+1 oy
456 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Kizlar ben cumartesi baslycam oglumhn dersleri oluyor siz yaptinizmi temizlik

30 Cevaplar

+3 oy
(3,003 puan) tarafından
Bayrama özel bir temizlik düşünmüyorum ama Nisan sonu bahar temizliği yapmak istiyorum Cam ,kapı ,duvar perdeler gibi.
(89 puan) tarafından
Aynen bende öyle yapacağım evi boyatacagım sonra da adam akıllı bir yaz temizliği yaparım biter
-Reklam-
+2 oy
(7,415 puan) tarafından
Bayram beni temizleyecek gibi
(48 puan) tarafından
:)) katılıyorum
+1 oy
(2,842 puan) tarafından
Hiç bayram temizliği yapmayan ben

❤️❤️❤️❤️ 

Not: her hafta dip köşe girerim belki ondandır

Sana kolay gelsin canım benim 
(37 puan) tarafından
Saol canm regli oldum yapayım diyorum
(2,842 puan) tarafından
Aynen canım Kendi yormadan yapabilirsin
(37 puan) tarafından
Sağol canim
+1 oy
(703 puan) tarafından
Bende pazartesi falan başlarım çünkü ev hemen kirleniyor :/  haftasonu annemler bayram için gelecekler çok heyecanlıyım onla gelmeden bitiririm ❤️
(37 puan) tarafından
Ne güzel canm kolay gelsin
+1 oy
(790 puan) tarafından
Her fırsatta evi tertemiz yapıyorum.O yüzden aman aman işim yok da .Bayrama doğru yine de üstünden geçerim
(37 puan) tarafından
Benim oğlanı özel eğitime götür getir yaptığım için elim degmiyor
(790 puan) tarafından
Güzelim günlere bölerek az az yapsan aslında daha iyi olur.Kendini bir anda yormadan
+1 oy
(1,222 puan) tarafından
2 senelik evliyim hiç bayram temizliği yapmadım. Zaten evim derli toplu düzenli. Zaten gelen giden yok. Çocukla yoruluyorum bir de temizlik yaparak kendimi heba edemem. Gelen evimin dağınıklığına gelsin. Evim dağınık diye laf yapanda otursun kendi evine kendi yakınlarının evine baksın. Sevmiyorum öyle insanları öyle kişiler yok şükür olursa da kararım net.
+1 oy
(3,343 puan) tarafından

Bismillah başladım bgun mutfağa girdim canım benimki uzun sürer bayrama kadar yaparım artik:D

+1 oy
(6,849 puan) tarafından
Valla Ramazan öncesi ince bi temizlik yapmıştım sonra 17 gün hiç bişey yapmadım dağınıklığı topladım kırıntı olursa hemen girgirlardim akşamları yatmadan önce her yeri girgirlayip elimle bi sildim bu kadar sonra adet oldum supurdum sildim camlarimi sildim mutfak dolaplarının kapakarini sildim buzdolabını sildim yarın kaynanamlar iftara gelecek arefe günü de tekrar siler supururum yeter valla 
+1 oy
(1,086 puan) tarafından
Havalar soğuk halılar kaldı bı pencere silerim normal herzaman ki temizlik yaparım bide pardeler filan
0 oy
(1,002 puan) tarafından
Ben hic detayli temizlik yapamiyorum. Ama tabi ki bayramdan 1  2 gun once supurme ve silme yaparim. Ama nisan gibi derin temizlik icin birinj cagirmayi dusunuyorum cunku o kadar isi kendim bitiremem gibi. Surekli temizlik yapabilenleri tebrik ediyorum
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Valla ben halıları yolladım onlar gelene kadar dip köşe girerim bayrama anca bitiririm çünkü çocuklarım aşırı dağınık ve arsız:)
0 oy
(5,706 puan) tarafından
Daha erken ya yine kirlenir . Bende son 5 gün kala başlarım arefeye kadar bitmiş olır
0 oy
(420 puan) tarafından

Son iki güne bırakıyorum 2 tane çocukla hamile halimle uğraşamam 2 çocuk biri kızım biri eşim :D

(762 puan) tarafından
Tsk ederim amin ins ust katta kaynanam var hasta olsam onkar yemefe cagirir hamileyken cok kusuyordum esim temizliyirdu bazen aklima geliyur o hasta olsa ben onun gibi yapamiyorum iste o bakiyur suyun gelmusti o dus aldirdi hasta okdugum zmn bana dus aldirir o sekilde ilaki tartismalariniz oluyur arada
(420 puan) tarafından
Öyledir illaki de Bizim evde öyle degil pek oğulları süs kabağı gibi otursun isterler
(762 puan) tarafından
Sende esini oyle alistirma bosver elibden geldigincs is yaptur
(420 puan) tarafından
Eşime kalsa yapar kırmaz beni ama bizimkilere kalsa
(762 puan) tarafından
Bosvsr sizinkileri sen yaptur
0 oy
(856 puan) tarafından
Çok şükür yaptım tek mutfağım kalmış . Gözümde okadar büyümüş ki nasıl edecem nasıl bitecek diye düşünüp duruyorum. Bakayım bayram gelmeden yapmam gerek
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Yok daha. Sadece minder yüzlerini yıkadım. Az önce de koltuk örtülerini çıkardım yarın yıkayacam. Soba olduğu için öyle dip köşe detaylı temizlik yapamıyorum. Ancak sil süpür yapabilirim. Bayramdan sonra temizliğimi yaparım 
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Bayram temizliği hiç yapmıyorum evi zaten dip köse temizliyorum 3 hafta önce perdeler camlar temizledim Nisan ortasinda yağmurlar yağmazsa yapcam 
0 oy
(8,778 puan) tarafından

Bu bayram pas geçiyorum çünkü mayısta taşınıyorum kurban bayramına anam ağlayacak ama :D

0 oy
(1,288 puan) tarafından
Biz bayramda şehir disindayiz ailelerin yanına gitcez oruçta beni emzirdigimden mi bilmiyorum çok zorluyor bide oğlumun uykusu çok düzensiz gece kalkiyo sabah 9da falan uyuyo tekrar eşimde bende alt üst olduk bu ramazan o yüzden detaylı temizlik işini bayram dönüşüne bırakıyorum bahar temizliği olur hem dedim bakalım 
0 oy
(424 puan) tarafından
Evim her zaman pırıl pırıl zaten,bayrama seyrana gerek yok:))
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Başladım yavaştan Zaten rutin hep temizlik yapıyoruz özel bayrama olmuyor ki :)

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 386 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 225 göst.
20 Ekim 2022 Aile kategorisinde neslihan yilmaz (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 296 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,166 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.