0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (12,936 puan) tarafından
İnternetten mi başvuru yapsam gitsem mi karar veremedim hemen açılıyor mu 

7 Cevaplar

0 oy
(441 puan) tarafından
Eltim gıl yaptı açılmış
(12,936 puan) tarafından
Ne kadar sürede
(441 puan) tarafından
Sormadım valla saat geç olmasaydı sorardım yarına kadar öğrenemezsen yarın sorar öğrenir dönüş yaparım
-Reklam-
0 oy
(5,741 puan) tarafından
elektrik ve suyu internetten yaptım. doğalgazı bilmiyorum, denemedim hiç. aski ve enerjisa nın kendi sitesinden ve uygulamasından oluyor
(12,936 puan) tarafından
Aski aboneliği varmış da Enerjisa nasil yaptın
(5,741 puan) tarafından
enerjisa mobil işlemler, abonelik yaptırma diye arat canım, kendileri video bile koymuş. linki attım ama onay istedi. editör onaylayınca görürsün. kendin de aratabilirsin
0 oy
(550 puan) tarafından
Ben internetten yaptım açılmıştı canım kısa sürede. Doğalgaz uzun sürebiliyor gelip bakmaları onaylamaladı falan ama su elektrik hemen açılıyor 
(12,936 puan) tarafından
Doğalgaz kaç gün acaba
(550 puan) tarafından
Oturdugunuz bölgenin yogunluguna göre değişiyor canım. Bana 4 gün sonrasına randevu verilmişti gazı vs kontrol etmek için. Daire de sorun yoksa geldiklerinde açıyorlar hemen
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Elektrik su doğalgaz hepsini e devlet üzerinden yaptık.
(2,674 puan) tarafından
Belirli açılma süreleri var. Mesela gitsen de aynı süre değişmiyor. Ödeme ise faturaya yansıdı. Zaten başvurdugun  kısımda yazıyor hepsi. Çok kolay oldu hem zaman kaybı olmadı bizim için. Yani hiç boşuna gidip de zaman kaybetme. Aynı hesap
(12,936 puan) tarafından
Gazi yapabildim ama ödeme yapamadım ya o da onaylanmadı neden acaba
(2,674 puan) tarafından
Allah Allah bilemedim ki. Bir şey mi yanlış girdin acaba
(12,936 puan) tarafından
Yok diyor sözleşme oluşmadı onaylanmadı
(2,674 puan) tarafından
Bilemedim canım ben de sıkıntı çıkmamıştı. Sen o zaman gidip yaptır en iyisi
0 oy
(324 puan) tarafından
Ben yapmştm e devletten çikti bana elektirk de 1 senedir düzenli şekilde devlet ödüyor 
(2,674 puan) tarafından
Ondan bahsetmiyor
0 oy
(336 puan) tarafından
Bende elektirik enerjisadan yaptım aynı gün içinde gelip açtılar. Faturaya yansıtılıyor istersen seçenekler arasında taksitli bile faturaya yansitilabiliyor. Yaparsan açma ücreti ne kadar buraya yazabilir misin. Ben yaparken dikkat etmedim 2 aydır elektrik 600 kusur geliyor. Ne kadarı açma bedeli merak ediyorum 
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Doğalgaz ve su e devlet üzerinden oluyor hatta abonelik parasını faturayı taksitli olarak yansita biliyorsun ama elektrik olmuyor canm , onun için elektrik merkezi diyeyim nereye bağlıysa bulunduğun ilçe veya şehir oraya gideceksin kira sözleşmesi ve kimliğin yeterli diye biliyorum belki ikametgah istenebilir onu hatrlayamaidm tam , kira sözleşmesini gmail üstünden atmıştım ben elektrik abonelik parasını peşin alıyorlar orada canm, dogalgaz online başvurudan sonra msj geliyor sana hangi gün gelsinler diyorsan isarteliyosun gelmeden bı iki gün önce aralar o günde sabha ararlar canm 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ada3 (2,273 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 204 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde BESelif (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
9 Aralık 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 126 göst.