0 oy
137 göst.
Aile kategorisinde (2,428 puan) tarafından
Kızlar kahvaltı hiç yemiyor peynir kaşar zeytin yumurta reçel salatalık domates pankek aklınıza ne gelirse yemiyor ağzından atıyor eğer engel olursam da kusuyor taaa öğlen yemeğine kadar bişey yemiyor aç da bıraktım yine yemedi nolacak böyle 

7 Cevaplar

0 oy
(2,756 puan) tarafından
Al benimkinide arkadas olsunlar ☺
(2,428 puan) tarafından
Peki sen ne veriyorsun ben çözemedim bunları kız peynirden kaşardan güzel şeymi var bunu bulamayan binlerce çocuk var bunlar da yemiyor:)
(2,756 puan) tarafından
Bizim peynir azılı düşmanı diğerleri desen agzına koymaz bı yedıgı yumurta kızarmış ekmek patates pankek ıste oturup kuru ekmek yıyo bızımkı ☺ ve zorla soksam kusuyo ilaçta içmez
(2,428 puan) tarafından
Peki büyüdükçe yerler mi acaba yoksa böyle gider mi barı bizimkide yumurta yeseydi
-Reklam-
0 oy
(6,353 puan) tarafından
Peynire düşman benim oğlan bende yumurtasina katıyorum

Patates kızartması.

Patatesli yumurta 

Sade yumurda 

Varsa ıspanak kavurması seviyor yiyir

Tost yiyor
(2,428 puan) tarafından
Yumurta da yemiyor ki seninki maşallah yiyomuş ya tost yer ya patates kızartması
0 oy
(446 puan) tarafından
Oğlunuz kaç yaşında merak ettim. Benim oğlum 1 yaşında ben her sabah bir küçük muz çeyrek avakado 2 bebe bisküvisi bir t.k tahin pekmez bir t.k labne minicik zeytin yağı ezip yediriyorum. 

Sonra kendime kahvalti hazırlıyorum kaşar veriyorum zeytin veriyirum yumurta veriyorum.patatasli yumurtayı seviyor omlet seviyor ama çok yiyince alerji oluyor maalesef. Ben küçükken aynı sizin oğlunuz gibiydim asla sabahları bişey yemezdim zorla yedirirlerdi kusardim. Ağzımda buyurdu herşey. 
(6,353 puan) tarafından
O yaşlarda bizimkilerde yiyordu ne versek sjj
(2,428 puan) tarafından
Ayy evet o zaman bizimki de yiyordu aynı dediklerinizi yapıyordum şimdi 1.5 yaşında tövbe yemez
(446 puan) tarafından
Yaaa bende diyordum hep öyle gider tüh başıma gelcek var desenize
0 oy
(1,497 puan) tarafından
Ac ac naısl duruyo öğlene kadar aa, benimki acıkınca iki üç lokmada olsa yer , kaç aylik en azından mamam ver ac kalmasın uzun uzun 
(2,428 puan) tarafından
Mamada içmiyor ki belki diyorum yer yok tövbe yemiyor halbuki o nimetleri bulamayan binlerce çocuk var
(1,497 puan) tarafından
Kaç yaşında?
(2,428 puan) tarafından
1.5 yaşında 20 aylık
0 oy
(552 puan) tarafından
Hiç zorlama acıkınca illaki yiyecek benim büyük kızım küçükken kahvaltısı Hiç yoktu üzülüyordum bende doktora gittim bana dediki niye zorluyorsun senin canın istemeyince zorla yediriyorlarmi birak rahat bi ömür aç duracak hali yok illaki yiyecek yaşı büyüdükçe aklı dahada erdikce rahata kavuşursun demişti aynen de oyle oldu şuan büyük kızım 17 yaşında Hiç buzamana kadar zorlamadim gayette iyiydi hep şimdi küçük kızım 2 yaşında k bazen biraz zorluyor ama bende tmm yeme acıkınca yersin nasılsa diyip bırakıyorum asla zorlama yok rahat ettim inan böyle sende zorlama Hiç çocuğu 
(2,428 puan) tarafından
Zorlamıyorum canım ama mesela diyelim yemiyor ya kahvaltı başka yemek versem hemen yiyor yemesinde problem yok sadece kahvaltımsı şeyler yemiyo
(552 puan) tarafından
yemesin kuzum bırak zorlamayla dahada inatlaşir zamanla yicektir misal bizimki kahvaltı kalkar ondan sonra peynir ister veririm eline kemirir zeytin ister arada gün içinde öyle yer böyle yani
0 oy
(1,268 puan) tarafından
N ksdarlık ? benim ikizlerde öyle inan bıktım onlardan kalanları yemekten 
(2,428 puan) tarafından
20 aylık sizinkiler ne kadar
(1,268 puan) tarafından
28 aylık. Ama genelde hep kahvaltı kültürleri olmadı
0 oy
(246 puan) tarafından
Benim bebeğim de sevmedi hiç bir zaman hep aynı şeyi vermedim. Kaç aylık ne zamandan beri öyle
(2,428 puan) tarafından
Neler sevmiyor şuan neler yiyor 20 aylık bizimki
(246 puan) tarafından
Benim de 20 aylık bi ara yumurta kaynatırdım zar zor yedirirdim tarhanalı yumurta veriyorum az buz yer zeytin avakado peynir arada tahinli pekme hep  az yiyor pankek yapıyorum arada 2  tanesini yiyor
Bu aralar yumurtayı kayısı kıvamında muzla ezip veriyorum bitiriyor ama bıktırmadan değiştirsem iyi olur 4 günden sonra bıkıyor benzer şeyleri yemekten bir de erken yediremiyorum uyanıyor emziriryprum iyice emdikten 1 saat sonra acıkıyor veriyorum ve maalesef bişey yerken illa bişeyle meşgul etmem gerekiyor oyun oynatıp o ara yediriyorum.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 176 göst.
6 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde OznurY (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.
30 Aralık 2022 Aile kategorisinde yesilll (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavi-beyaz (1,685 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...