koyup uyutuyorum başka türlü hiç uyumuyor. Gittiğimiz yere beşiğini götürüyoruz yani annem ve kaynanamgile ama akşam oturmasına hiç gidemiyorum. 8 buçukta uyutuyorum e heryerede beşik taşinmiyor. Hadi uyudu diyelim gelirken uykusu açılır ve yeniden uyutmak zorunda kalırım diye hiç daha akşam oturmasina başkasına gitmedik. Sadece çok yakın arkadaşımız var yan apartmanda oturuyor ona gittik ama o zmnda salıncakta sallanmak uyuyordu. Salıncağıni goturuyordum

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani aksam cikma o zaman canim Çocuğu gore ayarla ben oyle yapiyorum oyke cok erken uyumuyo gerce bu kizz
tarafından
Cikmiyorum zaten çıkanlara soruyorum nasıl cikiyrorsunuz diye
tarafından
Bende çıkıyorum benim kizimda sorun cikarmiyo ama ilk oglum sorun erderdi baya cikmazdim cok nadir giderdim
tarafından
Kaçta uyutuyorsun kizini
tarafından
Kizim sabah uyanmak bilmiyo 11 buluyor gecede oyle 11 buluyoo oglum sabah ezani kalkardi aksam ezani uyurdu ikinci oglum aksam 9 sabah 9 en iiui oydu yaaa simdi evin dinamiğini deyisik uykusu gec oluyo kizimin malesef
-Reklam-
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bizde öyleydik herkez erken yatıyor geç yatır diyordu valla kimseye göre ayarlayamam bide kıştı tek oda daydık sobalı ev ne gidiyormd ne çağırıyorum ne kabul ediyordum şmdi akşam 10 11 i buluyor uyuması büyüdükçe uyku saatleri değişiyor 
(2,804 puan) tarafından
Hiç umursama bakan sensin huyunu suyunu bilen sensin sizin demenle olmuyor de geç, ben 1 2 öğlen arkadaşa fln gittim uyumadı tövbe ettim Bi yere gidersem mutlaka 5 6 akşam üstü gdiyorm uykusunu almış yemeni yemiş rahat Bi şekilde
tarafından
Kız umursama demek kolay birşeyi bin kere söyleyince bunaltı geliyor. Sanki ben hiç birşeyi bilmiyormusum gibi.
Artık geçen kızdım yani. Hayır 9 un neresi erken acaba. Zaten 8.5da mama yapıyorum yedim uyudum diyene kadar 9 oluyor. Bebek bu daha .. anlatamıyorum ki. Kızımda zor uyuyan bir bebek sanıyorlar ki uykusu yoksa uyumuyor
(2,804 puan) tarafından
Bide şey sanıyorlar yat aya gdiyorz diyince 2 dk da uyudu sanıyorlar oda var
tarafından
He 2 dkda onlar uyutmusmuki biz uyutalim. Aynen mesela kaynanam yarım saat sonra uyuyunca "niye geç uyudu hastami bence nazar değdi ondan" diyor sürekli.
(2,804 puan) tarafından
Boşver takma sen kimseyi bebepn düzeni huzuru önemli Bi süre feda edecen herşey den snra rayına girer :)
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Hic 8 9 da uyuyan bi cocuk olmadığı için gidiyodum
(7,684 puan) tarafından
Beklemesem de ben 9 da götürürüm yatakta oynar kikirder 11 den aşağı uyumaz yani
tarafından
Allah Allah benimki en geç yarım saatte uyuyor. Alışkanlık demkki
(7,684 puan) tarafından
Asla uyumaz yarım saatte simdi 3.5 yaşında 10 gibi yatağa götürürüm tüm ışıkları kapatırım 2 saat konuşur bid bid susmaz en son bayılır gibi uyuyakalir aşırı direniyor uykuya
tarafından
Bebekken nasildi
(7,684 puan) tarafından
Hep böyleydi uykuya çok direnen bi çocuk
0 oy
tarafından
Ben gün içinde uykusunu ayarlıyorm  . Derin 18 aylık diyelimki kuzenime gtcez akşam üzeri geç uyutuyorm gündüz uykusunu 5 ten sonrada gtceğimiz yere gidiyrz , derin en geç 10 da uyur 10a doğruda eve geliyorz zaten
tarafından
Yani ben beklersen benimkide 10 a kadar uyumaz ama ben uyku saatine dikkat ediyorum 8.5 ta uyutmaya başlıyorum 9 da uyuyor. O yüzden sıkıntı oluyor. Zaten öğlen az uyuyor 1_2 saat anca
tarafından
Ee tmm canm sende gtceğin yere 4 te gt 8 de gel eve
tarafından
Canım zaten o tarz yerlere gidiyoruz ben ondan bahsetmiyorum akşam eşim zaten 5 te çıkıyor yemek yedik ettik diyene kadar 6 oluyor oturma saati 7 zaten 8 buçukta da kızımı uyutmaya başlıyorum. Zaten illa gideceğim diye birşey yok zaten gitmiyorum sadece gidenler nasıl gidiyor onu öğrenmek istedim
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Aynı sizin  gibiyiz akşam.kimseye gitmiyoruz Herkese gündüz gidiyoruz  misafiride gündüz kabul ediyoruz Annemlere kalmaya gidiyorum besik pili pirti ne varsa topluyorum.16 aylik olmak üzere..
tarafından
Valla ben mecbur kaldım bir kaç kez akşam misafir kabul ettim ama çok zorlandım. Uyumak bilmedi . Misafiri bıraktım kızımı uyutmaya çalıştım sonra uyudu sürekli uayndi falan zor oluyor yani. Eşim işten 5 te çıktığı için gündüz misafir alamiyoruz
(3,021 puan) tarafından
Bizde sadece eşim evdeyse hafta sonu kabul ediyoruz onun harici yok zaten:) bende bir iki kabul ettim olacak gibi değil surekli uyanıyor mizmizlaniyor biz de ondan sonra kabul etmedik.Bir de gelenlere bağlı mesela benim kuzenim çok rahat akşam gelip kalıyor sorun olmuyor min ses düzeni ile ilerliyoruz yada 1 arkadaşım var o da gelince kalıyor yine aynı ama kalabalık misafiri akşam kesinlikle almıyoruz.
tarafından
Bizde hiç kalabalık almadikda. İşte bir karı koca bir çocuk. Öyle aldık. Zaten kalabalık kimsemiz yok ama gürültüden değilde kendi kendine uyanıyor.
. Ama bende akşam arkadasima tek başıma yada kızımla gitmek istiyorum . Ama olmuyor
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Hıc cıkmıyorum aksamları. Yatması kalkması sasıyo sonra. 
tarafından
Valla bende öyle. Ama gidenleri merak ediyorum nasıl bir yöntem deniyorlar diye
0 oy
(6,190 puan) tarafından
Geçen sene çıkardık dışarda arabasında uyurdu bu sene mümkün değil uyutamiyorum arabasında tek uyku yapiyo gündüz akşam üstü 4 ten sonra çıkıyoruz bizde uyuması gece 11 i buluyo artık 21 aylık benimki daha erken uyumuyo maalesef bizde annemgile fln gittigimiz zaman beşiğini hâlâ taşıyoruz başka bi yerde uyumuyo çünkü 
tarafından
Aynen bizimki de kucukken uyuyordu ama şimdi uyumuyor. Allah'tan benimki 9da uyuyor ama işte 9da tam gezme saati. Bizde gidemiyoruz
(6,190 puan) tarafından
Bizimki küçükken de uyumazdi simdi de uyumaz illa beşik olacak
tarafından
Benimkide beşikte uyuyor zaten artık. Ama erken uyuturum kesinlikle

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 256 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
2 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Fatma1112 (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 375 göst.
21 Haziran 2023 Aile kategorisinde Minikii (492 puan) tarafından soruldu

380,108 soru

11,379,045 cevap

34,864 kullanıcı

...