0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Beş aylık oğlum DMD kas hastası çıktı tedavisi henüz yok dua edin 

7 Cevaplar

0 oy
(40 puan) tarafından

En İyi Cevap
Lütfen lütfen lütfen doktorlardan ısrarla gen testi isteyin taşıyıcıysanız tüp bebekle sağlıklı gebelik geçirmeniz daha olası bugün benim başıma geldi yarın herkesin başına gelebilir oğluma teşhis konulduktan sonra bana gen testi yapıldı taşıyıcılık var mı bakmak için bu hastalık artık çoğalmaya başladı umarım bir tedavisi bulunur kimsenin yavrusu dermansız derde düşmez 
(7,418 puan) tarafından
Genelde anneden geçiyormuş galiba ailenizde varmiydi acaba
(40 puan) tarafından
Ailemizde böyle bir hastalık yok gebe kalmadan önce test yapmıştım bir şey çıkmadı ama bu hastalığa sahip olan üç kişiden birinde aileden gen yoksa bile kendi mutasyona uğrayıp hasta oluyor bir şey yapamıyorlar
-Reklam-
0 oy
(7,418 puan) tarafından
Of çok üzüldüm bı aralar bebekler cocuklar hep ağlatıyor beni böyle şeyler rabbim korusun yarabbim çok üzülüyorum cidden ya
(40 puan) tarafından
Dua edin tedavisi bulunsun
(7,418 puan) tarafından
Araştırdım baya Google yok Dior rabbim bı mucize göstersin canım insallah
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım size bağışlasın acil şifalar versin 
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Allah'ım acil şifalar versin, imtihanınızı kolay eylesin inşallah..
(40 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım 
0 oy
(625 puan) tarafından
Tedavisini Rabbim uygulasın ve yavrunuzu size bağışlasın. Nasıl anladınız acaba hareketlerini gözlemleyerek mi? 
(40 puan) tarafından
Hayır canım iki günlükken yoğun bakıma yattı orda genel tarama testi yapılırken değeri çok yüksek çıkmıştı düşmedi sonra gen testi verdik öyle çıktı zaten bu rahatsızlık bebekken belirti vermiyor yürümeye başlama aşamasında belirti veriyor
(625 puan) tarafından
Kolay bir süreç değildir ama Allah'tan ümit kesilmez. Biz dua edelim canım bol bol.
(1,107 puan) tarafından
Ay kuzum ya yinede erken teşhis edilmiş hastalık .hastalığın ortaya çıkan belirtilerini azaltmaya yönelik tedaviler uygulanabilir belki
(1,864 puan) tarafından
Birde tıp ilerliyor canım ilerki yıllarda belki tedavisi bulanabilir Allah'tan ümit kesilmez kalıcı şifanız olsun inşallah
0 oy
(15,034 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah dostum☹️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 332 göst.
0 oy
9 cevap 353 göst.
0 oy
9 cevap 359 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy