0 oy
176 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (212 puan) tarafından
Sabah kahvaltısında kesinlikle hiö birşey yediremiyorum arada yerse tost veya yumurtalı ekmek öncesen yumurta pekmez bal yediriyordum yine ama en son ağız el ayak hastalığı geçirdi ondan sonra hiç yememeye başladı demem o ki her sabah ne yapsam diye düşünüyorum aynı şeyi yapınca da sıkılıyor yine yemiyor varmı bebeklerinizin bayılarak yediği kahvaltı önerisi 26 aylık bu arada

4 Cevaplar

0 oy
(10,152 puan) tarafından
Krep yapiyorum kabakli. Bizimkide sebze ywmiyo ona pizza diyo
(212 puan) tarafından
Yemez ki denedim öyle çok farklı geliyor gözüne ağzına dahi sokamıyorum zorla soksam hemen diliyle iter yemez daha dilini siler
(10,152 puan) tarafından
Bala falan batirmayi denedinmi
(212 puan) tarafından
Yok denemedim ama normalde önceden zaten birşey yemezse bal ekmek falan yediriyordum şimdi bal da versem çıkarıyor ağzından
-Reklam-
0 oy
(3,188 puan) tarafından
Yemek yemesi nasıl 
(212 puan) tarafından
Normalde de hiç birşey yemez öğlen yoğurt falan yediriyorum akşam çorba çeşitleri başka hiç birşey yemez keyfi eserse körili yaparsam makarna yiyor
(3,188 puan) tarafından
Ek bişey veriyor musun mama falan
(3,188 puan) tarafından
Benim oğlum da 19 aylık doğru düzgün bişey yemez
(212 puan) tarafından
Yok vermiyorum hiç mama kullanmadık ama süt aşığı süt içiyor uyumadan önce ve sabah kahvaltısında aralardada istiyor ama vermiyorum iştahı iyice kesilmesin diye
(212 puan) tarafından
Yemeyen çocuk gerçekten çok zor herşeyle başa çıkıyorum ama bunda takılı kalıyorum
0 oy
tarafından

Benimkide 29 aylik bal recel fln fazla segmez yumurta domates salatalik sucuk zeytin sosis cok sever kendi sevdigi icin yiyo ben zorlamiyorum 

Ben oturup konusuyorum yemek yerken lafa tutuyorum dun ne yaptın baba nereye gitti fln gibi oda dalginliga geliyo aciyo agzini segmedigi seyi geri cikariyo 

Pankek omlet yumurta hasla  salatalikdan ağac fln yap tabahda ****** figurleri olustur ben biraz daha kucukken oyle yapiyodum resim birakim bide boyle dene baska bisey yapmadim ben benimki yiyo ama az yiyo cok yemiyo bide ben yediriyom yeni yeni kendi bi kac kasik yiyo iste 

image

image

image

(212 puan) tarafından
Ya evet aslında ****** figürleri deneyryim hayvanlara bayılıyor bu ne zürafa derken yiyebilir teşekkür ederim bunu deneyeceğim inşaAllah işe yarar çok sağolun
tarafından
Ricaederim a kulaklari a burnu de dık gitsin bide ben ayy yazik ağlar diyince benimki hic dayanamaz cok merhametli ufak tefek şeylere hele hic dayanamaz çeri domates aldim ilkkez oyuy yazik minnacik deyip kıyıpda yiyemiyodu bile :)
(212 puan) tarafından
Evet benimkide merhametli bakayım deneyeyim :)) dün bugün yediriyorum çok şükür inşaAllah devam eder böylede yemeyince çok zor oluyor onunla bende yiyemiyorum yerse onunla doyuyorum :)
tarafından
Aynen onlar yiğinde karni iyi doyunca insan mutlu oluyo :)
0 oy
(988 puan) tarafından
Pankek ve patatesli yumurta 
(212 puan) tarafından
Patatesli yumurtayı yiyordu bu sabahta onu deneyeyim tekrar teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 140 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Fairytalee (2,456 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 172 göst.
30 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Aynur236 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 226 göst.
28 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 178 göst.
15 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,016 soru

11,465,045 cevap

35,064 kullanıcı

...