0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (173 puan) tarafından
Kizlar eşimin hesap hareketinde 550 lira 4 defa ödeme yapmış Apple olarak geçiyo ama o kadar pahalı mı bu oyun görünce sinir oldum bir oyuna o kadar para verilir mi diye bilen varsa yazsın lütfen. Eskiden abone olmuştum ödemesini yapmadan abonelik iptali olmuyordu mecburen ödedim Apple arayıp geri alcam parayı diyo ama biseyleri eksik mi anlatiyo bilemedim

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence sen ara sor net öğren 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayatta kalma oyunu olan Pubgy den bahsediyprdanız oyun ücretlı değil oyun içerikleri ücretli 
(173 puan) tarafından
Anladım abonelik dedi ama pubgy aboneliği diye bişey mi var varsa ne kadar biliyo musunuz
tarafından
Valla bi kaç yıl öncesinde oynuyorduk eşimle.. Cocuk olunca bıraktık. Ama para yatırmamıştık. Abonelik falan hiç hatırlamıyorum
(173 puan) tarafından
Anladım yeni çıkmış galiba parayı da geri almış ekran attı bana ama yine de benden habersiz yapması çok sinirimi bozdu
tarafından
Şimdi İnternete baktım da abonelik 60 tl yazıyor. Ama premium hesap falan 500 tl yazan var 300 yazan var. Ama dediğim gibi 2 yıldır hiç oynamadık. Sadece nette yazanı söylüyorum
0 oy
(3,405 puan) tarafından
Karakterine giyisi alıyorsun canim para ile  u ce diyorlar 
0 oy
(438 puan) tarafından
Bende eşimin geçmiş ödemelerinde gördüm çok sinirim bozulmuştu ona verdiğin parayı bize vermezsin diye kavga çıkarmıştım o günden beri oyunuda oynamadı hiç parada atmadı çok zoruma gitmişti. Oyunun kendisi ücretli değil de içinde karakterine kıyafet alıyorsan, silah değişikliği yapıyorsan vs. Onlar için ücret ödüyorsun bide karşı tarafa hediye atma gibi bı durum vardı ücretli sanırım oda eşim hiç atmamişti ama karşı tarafa hediye atma vs. Gibi şeyler de vardı sanırım. Çok şükür kurtulduk biz.. Baya bı gereksiz..
tarafından
Benim eşim oynamaz para da yatirmaz ama harcamalarına hayatta karışmam çünkü parasını yiyorum , hesapları bendede var ne o bana hesap sorar ne ben ona hesap sorarım böyle geçinip gidiyoruz :D
(438 puan) tarafından
Ben doya doya para harcayamadigim için oraya yatırılan para görünce cinnet geçiriyordum :D bu aralar ev sahibiyle sorun yaşıyorum zaten kavga ediyoruz sürekli evden çıkacaz para vs lazım. Bu sırada okeyde 3-5 TL ödeyen eşim yüzünden yine cinnet geçirdim :D
tarafından
:D :D geçiriliyor da bir ara ben eşimin sigarasına takmıştım sonra düşündüm zaten parayı benden hiç kisitlamiyor evde eksik ihtiyaç olmuyor istediğimi aliyorum sonra bir daha hiç ellemedim sormadım da banane kendi parası bende yararlanıyorum o paradan :D
(438 puan) tarafından
Kılık kıyafet alsa tabiki onlara dicek biseyimiz yok, sigara içiyor püfür püfür onada bişey demiyoz oyunlardada gidince moralim bozulmuyor değil :D
tarafından
Bozulur bacım da o huy kocamda değil de bende var ya :D ondan yorum yapamıyorum
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Evet pubg de abonelik var uc falan satın alıyorsun kıyafet ve silah değişikliği yapmak için. Aboneliği iptal ettirmezse her ay ödemek zorunda diye biliyorum
0 oy
(258 puan) tarafından
Uc satın almıştır 4 abonelik 1 faturaya yansıyamaz. Abonelik ücreti çekemezse eğer iptal olur. Ödemeler ne kadar her biri
0 oy
tarafından
Hayatım aramadan abonelik iptal ediliyor Apple'de nasıl oluyor bilmiyorum ama 550 TL değil abonelik her ay 169 TL. Muhtemelen eşiniz oyunu oynuyor size söylemiyor . Ödemesi yapılmadan da abonelik iptal ediliyor tatlım 
0 oy
(241 puan) tarafından
Oyun bedava ama içinde sandık flan açmak istersen yuklersin parayı 

Abonelik dediği sandıklara abone olmuştur muhtemelen eşimde oynuyor aylık 9.90 lira kesiyor iptal edemedik onun karşılığı uc diye bişey veriyor sana 
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Esin oyun bağımlısı. Oyun kismeyi dolandırmaz. Bile bile yatırmış o paralari. Pubg üyelik diye de bişey yok. Royal pass alabilmek için para yatırıp durmuş.
(173 puan) tarafından
Ya şöyle 4 defa ard arda 549 lira vermiş banka hesabında Apple olarak görünüyo ödemesi. Bana diyoki daha oyun ilk çıkığı zamanlar abonelik almıştım unutmuşum ödeme de yapmamıştım iptal de etmemişim birikmiş dedi. Bi de gitmiş alacağımız olan birinden 2 bin istemiş sırf bak işte ben Apple dan geri aldım parayı demek için onu da yakaladım yalanı çıktı ortaya ama hala diretiyo eski borç unutmuşum diye sizce eski borç mu bu gerçekten kafayı yiycen artık parasında deilim ama oyuna para verilmesine karşıyım ben ne alsam sorun olur ona ama bu oyuna 2 bin ödeyince habersiz hiç sorun olmuyo bu zoruma gitti

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ada3 (2,282 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 88 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde WhiteSwaN (13,034 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 372 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.