0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Kızlar şimdi bu bayramdan 20 gün sonra falan doğum yapacağım yani kurban bayramına 1 aylık oluyoruz görümcem falan diyor ki dışarı çıkma gezmeyin bilmem ne ya kimee gidecem ki sanki kaynanm kaynım annem başka kime gidecem dedim sonra oda dedi ki eşimin teyzesi arka binamızda ona da gidersiniz o zaman uzak değil ya dedi şimdi teyzesinin birine gidince diğeri demeyecek mi bize de gelin diye oda 2 sokak arkada onun teyzelerine gidince benim teyzelerime de gideriz o zaman dedim çocukları birakta git diyor sinir oldum şuan bide hamielyim 33 haftalık herşeyime karışmaya başladı bekar benden büyük eşime soyledim cahil cahil konuşmasın benim nereye gideceğime de mi o karar veriyor dedi bende konsumadim bidaha o konuyu

5 Cevaplar

0 oy
(7,871 puan) tarafından

Allah kız seni örümcek lafına güldüm ya :D

(146 puan) tarafından
Ay örümcek ne yani görümcem diye başıma cikardim
-Reklam-
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Aynısını sen deseydin canım gezmeme de mi karışmaya başladınız diye 
(146 puan) tarafından
Diyemedim valla laf kavgası yapamam hamileyim hormonlar tavan agalardim hiç birsey yokken
(5,368 puan) tarafından
Boşver canım o zaman hiç takma ağzı olan konuşuyor
0 oy
(479 puan) tarafından
Ayy gerçekten okurken ben sinir oldum Allah yardımcın olsun eşine söyle uzak tutsun senden etkileniyorum bebeğime yansır diye söyle eşin gerekeni yapar 
(146 puan) tarafından
Eşim benden yana olur ona cahilsin eşimin yaptığını sen yapamazsın bilemm ney der yani
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Bak mesela ben ters köşe yapmayı çok severim. Madem konusu açıldı evet haklısın bir yere gitmeyeceğim der ve fellik fellik heryeri gezerdim. Tozumda boğulurdu vallahi. 
(146 puan) tarafından
Kız bu hafta sonu öyle yapacağım ağırlaştn dışarı zor.olur sana falan diyrolar onlarda hasta olmuşlar gezecem bende
(3,577 puan) tarafından
Durum üstüne durum at ahha :) insanlar sizden birşey istediği zaman tamam deyin yapmayın ya da konuya göre yapın, Mutluluğun sırrı bu.
(146 puan) tarafından
Aynen öyle valla bacim
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Ablacığım bütün bunları bende düşünebiliyorum sen bizim için gerekli gereksiz şeyleri düşünüp kendini yorma de 
(146 puan) tarafından
Diyemiyorum işte hormonlar tavan agalardim ben
(12,773 puan) tarafından
AA hiç abuk sabuk insanların lafları için kendimi üzemem

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
2 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Fatma1112 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 374 göst.
21 Haziran 2023 Aile kategorisinde Minikii (472 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 132 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 352 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde 0852 (726 puan) tarafından soruldu

378,318 soru

11,323,498 cevap

34,775 kullanıcı