0 oy
505 göst.
Aile kategorisinde (477 puan) tarafından

Öncelikle kızlar herkesin bayramını kutluyorum gorumcemle ben konuşmuyorum hoşlanmıyorum bana karşı yanlısı vardı bende görüşmek istemiyorum sinsi olduğu için eşimle nişanlı iken arami bozdu vs neyse hâlen görüşmüyorum yenidoğan bebeğime hediye alms eşime söylemiş falan bizi masraftan kurtaracak bir hediye düşünün yani ama benim o hediyeyi alasim yok siz olsanız kabul eder misiniz size saygısı olmayan yani mesela eşimi aradigi zaman ben açıyorum yuzume kapatıyor ve beni engellemiş siz olsanız o hediyeyi kabul eder misiniz bayramda gorusur müsünüz 

Doğacak bebeğime hediyeler 

21 Cevaplar

+5 oy
(427 puan) tarafından
Bebegin halasi oldugu gerçeğini değiştirmez canim seninle anlasamamasi abisi ve yegeni için almıştır zaten bence hediyesini kabul etmeli eşin sen karismamalisin biraz uzak durursun hediyesini verir
-Reklam-
+2 oy
(3,451 puan) tarafından
Bahsettiğin gibi birisi eşimi arasa ben açmam mesela sen niye açıyorsun ki, hediyesini kabul ederim çünkü o sana almıyo, abisinin çocuğuna alıyor 
(477 puan) tarafından
Kabul etmicem zaten
(3,451 puan) tarafından
Sana almıyo canım hediyeyi, eşin kabul etsin o zaman onun çocuğuna alıyor
+1 oy
tarafından
Sana almıyorki hediyeyi yeğenine alıyor sende tek yapmadigina göre çocuğu çok şey etme
+1 oy
(465 puan) tarafından
Hediye sana değil sonuçta ne aldıysa kabul et yarın birgün bişey olur kocan seni suçlar ağzının tadı bozulmasın 
(477 puan) tarafından
Niye suclaain ya
(465 puan) tarafından
Gülüm kocanla aranda olanı ben bilemem sonuçta ama her ihmali de değerlendirmek gerek öyle değil mi tamam haklı olabilirsin ama kendini eşinin yerine koy birde eşin senin ailen ile küs olsa ailen hediye alsa eşin istemese sen üzülmez misin
0 oy
(240 puan) tarafından
Hala aynisina devam ediyor kardesi yaninda olsun yeter ona ben olsam hayatta almam  bende bunu anlamiyorum benimde abim var yengem o olmasa gelmezdji 
(477 puan) tarafından
Almayacam net
0 oy
(3,405 puan) tarafından
Bebeğin halası ve eşinin kardeşi sizin aranız kötü bile olsa bebek için hediyeyi çevirmek hoş olmaz ve ilerleyen zamanlarda eşin bunu başına kalkabilir

Bende ablam ile küsüm benden her yerden engelli ama çocuklarıma bayram için hediye almış eşim ile konuşmuş hep mesala ben kabul etmedim ama eşim sana değil yigenlerine almış sesini çıkarma dedi 
0 oy
tarafından
Asla kabul etmezdim madem sen açınca suaratina kapatıp engelliyo . Tenezzül etmem hediyesine 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bebeğe alıyor hediyeyi halası olduğu için hakkı da var yani görüşmesen konuşmasan bu sana bağlı ama hediye kısmı alabilir 
0 oy
(1,985 puan) tarafından
Asla kabul etmem 
0 oy
(795 puan) tarafından
Bn etmedm  suan konusuyoruz  ama zamnnda yaptgi kotulukleri unutmam  bnde gorumceyim abladan asagi inmez  cokta severim gelinimizi cok terbiyeli
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Hediyeyi sana almıyor, yeğenine alıyor kardeşinin çocuğuna. O yüzden kişiselleştirmeye gerek yok bence
(477 puan) tarafından
Kabul etmem ben yine de
(1,296 puan) tarafından
Sizin tercihiniz tabi. Buraya sorduğunuz için biz de fikrimizi söyledik
(477 puan) tarafından
Kocamla arami bozdu ben kinciyim baya
0 oy
(993 puan) tarafından
Beni engelleyecek ve konuşmayacak kişinin tek çöpüne benimde evladiminda ihtiyacı yok ki beni engelleyen insana aşırı bilenirim onun herhangi bir şeyini evimde gördükçe sinirlenirm hiç gerek yok 
0 oy
(13,398 puan) tarafından
Yani nişanlı iken aranızı bozmaya çalışan sonrasında görüşmediğim görumcenin aramasını niye açıyorsun açıp ne diyorsun seninki de biraz nispet gibi geldi bana ayrıca hediyenin sahibi sen değilsin evet yabancı biri vermek istese önce sana sormalı ama o da çocuğun halası ve belli ki kardesi olarak eşin almak istiyor bence karışma 
0 oy
(651 puan) tarafından
Kusura bakma ama fikir sormuşsun herkese de kabul etmicem almican falan demişsin madem kararını verdin neden buraya soruyosun 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ayy alsin iste bir tane masraftan kurtulursunuz:) benim hic umrumda olmaz sonucta abisi icin yegeni icin aliyor. Benimde gurumceyle aram cok yok,konuşmayız falan ama eve hediye gonderiyor abisi adina tabi:) 
0 oy
(455 puan) tarafından
Açıkçası ben görüşmem görüşmüyorum da bayramlaşmaya bile gitmicem. O aldığı hediyeyi napar ne eder kendim bi şekilde alırım ama yine de onun hediyesini kabul etmem.
0 oy
(119,577 puan) tarafından
kiz sana almamiski bebegine almis ee yigeni sonucta alir halasi hele bebek kizsa halaya ceker derler alsin nolcak senle ne yasadiysa yasasin onun senle bi kan bagi yok kirginlik kuskunluk olabilir ama bebeginle kan bagi var allahim gecinden versin size bisi olsa bebegini emanet edicen insan sonucta aay ne almis bu arada
0 oy
(183 puan) tarafından
Ben hayatta kabul etmem halası hakkı diyenler de kendi başına gelmeden anlamaz. Hiç bir hakkı yok yüzünü bile göstermem çocuğumun. 
0 oy
(8,008 puan) tarafından
Al kız boşver masraftan kurtulursun al gene konusma
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Degistiremeyecegimiz kan baglarindan biride bu sen istedigin kadar sevme bebegin halasi hediyeyi sana alsa kabul edersin veya etmezsin ama yegenine almis esine verir sen ister kullan ister kullanma

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 378 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde My life (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 285 göst.
4 Aralık 2022 Aile kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 415 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 388 göst.