0 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından

Allahım her hafta bi olay yaşıyoruz beterinden koru. Ben uyutup beşiğine yatırdım bahçeye ıspanak toplamaya çıkmıştım. 10 dk falan kaldım eve geldim baktım antrede yerde duruyordu zaten şok oldum. Koştum aldım hemen kafası kızarmış kan oturmuş alnının üst kısmı ve kulağının üst kısmı. Baktım koluna bacağına kırık incinme falan var mı diye yoktu. Kayınvalidemi çağırdım gözlerine falan baktık bi küçülme yok. Hareketleri falan normal şuanda ne yapacağımızı bilemedik ama şuan iyi gibi kızlar. Beşiği de bu masıl düştü hayal edemiyorum ben:'(

image

18 Cevaplar

0 oy
(992 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım yaşi kac
(1,169 puan) tarafından
Sağolasın canım 5 gün sonra 14 aylık olacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim ön kademesini indir çocuk uyanınca kendi inebilsin 
(1,169 puan) tarafından
Onun içinde daha küçük değil mi acaba 14 aylık olacak
tarafından
Böyle daha tehlikeli canım yüksekten atlıyor düşüp kafası yarar Allah korusun
0 oy
tarafından
Onunla geçmiş olsun canım benim bu minnaklar dan her şey beklenir 
(1,169 puan) tarafından
Sağolasın kuzum
0 oy
tarafından
Ya çok geçmiş olsun dikkat et peşinde ol hep
(1,169 puan) tarafından
Hep öyleyim zaten hareketli ama hiç beşikten aşağı indiğini görmemiştim
tarafından
O başına gelecekmiş onun napsan onüne geçemezdin ama Allahtan hafif atlatmış
0 oy
tarafından
Yüksekmis canim Allah korumuş büyüyen yatak galiba bence beşiği çıkarın yatak oluyor ya onun yanına korumalık takın düşse de yüksek degil. Kaç aylık ki
(1,169 puan) tarafından
Evet yüksek ondan baya korktum 14 aylık olacak 5 gün sonra
tarafından
Benim kızımla aynıymış . Şuan çok hiperaktifler canım dikkat et
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Ben o yüzden yatakla birleştirdim beşiği çıkarsa yatağa düşsün  dedim.... uyanınca yatağa ordanda aşağı iniyo 22 ayligiz... Bnce sende birleştir  baya yüksek bizim beşikte boyle

Çok geçmiş olsun 
(1,169 puan) tarafından
14 aylık olacak daha 5 gün sonra yani hiç düşeceğini tahmin etmezdim
(3,532 puan) tarafından
Artık beşikten atlar büyümüş tabi canim
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Artik cok hareketliler yapamaz edemez diyip bırakmamak lazım benim beşiğimde bunun aynisi diyebilirim çekmeceler yok yanda sadece ona rağmen yerlere hep minder koyuyorum 14 aylik kalkıyor beşikte asagi sarkiyor Allah korusun onun için önlemini al yapamaz deme canm simdide takip et inşallah sıkıntı olmaz 
(1,169 puan) tarafından
Hep hareketliydi ama bu kadar yüksek beşikten inemez dihe düşünüyordum
0 oy
tarafından
Oyy kuzumm rabbim beterinden korusun cnm❤️
(1,169 puan) tarafından
Amin kuzum sağolasın
0 oy
tarafından
Benimde dün asyam düştü kafasının orası kızarmış arkamı bir döndüm yerde yatıyor çok kötü ses geldi Allah a şükür neyseki bişeyi yok. Geçmiş olsun ❤️ 
(1,169 puan) tarafından
Ben yanında değildim ya ona daha çok üzülüyorum nasıl düştü bilmiyorum sağolasın canım sanada geçmiş olsun
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Canım artık hareketliler durmuyolar ben oğlumu bayadır besikte yatirmiyorum içindeki süngeri cikartip yere peteğin önüne koydum yatak odamda orda yatırıyorum dikkatli olmak lazım geçmiş olsun
(1,169 puan) tarafından
Evet öyle de ayağı yetişmiyordu inmek için dendiğinde nasıl düşmüş aklım almıyor sağol canım
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Baya yuksekmiş Allahım korusun yalnız bırakmaya gelmez minik kenarını indir oyle bırak bıyere cıkarken nolursa o 1 2 dk ıcınde oluyor zaten
(1,169 puan) tarafından
Evet aklım gitti o yüzden ikk gördüğümde.
0 oy
tarafından
Canim geçmiş olsun korumaligi göğsünün hizasina geliyorsa artik obesik cocugun icin cok buyuk tehlikeli bugun düştü yarin yine dusebilir. Sana tavsiyem besigi normal yatak sekline getir buyut besigi tekli bos bir yatagin varsa koy yere dusersede ona duser hic bisey olmaz ben oyle yapiyorum
(1,169 puan) tarafından
Napıcam bilmiyorum eşimde gelsin istişare edelim bakalım sağolasın kuzum
0 oy
(477 puan) tarafından
Bu beşikler sıkıntı oluyo zaten ayaklandiklarinda canm com gecmis olsun ben kizim a park beşik almıştım 2.5 yaşına kadar yattı cikamiyidu ıçinden 2 yaşında bike sonra baza aldik onda yatiyo simdi 3 yaşına 
(1,169 puan) tarafından
Bu erken atlayacağını düşünmezdim açıkçası en azından düşmezde 2 yaşında falan kendisi iner diyordum
0 oy
(863 puan) tarafından
Oy çok geçmiş olsun bizimki de buna benzer anne yani olarak kullanıyorum halen kenarını takmadım bende çok korkuyorum uyuduğunda gözümü ayıramıyorum Allah korusun 
(1,169 puan) tarafından
Benim yerim müsait değil canım anne yanı yapamam bunu. Evimin 2. Katı yapılsa eşim odasına montessori yapacak da 3 yaşını bulyr o da
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Verilmis sadakan varmis nasi birakip ciktin kiz bahceye
(1,169 puan) tarafından
Hep çıkıyorum telsiz var zaten ama açmamıştım 10 dk ya dönerim diye.
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Yani başka bir çare bulamazsan yere kalın yatak koy yastık düşerse sert zemine dusmesin geçmiş olsun canım 
(1,169 puan) tarafından
Sağolasın kuzum öyle bişey yapacaz artık
0 oy
(81 puan) tarafından
Emekliyorsa beşiğin ön tarafını çıkarın uyandığında kendisi insin benim kızım sürekli düşüyor du arkasını dönüp inmeyi öğrettik düşmüyor şimdi geçmiş olsun
(1,169 puan) tarafından
Yürüyor kızım 14 aylık olacak. Sağolasın kuzum
0 oy
tarafından
Bu besikler bebek hareketlenince cok tehlikeli Allah korumus cocugu yatirmayin buna gerekirse gecede atabilir kendini.cok mecbur kalirsanda kalin yorgan koy dusebilecegi yerlere ama yine teklikeli boynuna felan zarar verebilir
(1,169 puan) tarafından
Hiç böyle bişey yapmamıştı ya nasıl ayağı yetişti bilmiyorum.
tarafından
Artik her seyi yapar canm besik cok tehlikeli

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,366 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,182 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 478 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2oğlanannesi (3,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 456 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Seydaaa (774 puan) tarafından soruldu