0 oy
479 göst.
Diğer kategorisinde (3,274 puan) tarafından
Kizlar kardeşimin kedisi az önce 5.kattan atlamış evde bulamayınca inip bahçeye baktık bahçede duruyordu eve ilk soktugumuzda koşarak köşeye gitti yattı ben 1.kattayim evime indim annem aradı şimdi kalkmıyor veterinere götürelimmi diyor. Babam birşeyi yok koştu işte diyormus. Kardeşim ve eşi çalışıyor ben onlara da haber verelim götürmek en iyisi dedim. Görünüşü iyi ama nolur ne olmaz. 

6 Cevaplar

0 oy
(3,274 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kedimizi hemen götürdük kizlar röntgen filan cekildi çok şükür hiç birşeyi yok bizde saskiniz nasıl bukadar sağlam kurtuldu diye sıyrık bile yok.
-Reklam-
0 oy
(809 puan) tarafından
İç kanama olabilir hemen götürün. Benim kedim 2.kattan düştü burnu yarıldı dişinin ucu kırıldı 
(3,274 puan) tarafından
Oyy kıyamam bende aynısını dedim iç kanama olur falan dedim en iyisi götürmeleri.
0 oy
tarafından
Bence de gitmeli. Kırık olmayabilir ama yazık yani iç organlarla alakalı ya da kanama tarzı birşey olabilir. Götürün lütfen. 
(3,274 puan) tarafından
Evt canım en iyisi götürmek
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Bi yakınımın kedisi iki kere 4. kattan atladı, bişeyi yok hakketten, sadece iki üç gün morali bozuk oluyor, ilkinde götürdüler bi sürü tetkik tahlil çok para istemişler 2. de götürmediler iyi şimdi. Yine de götürmek lazım yazıktır. 
(3,274 puan) tarafından
Ayy ne bileyim işte insan bilemiyor ki :/
0 oy
(1,684 puan) tarafından
Benim halim kediside balkondan düşmüş iç kanaması geçirmiş veterinere gitsin canım.
0 oy
tarafından
bizim gorumcenin 6.kattan atladı pilatin takildi on bacagina.apartmanda kedi mi beslenir.ikinci kez atladı.başka bacağı kirildi.en son arabanin altinda kaldi.ne çileler cekti kedicik fikirsizliklerinden

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,367 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,182 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 617 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 457 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Seydaaa (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 201 göst.