0 oy
387 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
20 yıllık komusumuz ve annemlerin binada evlenmeden önce hep birlikte idik çocukları elimde büyüdü bebeğim oldu bizim bu komşu ile aramız açıldı nedeni ise resmen beni denemiş evine çağırdı beni çocuklarin yanında dur diye bı yere gidecekti neyse anneme şey demiş eda ne kadar iyi bir kız evde çekmecede altın bıraktım çekmeceyi açık bıraktim almamış altini diye benimde zoruma gitmişti şimdi pişman olmuş kızları pazartesi bana gelecek oda özür dilemeye gelecekmis hediye falan almış sizce ne yapmalıyım

16 Cevaplar

+1 oy
(4,290 puan) tarafından
Bence kabul etme
-Reklam-
+1 oy
(1,989 puan) tarafından
Ben asla görüşmem evimede almam 
+1 oy
(2,110 puan) tarafından
Sende onu dene yuzune de bende denedim die
+1 oy
tarafından
Kabul etme !! Altın bıraktım almadı ne çirkin bi cümle. 
+1 oy
(1,094 puan) tarafından
Kabul et buyukluk sende kalsın ikramı ı yap canım. Tabi ki barısmak affetmek istemezsen etme. Ama kapından cevirme. 
0 oy
tarafından
O kim mis ne haddine seni denemek ya öyle saçmalık mi olur kabul etsen bile bu yaptığı hep aklında olur hiç gerek yok bnrce
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Öyle insanlarla hiç işim olmaz
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bence kabul etmee sakın içten pazarlık Çiya bak sen sen doğru olanı yaptın konuşmayarak
0 oy
(277 puan) tarafından
Valla buna alınma bence benim kendi kuzenim eve geldi odada para vardı onu almış o an lazım oldu annem parayı arıyor yok hepimiz aramaya başladık diğer odaya bir girdim kuzenim parayı TV arkasına atarken gördüm anneme yenge burda para var bumu dedi ondan sonra eve almadık denemesi normal ama söylemeye bilirdi iyi niyetli yaklaşım annenin iyi bir evlat yetistirmissin gibisine övmek içinde söylemiş olabilir
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Hatasını anlamış bence affet  ama korona varken bence gelmesin hiç kimse sarılma olcak ister istemez nefes nefese .. korona geçsin geliriz bir araya de veya tamam affettim de gec
0 oy
(458 puan) tarafından
Evine kabul et en iyi şekilde ağırla ama kesinlikle bi daha evine gitme
0 oy
tarafından
Vefa var içinde belli kabul et ama içindekileri söyle 

Özlemiş gibide yazmışın :) 
(3,739 puan) tarafından
Ya hemde çok :))
0 oy
(13,944 puan) tarafından
Valla evine kabul edeceksen sende yerlere para at , herkesin içinde bak seni deniyorum de. Çok ama çok ayıp etmiş. Ben olsam asla görüşmem hatta annenin yerinde olsamda görüşmezdim. Hirsız mi benim kızim diye hesabını sorardım.
0 oy
(27,453 puan) tarafından

Ben olsam kabul etmem asla.

0 oy
tarafından
Ne hadsiz insanlar varya ben kabul etmezdim evime
0 oy
tarafından
Kendisinin yaptığı hoş değil elbet ama ben olsam kabul ederim Rabbimiz bile bir tövbeyle tüm hatalarımızı silerken biz aciz kullara kin tutmak buyuklenmek yakışmaz.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 378 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde My life (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 505 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 285 göst.
4 Aralık 2022 Aile kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 415 göst.