0 oy
494 göst.
Diğer kategorisinde (1,099 puan) tarafından
Milyarlar bagislaniyo.. her bagista diyorum ki SMA li cocuklar icin de boyle bişey yapilmis olsaydi bi cok cocuk sagligina kavusur olacakti... 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
O kadar haklısınız ki 
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Çok haklısın cnm keşke öyle bişey olsaydı ama asla yapmazlar 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ne yazıkki gormezden geliniyordu onlar 
0 oy
(4,202 puan) tarafından
Millette ne para varmis bee  minyon milyar kafam karisti  resmen surunuyomusuz biz demek su ulkede karinca kadar  mal varligimizla . Yinede cok sukur .  Her milyon milyar bagista. Sma li ccgu icin aglayan anneler gelio gozume
(838 puan) tarafından
Sen bile o kadar fakirsin ki milyon yerine minyon yazmışsın. Hayatımız minyon bizim bacım:))
(4,202 puan) tarafından
He yasa aynn:))
0 oy
(7,755 puan) tarafından
Bu başımızdaki olay geçtikten sonra bu şekilde bir proje yapılması için CİMER'e yazabilirsiniz. Hatta burada bunu okuyan tüm hanımlar olarak yapalım derim 
0 oy
(4,992 puan) tarafından
Bende ne paralar var millette havada uçuşuyor diyorum. Milyonlar,milyarlar...

Ama çoğu gösteriş için yapıyor, şanları yürüsün.

Dünya fakirin karını doymadığı için degil, zenginin gözü doymadığı için fakir.
tarafından
Aşırı doğru
0 oy
(17,829 puan) tarafından
Evet yapılsa keşke :(
0 oy
(6,232 puan) tarafından
Fakire para vermişler iphone almış 

Zengine vermişler yatırım yapmış sözü aklıma geldi 

Harbi millette deli para var be
(1,248 puan) tarafından
Ne kadar doğru yaş bende gider alırdm
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Ya iste devlet yapsa organizasyonu bir günde kac cocuk kurtulur bu paralarla ama umrundamı devlet. Sma hastası yavrular simdi yardım topluyoki söz verdi evleri yapcam diye üzerlerine kalmasın dıye yardım toluyolar hayır her afette yardımla ayaga kalacaksa millet ki lafım yok yıne toplansın o zaman devlet bizden niye deprem vergisi alıyo  yıllarca alınan vergiler nerde tırlar dolusu yardım gitti daha ilk deprem gununde afad devletınn hesaplarına para yagdı  bu nasıl is  devlet hic elini cebine atmayacakmı
0 oy
tarafından
Evet aklımdan geçti hatta esimede söyledim
0 oy
(4,686 puan) tarafından
millette ne para varmis beee asil devlet evleri yapip sonra bagos toplamaliydi onlarlada yapilan evlere ayni duzeyde esyalar alinmasi icin 
0 oy
(352 puan) tarafından
Vermediklerini nerden cikariyorsun ben bile kaç defa cebimdeki son TL'yi verdim 
0 oy
(5,703 puan) tarafından
eşimle konuştum bu konuyu bu kadar zengin yardım sever insanımız var madem neden o kadar gözü yaşlı anne var? bu parayla hemen hemen Türkiye nin bütün sma lı çocukları şifa bulabilir ama kimse neden görmüyor çok üzücü 

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 840 göst.
0 oy
22 cevap 423 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 769 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+5 oy
10 cevap 180 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu