+1 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından
Bir şeyi takmasam diğerini takıyorum. Günlerce takılı kalmasamda o gün sadece o olana odaklı oluyorum. Takmamaya çalışıyorum yok olmuyor. Gamsız olayım diyorum olmuyor. Bedenim yorgun ruhum hep beter. Kaç gündür ben kaşımı falan almamışım, unutmuşum. Demin aynaya Bi baktım. Dedim ne bu hal. Her yerim sivilce dolmuş. Yaşım daha 21. Hastalık deseniz gırla. Burda da dedim kafamda kist vardı. O büyüyecek mi patlayacak mı derdi beni yedi bitirdi. Şimdi de beynime yeterince kan gitmiyormuş. Bugün buraya da yazdım zaten. E o da riskli. Felç riski hatta ve hatta en kötüsü ölüm riski var. Evet zaten öleceğiz ama ne bileyim böyle olunca kötü oluyor işte insan. Daha 1 yaşında kızım var. Ya bana bir şey olursa korkusu beni yedi bitirdi. Psikolojim yerle bir. Napıcamı bilmiyorum. Dua etmekten ve o binbir türlü yan etkisi olan yedikçe beni daha da kötü yapan ama yemek zorunda olduğum ilaçları yemekten başka elimden bir şey gelmiyor. Beni de üzen bu maalesef. Hiçbir şey yapamamam.. Takmayan nasıl yapıyor nasıl? 

7 Cevaplar

0 oy
(2,477 puan) tarafından
Allah şifa versin canım. İyi olursun inşallah tez zamanda 
(984 puan) tarafından
İnşallah aminn
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Sakin ol bu hayatta gelen ve kalan hiçbir şey Yok herşey geçici 
(984 puan) tarafından
Orası öyle ama ne bileyim ya. Darlanıyorum
(4,216 puan) tarafından
Canim yanlış anlamzsan sana tavsiyede bulunmak istiyorum namaz kıl düzenli olarak kendine bakim yap çocuğun varsa onunla ilgilen eminim iyi gelicektir
(984 puan) tarafından
Yok neden yanlış anlayayım aksine daha da hoşuma gider. Ve çok haklısın. Namazlarımı düzenli kılmıyor. 1 yaşında kızım var. Evet bu asla asla engel değil ama yapamıyorum. Söz verdim kendime. Şu an adet zamanım. Bitince başlayacağım her namazımı düzenli kılacağım allahın izniyle. Sağ olasın :)
(4,216 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canim ferahlık nasip etsin:):)
0 oy
tarafından
Allah ım seni sevdiklerine kızına bağışlasın canım inşallah ama sen kendine takıntı yaptığın herşey sana hastalık olarak geri dönecektir bunu düşün kozunu düşün ve kendine gel lütfen bak ben de öyleydim herşeyi takıntı yapardım elim yüzüm bozuldu kilom herşeyim sonra koltuk altımda beze çıktı göğsüme yakın ağrım vardı çok korktum ölmekten oğlumun annesiz kalmasından doktora gittim şükür bişey yok ama bundan sonra kendime takıntı yapmıyorum hastalık olarak geri sönüyor 
(984 puan) tarafından
Aynen öyle maalesef. Hastalık olarak dönüyor. Ama işte. Çevremde öyle insanlar var ki. Ya ağızlarından çıkanı kulakları duymuyorlar ya da sırf üzüleyim diye davranıyorlar
tarafından
İnan li ben de çok zor şeyler yaşadım yani herkes yaşıyor herkes duyuyor ama sağlığını kimse sana veremiyor o yüzden dirayetini koru
0 oy
(3,680 puan) tarafından
Rabbim ya safi ismiyle tecelli etsin canım bol bol ya safi çek şifa ayetleri oku takma konusunu dersen oda kesinlikle kişinin yapısıyla alakalı düzelmiyor bende aynıyım herşeyi çok kafaya takarım huyumdan nefret ediyorum ama düzeltemiyorum ne yazık ki Allah yardımcımız olsun 
0 oy
(94 puan) tarafından
İzzet güllü videolarını izle
0 oy
tarafından

Rabbim yardımcın olsun beyinde kist ve damar tıkanıklığı bendede vardı ameliyat oldum tekrar çıktı beynimde vidalar la ayakta duruyorum ama şu bir gerçek isyan etmemen gerekiyor pozitif ol şükret sürekli dua et şöyle kendini motive et yatalak değilim elim ayağım tutuyor de  rabbim sana çok güzel bir dayanak vermiş evladını vermiş sarıl ona annesi bu günlerde geçecek de güçlü ol kendini saldığın sürece toparlayamaz sın ve hastalığın ilerler emin ol geçirdiğim hastalıkların tedavilerin evlat acılarının haddi hesabı yok ki ben birde eş ailesi ile çekiyordum haylada geberip gitmedilerde işte sitres yapma. Lütfen 

(984 puan) tarafından
Size de çok geçmiş olsun.
Asla isyan etmiyorum gelen allahtan geliyor her eşy baş tacı. Ama yapamıyorum. Kendime ne olursa olsun. Kızıma kim bakacak korkusu var. Eminim ki eşim çiçek gibi bakar ama nereye kadar
0 oy
tarafından
Bu huyundan vazgeçmek için düşünmeni engelleyecek hobiler bul kendine el işi olabilir dikiş nakış olabilir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 222 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 301 göst.
27 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 386 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 1,181 göst.