0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Hangi marka çay ve hangi marka kahveleri kullanıyorsunuz. Kahve genellikle Kocatepe kullanıyorum o en güzel köpüren kahve çünkü. Bi çoğunu denedim. Ama  çay bulamadım 

21 Cevaplar

0 oy
(9,232 puan) tarafından
Türk kahvesi taze çekilmiş aliyorum kuruyemisciden

Nescafeyi nescafe gold

Çay da doğuş genellikle.
-Reklam-
0 oy
(8,948 puan) tarafından

Çay olsun da gerisi mühim değil benim için :D ama şimdi hamileyim uzunca bir süredir içmiyorum. Biz bikaç markayı karıştırıp içiyoruz. 

(1,371 puan) tarafından
Karıştırıp mı yok canım değişik miş
(8,948 puan) tarafından
Eşimin bir kuzeni var. Her gittiğimizde çayına bayılıp kalıyoruz. Bilal çayın ustası filan diye de akrabalar arasında konuşulur hep. Bi kere eşine sordum üç marka karışık bu çay dedi. Ben de ondan sonra öyle karıştırıp yaptım ama onlarınki gibi olmuyo sanki yine de.
(2,562 puan) tarafından
Babamda karıştırirdi hep cayi
0 oy
(5,922 puan) tarafından
Çay lipton yellow bazen de tomurcuk çayı katarım içine. Ama annem kokulu çay sevmiyor bize gelince çayımı içmez kokulu sevenler için güzel ama lipton
(1,371 puan) tarafından
Çok da güzel oluyor da bazılarının içinde �yi şeyler yok diye duydum ben de şüphelendim. O yüzden genelde sade tüketmeye çalışıyorum bergamotlu da güzel oluyor o da içine alkol ile alakalı bir şeyler katıyorlar diye duydum doğru ya da yanlış ama insan şüpheleniyor işte
0 oy
(1,682 puan) tarafından
A101 çayı canım bence dene 4 yıldır kullanıyorum çokta güzel tadı adı royal layanine kahve seven biri olarak ta bizim burda çarşıdan alıyor tek yerden 
(1,371 puan) tarafından
O dediğin çayı hiç denemedim ama kocatepe'yi de a101'de bulmuştum sürekli oradan alırım diğer marketlerde pek denk gelmedi
(1,682 puan) tarafından
Dene derim inşallah seversin
0 oy
(6,192 puan) tarafından
Türk kahvesinin çektirme kullanıyorum artık daha güzel

Dibek ve menengiç kahvesini de çok severim onları A101 den alıyorum arada damla sakızlı türk kahvesini de içerim eşim sevmediği için almıyorum çok ondan dışarda içerim yada çay olarakta yıllardır Çaykur kullanırım ama kuzenim kaçak çay kullaniyodu bi ara o daha lezzetli gelmisti bana ☺️
(13,825 puan) tarafından
Su menengici ben de çok merak ediyorum☺️
(6,192 puan) tarafından
A101 de var kuzum tadı çok hafif biz çok seviyoruz onu ama jel olani daha güzel diyo baksana nerde satılıyor acaba
(13,825 puan) tarafından
Ben neskafe aşığı olunca hiç başka şeylere bakmıyorum ☺️
(6,192 puan) tarafından
Dene cnm onu da içersen seversin
(13,825 puan) tarafından
Evet denemeli değişiklik olur☺️
0 oy
tarafından
Valla hangisi uygunsa hangisi indirimli ise onu alıyorum özelllikle marka seçmiyorum 
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Tirebolunun çayını alıyoruz 101 den güzel.  Kahvede şoktan 25 tl üzeri alışverişlere cafe crown türk kahvesi 12 liraydı bi kaç paket aldık.  Çok beğendik içenlerde beğendi.  Geçen alacaktım bitmiş.  
0 oy
(165 puan) tarafından

Kahve kuruyemişciden alıyoruz taze çekilmiş çay çaykur altınbaş içiyoruz nescafe de nescafe gold :)

0 oy
(2,011 puan) tarafından
En guzeli kaçak cay :) 
0 oy
(2,152 puan) tarafından

Abdullah efendi Türk kahvesi hem uygun hem tadi çok hoş

Çay ise tabi ki kaçak çay :D
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kahvem nescafe süt tozunuda alırım çay da lipton yada çaykur sadece sarısı
0 oy
tarafından
Çay doğuş

Kahve tchibo
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Tomurcuksuz ve kaçak olmayınca çaya çay demem❣️:Dhıc bısry bulamazsam çaya karanfıl koyarım 

Kahveyide ben eminönunden alıyorm yada dibek ossonun karısık ondan alıyorum

0 oy
(282 puan) tarafından
Kahve Türk kahvesi taze çekilmiş yada latte tercihim canim. Ama çayı da kaçak çay alıyoruz babam da bim den liptonun bergamot otlu poset cayi var her demlemeye 1 tane atarız cayip güzel lezzet veriyo  cokda güzel oluyo tavsiye ederim
0 oy
(16,001 puan) tarafından
Kahve taze çekilmiş alırız çay da 5 yıllık evliyim hiç eve almadım kibristan yollarlar bana bir de ramazanda erzak dağıtılınca içinden 1 kilo çay çıkar onlar beni idare ediyor pek gelenim gidenim olmaz ama kahvaltında türk çayı akşamları keyif çayı olarak kaçak içeriz 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Lipton altın poşet başka Barka içemiyorum bundan sonra çok güzel kahve de farketmez hangisi olursa olsun
0 oy
tarafından

Ben bunu çok beğendim canım uygun buldum sipariş verdim tadı çok guzl ben bunu aroma gbı kullancam normal çay koyup bundan bi ölçek koyacam normal çayımda liptonun çeşitlerinden 

image

(1,371 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Kahve Mehmet efendi ya da menengic kahvesi çay el ruha güzel oluyor 
(1,371 puan) tarafından
El ruha ne kız hiç duymadım
(1,726 puan) tarafından
Urfa'nın meşhur çayı:)))
0 oy
tarafından
Kahveyi eminonunden çok seviyorum açık taze çekim ama yoksa kahve dünyasındakini içiyorum çay olarak Çaykur içiyoruz ama bal küpü var onun tadinida beğeniyorum 
(1,371 puan) tarafından
Kahve dünyasının kahvesi köpürmüyo benim aldıklarım hep öyleydi
tarafından
Büyük 1 kiloluk varya ondan alıyorum iş yerinden vermişlerdi ilk iyiydi o ya normal paketlerini hiç almadım bide ağır tadı hoşuma gidiyor heralde :))
0 oy
(360 puan) tarafından
Caykur tiryaki kesinlikle :)
(1,371 puan) tarafından
Aklımda olsun denicem. Lokantalar da içtiğim çayları gördükçe evdekilerin tadı olmadığını anladım artık seçici oluyorum
(360 puan) tarafından
Ama kayinvalidem dogudan kacak cay getirmis ve onunla karistiriyorum tadi cok iyi dene mutlaka

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 234 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (817 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 350 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (878 puan) tarafından soruldu
+2 oy
46 cevap 287 göst.
0 oy
4 cevap 75 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu