0 oy
162 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (395 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar saat 2 den beri başım çatlıyor parol içtim hiç faydası olmadı sankı midemde gaz var  gaz sıkışmasından mı anlamadım ne oldu durduk yere ya ne iyi gelır acaba 

9 Cevaplar

0 oy
(544 puan) tarafından
Ayakları sıcak suya sokunca iyi geliyor dediler bi dene bakalım canım
(395 puan) tarafından
Yapıcam hemen canım ınsalah ıyı gelır
(544 puan) tarafından
Şifa olur inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,405 puan) tarafından
Türk kahvesi yapıp icine limon sık  iç cnm
0 oy
tarafından
Aynı durum bendede var göz kapaklarım kapanıyo 
(395 puan) tarafından
Sorma ya bende berbat durumdayım kızımda ağlıyor iyice artıyor agrım gozlerımı acamıorum
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Tansiyon düşüklüğü ve yüksekliğinin vermiş olduğu bir baş ağrısı olabilir , benim hep tansiyonum aşırı düşünce böyle ağrır ve geçmez, arkadaşımın da yükselince. Tansiyonunu ölçme şansın varsa ölç, düşükse tuzlu ayran, yüksekse limonlu su iç 
(395 puan) tarafından
Midemde aşırı gaz var gıbı hıssedıyorum sankı ondan dolayı agrıyor ama bılmıyorum tansıyon ölçme aletıde yok kı ne yapsam bılemedım
0 oy
(395 puan) tarafından
Ne iyi gelır parol dısında
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Şekersiz Türk kahvesi iç biraz hafifletir
(395 puan) tarafından
Tamam hemen denıcem canım inşalllah iyi gelır
(3,480 puan) tarafından
Bende migren var hamileyim parol fayda etmeyince 1 fincan içiyorum az da olsa iyi geliyo
0 oy
(3,086 puan) tarafından
Nane yağı ile alnına masaj yap
0 oy
(3,070 puan) tarafından
Böyle ağrılarda tansiyon filan düşüyor yada yükseliyor imkanın varsa ölçtur bence
(395 puan) tarafından
Öylemı tansıyon ılemı alakalı olabılır dıyorsun evde de yokkı esım acıle gotrueyım dedı ama ıstemedım
(3,070 puan) tarafından
Yani mide sıkışması ile baş ağrısı ortak sebep değildir ama göz kapaklarından genelde tansiyon oluyor soğuk soğuk terleme filan
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Limonlu su iç canım . Bir limonun suyunu sık bir bardak suya baş ağrısına çok iyi geliyor benim migrenim var başım agrimasa bile ağrıyacağını hissettiğim zaman iki tane ağrı kesici içerdim bunu öğrendiğimden beri acaip iyi geliyor bazen ilaç bile almıyorum maşallah . Bide parol hiç bir işe yaramıyor ya boşuna vücuda ilaç girmesin istersen 
(1,499 puan) tarafından
Kıyamam Allah yardımcın olsun mutlaka bak ve dinle çok faydalı olacak bana teşekkür edeceksin ♥️♥️
(395 puan) tarafından
470246 Canım içmedim ama keske içseydim 2 gün cektım o bas agrısını ertesı gunde devam ettı. Ne yemek yiyebıldım ne yataktan kalkabıldım berbat bı bas agrısıydı. Gectı bugun daha ıyıydım ama
(395 puan) tarafından
Limonlu su bıle kesmesı migren mı tuttu neydı anlamadım Rabbım kımseye yasatmasın
(1,499 puan) tarafından
Ayy kötü ya migren evde oturtmaz ama inşallah gittin hastaneye bir dikloron yazdı mi Dr valla benim gözler parlıyordu ahshdjfjksm
(395 puan) tarafından
Yok valla gıtmedım evde Arveles vardı onu içtim iyi geldı öyle rahatladım Rabbım bırdaha ne bana ne baskasına yasatmasın berbat bı sey

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 735 göst.
0 oy
11 cevap 135 göst.
0 oy
3 cevap 78 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 217 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,267 soru