0 oy
300 göst.
Aile kategorisinde (91 puan) tarafından
Ben evlenmeden önce kaynanami görünce dedım mülayim biri iyi anlaşırım diye. Ama evlendikten sonra anladım işin rengi değişti. Gorumcelerimle birlikte arkamdan konuşmalar sürekli laf sokmalar. Karşılıklı sözlü bi tartışma yaşamadık ama hiç sevmiyorum sürekli oğlundan yana oluyor. Anlayışsız sürekli hizmet bekliyor bide laf sokmalari yok mu neyse iste. Sizin kaynananizla aranız nasil? (Muhabbet amaçlı)

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Annemle nasilsam öyleyiz 
-Reklam-
0 oy
(6,402 puan) tarafından
Bekarken annem bir yere gidince kötü olurdum bugünde fark ettim ki kaynanam evde olmayınca kötü oluyorum 
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Laf sokmayan kaynana yoktur ya bnce benimki her yerde der demet benim canım kızimdir  ama lafını da esirgemez  ondan mesafe  koyuyorum ama genel Bi sktjnmiz yok 
(1,753 puan) tarafından
Annelerimiz bile yeri gelir laf söyler el annesi de acımaz ki:D
(2,295 puan) tarafından
Annemiz ne kadar da söylese sonuçta öz annemiz :))
(1,753 puan) tarafından
Hehh işte annemiz olduğu için takmiyoruz ama el olunca zorunuza gidiyor:) yani demek istediğim illa konuşan biri oluyo:)
0 oy
(553 puan) tarafından
Başta öyleydi sonradan çok yanlışını yakaladım 
0 oy
tarafından
Çok çok yakındık bir birimizi severdik taki 2 3 hafta olduktan sonra komple yüzünü gördüm mesafe koydum :/
0 oy
(3,944 puan) tarafından
Ben de ilk kaynanaya baktm kim görücü geldıyse bu da iyiydi sessizdi. Eşim de öyle anacı değil. Sadece arkamdan konusuyor ne eşime ne bana belli etmiyor meleği oynuyor o sıkıntı :D ama ben iki yüzlülüğü sevvmedğim için çok çok çok mesafeliyim çocugumu götürmem gerekmese gitmem bile. 
0 oy
(429 puan) tarafından
Bence en iyi olanın bile içinde kaynanalik oluyor benimkini etrafa sorsan ağzı var dili yok ama ben görüyorum surat asmalar zorla biseyler yaptirmaya çalışmalar ve biliyorum ki hiçbir zamanda kendi kizlari kadar değerli olmayacagim çünkü ne zaman kızlarına tavsiye gibi bişey desem hemen ters tepiyor
0 oy
(758 puan) tarafından
Hiç sevmem gerçekten ilk defa bı yaslidan nefret ediyorum rabbim kalbime ferahlık onada serinlik versin
0 oy
(1,974 puan) tarafından
Çok şükür iyiyiz biz ya 
(1,974 puan) tarafından
Ama ne kadar iyi olsakda birlikte yaşayanlara üzülüyorum bizde aynı evde olsak belki bizde kötü olurduk. Uzak çoğunlukla tatlıdır...
0 oy
(60 puan) tarafından
Kaşıntı tuttu yine beni... 
0 oy
(279 puan) tarafından
Kayinvalidem olmadığı için gruptan ayrıldım.
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Ben ben ben 
0 oy
(12,748 puan) tarafından
Allah razı olsun öz annemi aratmaz ☺️♥️
tarafından
Gözüm seni aradı hemen :)
(12,748 puan) tarafından
Haha güzelim ♥️♥️
0 oy
tarafından
iyiyiz.. saygi sevgi icerisinde yasiyoruz.. bir yanlisini gormedim lakin ogluna cok duskun o sinir bozucu oluyot o kdr
0 oy
tarafından
Bende sevmiyorum. Çok konuşuyor. Herşeye karışıyor bunaltiyor

Cimriligide cabası 
0 oy
(266 puan) tarafından
Valla Allah razı olsun canım anam ana gibi ana kendisi asla böyle değil tabi dedi kodu dogamizda var canım gün oluyor ki ablamla ana babamin arkasından konuşuyoruz yani iki dişi yanyana gelsin yeter :)) takılma benimki de biraz öyle:)) ama vicdan vicdan insanlık desen aynı . Bak bilinç kaybı ile sonlanan kronik hastaligim var enbastan biliyorlardı eşimde dahil. Nezaman nöbet geçirsem hep yanimdalar gözleri hep dolar . Ameliyat mi gerekiyor evimi satayım der Allah razı olsun ondan canım anam.  tabiki küserim tartışırız kavgamız olur tıpkı kendi anamız gibi ama döner sariliriz kin asla olmaz. O değilde ben ne çektirdim ilk evlendiğim zamanlar bu kadına yaa aynı evi paylaşıyoruz adaptasyon süreci valla zordu ya ama ben annemi seviyorum ya sorsan ayaklarını yıkar misin yapıyorum bile çalışıyor kendisi ayaklarım ağrıyor şişti desin hemen sıcak suyu hazırlarim güzelce ovalarim asla tiksinmem tek tiksindigim sigarası :)) zaten astimim var birazda ondan 

Allah başımızdan eksik etmesin ❤️
0 oy
(13,143 puan) tarafından

Sevgiliyken bir kaç göre görüştük ben dedim çevreme arkadaşlarıma iyi kadın diye herkes köprüyü geç görürsün gerçek yüzünü felan dediler Allah’a şükür değişmedi :)

0 oy
(610 puan) tarafından
İki yüzlünün teki kendisi. Oğlunun yanında ayrı benim yanımda ayrı helede insanların yanında o melek ben şeytan 
0 oy
tarafından
İlk gunden beri mesafeliyim amann olmasada olurmus
0 oy
(311 puan) tarafından
Benim annem neyse kayınvalidem de öyledir çok severim ve her zmana benim tarafımda olur gorumcekerimde dünya tatlıları 4 tane hepsi de kardeşim gibi bu konuda çok şanslıyım gerçekten 

İlgili sorular

+1 oy
38 cevap 627 göst.
5 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 554 göst.
1 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Prensesmr (290 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 418 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 222 göst.