0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
İyi akşamlar bacılar bir haftaya taşınıcam ev yeni hiç inşaattan çıkma ev temizlemedim bilgisizim heryer tamamda tavan duvar temizliği nasıl olmalı illaki tozludur ıslak mopla silsem çamur mu olur ki sade toz almakta olmaz :/ beş aylık bebem var iki de 6 ve 5 yaşında çocuğum var temizliği yanlız yapicam kafam çok karışık valla temizlikçiye vermeyi düşündüm bir ara hem içime sinmeyecek hemde 1500 TL istyor 

9 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Mahfolursun ver 1500 kurtul o kadar çocugun var ben tek çocukla canım çıktı ben annemlerin evi temizledim tek başıma inşaattan çıkma yeni bina anam ağladı ve dogru düzgün bitmeden yerleşildi çünkü aşırı zor inşaat pisliği 
(2,297 puan) tarafından
Abla biliyon mi bizde yarın taşınıyoz:( Kayinbbam 2 kadın tuttu evi temizlesin diye Kaynnam izin vermedi onalra para geçeceğine bana gelince ver dedi :((( oysaki Kayinbbam çocuklar hasta olacak ve ben yorulmiyim diye  demişti  Bu haksızlık deyilmi
-Reklam-
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Ah sorma bizde yarin taşınıyoz boya yaptık evi kadın tutacaktık olmadı.. sizde çok para istiyor bizde 300.400 istiyor lar 
0 oy
(3,887 puan) tarafından
3 cocukla fok zor canm iyi yapar dıyosan veer 1500 ü
0 oy
(613 puan) tarafından
Ben temizlik şirketi çağırdım buz gibi yaptılar değiyor paraya
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Kendin temizleyeceksen sakın yeri önce ıslak olarak silme süpürdükten sonra kuru bir paspasla sil sonra ıslak paspasla sil. Ben  bu hatayı yaptim  bir ay evi inşaat tozundan kurtaramadim, ıslak silmek tozu iyice yere yapıştırıyor. Camlardaki yapışkan ve harç lekeleri için sıcak su kullan kolaylık sağlıyor, jilet öneren de olmuştu ama denemedim
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Valla iki ay oldu taşınalı kendi evimize tadilat inşaat vs derken anca toparlanabildik çocukla zor ama çokta pahalı inşaat temizliği biz kendimiz yaptık yavaş yavaş daha doğrusu eşim yaptı ben yerleşme konusunda destek olabildiğim kadar oldum.. imkanın varsa yaptır ama yoksa kendin yap yavaş yavaş ama direkt silme vs işine girme önce süpür güzelce 
0 oy
(5,351 puan) tarafından
Valla inşaat temizliği çok zor. Bence tavanlardan önce düşünmen gereken bi çok yer var. Mesela camlara sıçrayan beton pencere çercevesindeki bantlar banyo tuvalet fayansindaki macun

Asla tek başına üstesinden gelemezsin. Temizlikçi şart 

Ustund3 dur iyice yaptir
0 oy
(119,381 puan) tarafından
30 haftalik karnim burnumda insaat temizlemistim berbat zor asla tavsiye etmem ver o parayi temizlet
0 oy
(403 puan) tarafından
Ben iki kadın tuttum 500 TL ye akşama kadar mis gibi yaptılar 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 299 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 241 göst.
26 Nisan 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu

380,457 soru

11,391,260 cevap

34,899 kullanıcı

...