+1 oy
681 göst.
Diğer kategorisinde (1,060 puan) tarafından
Allah çocuklarımızı gönül rahatligiyla emanet edebileceğimiz insanlarla karşılaştırsın....

13 Cevaplar

+5 oy
(2,467 puan) tarafından
Burda bir tartışmada yazılmış abladıgım kadarıyla burda hepimiz kadınız , anneniz mesleklerimizle ön planda degiliki bu küfrü ögretmenler okulda ögrenciye veliye söyleyemez evet ama onlarda en nihayetinde insan dısarda sinirlenince yazabilir sen ögretmenin nasıl söylersin demek bana fazla geldi
(1,060 puan) tarafından
Ben tartışmadim ki durduk yere stres atmak için de tanımadığın birine küfür etmessin .öğretmen ogreticiildir yıkıcı değildir.kazanmaya çalışır insanlari.öğretmeye örnek alınmaya müsait bir meslektir.cevremde çok şükür küfür eden bir ögretmen görmedim görmekte istemem
(2,467 puan) tarafından
Ev hanımı küfür etse zoruna gitmeyecek miydi  ögretmenlerin görevi ögrencilerini eğitmektir
Bunun karsılıgında da para kazanıyorlar yani bu bir iş ögretmenler herkeze felsefik bilgiler veren her ortamda eğitici cümleler kuran her önüne geleni kazanmayan calısan insanlar değillerdir burda bir arkadaş vardı eşi ögretmendi okulda çocuklara velilere karşi çok anlayışlı kibar ama bana karşı öyle değil agzına geleni sayar kaba davranır diye şikayet ediyordu mesleklerde öyle dısardan göründüğü yada sanıldıgı gibi değil anlayacagın
-Reklam-
+5 oy
(3,578 puan) tarafından
Ne alaka ya. Ne alaka. Karakterimiz statümüzle bağdaşmak zorunda mı?  Her derde deva bulan doktorlar da ölmesin ozaman. Mankenlerin s.çtığını duyupta şok yaşayanlar gibisin.  Sınıfta küfür etmiyorsa, öğrencilerine sınırlarını belirlemeyi öğretiyorsa hiç bir şey diyemezsin.  

Görev yaptığı her okula yığınla yardım yaptıran, spor dalında bir çok madalyonları olan,  sorunlu bir çok çocuğu hayata kazandıran bir öğretmen tanıyorum,küfür edebiyatında ustalık ödülü alır vallahi. Kadının küfrettiğini kocası bile bilmez belki, ama her insanın bir öz benliği var. 
(1,060 puan) tarafından
Burası anne sayfası öğretmeni de geçtim herseyden önce bir anne bir anneye durduk yere küfür etmez . Ben 34 yaşındayım hayatım boyunca duymadım bı öğretmen ağzından küfür.sen çocuğunun yanında küfür ediyormusun mesela etmessin neden çünkü sen vericiysen o da alıcı.ogretmen de bir insan evet Allah sayılarını çoğaltsin ama gerektiği yerde gerektigi şekilde etsin.ben kadına asabi dedim diye bana küfür edemez yani .ben ona hakaret etsem asagilasam onu yapsam bunu yapsam tamam etsin haketmisimdir .Durduk yere tanımadığın birine ,herkesin okuduğu bir platformda küfür olmamalı bence ayıp.bunu destekleyenlerinde öz benligini bı yoklamasi gerekir.
(25 puan) tarafından
Ben size katılıyorum ama sanırım post sahibi mesleğin saygınlığı gereği beklemedigi bu davranışa şaşırmış, bence onu anlatmaya çalışıyor.
(1,060 puan) tarafından
5563 aynen öyle beni anlayanlardan sayılı bir insansın teşekkür ederim aynen senin dediğin gibi
(25 puan) tarafından
Rica ederim.
+3 oy
(8,778 puan) tarafından
Okulda öğrencisine söylemediği Bi küfürü yok öğretmen küfür ediyor falan diye çok fazla abartmışsin ben bu sene sürgündeki okulumdan illallah ettim küfür etmediğim saniye yoktur hem velilere hem idareye ama öğrencilerime asla etmem meslek kimliğimiz farklı kişilik kimliğimiz farklı ogretmenligimiz okulda geçerlidir günlük hayatta değil 
(8,778 puan) tarafından
Zahmet etme balim ben kendimi ifşa ederim...Eyy  ahali duyduk duymadık demeyin kusan çocuğunu evi batırır diye okula yollayan okulun petekleri arızalı olduğunda gelenim gidenim çok fazla ayağımın altında dolaşmasın diyen yüksek ateş ishale rağmen hasta değil numara yapıyor diye okula yollayan bireysel egitim kararını evde rahat uyuyamıyorum diye kabul etmeyen tüm gerizekali velilere ana avrat küfür ediyorum hadi gelin lince bekliyorum .....!!! :))))))
(2,862 puan) tarafından
Demek sensin :)
(8,778 puan) tarafından
Ben değilim ama bende okul dışı küfür eden cinstenim gerçi böyle velilere küfür edilmezde ne yapılır plaket mi verilir :))))
(6,202 puan) tarafından
Hahahahaj sus sus senin veliler zaten ayrı bir alem:))
(8,778 puan) tarafından
Ayrı alem mi manyak desen daha doğru olur ruh hastaları :))))
+1 oy
(7,415 puan) tarafından
Noliiiiyooorrreee
(1,060 puan) tarafından
;))) burdan biri bana yorum atmış eski postlarina baktım öğretmen olduğunu öğrendim de
(7,415 puan) tarafından
Ha sende ifsalahimmi dedin anladım
(1,060 puan) tarafından
Bana küfür etti sinir oldum ifsayla alakası yok adını söylemedim ki
+1 oy
(13,647 puan) tarafından
Nerde oldu ?????
(1,060 puan) tarafından
Onu herkes yapıyor canim .:))yok mrvnur a dedim tartışmam diye
(1,389 puan) tarafından
Mervenur çok tatlı ve deli bir kız yorumlarda görüyorum :D
(1,060 puan) tarafından
Yok kız mervenur için demedim yaaaa evet iyi biri yorumlarına denk geliyorum.o kişiyle tartışmam dedim mervenura :)))
(13,647 puan) tarafından
Yerim sizi ♥️ güzel bakan güzel görür ♥️
(1,060 puan) tarafından
❤️♥️♥️♥️
+1 oy
(1,389 puan) tarafından

Kız küfür sadece sünepelere mi hak :D:D

(1,389 puan) tarafından
Ne için küfür edildi bilmiyorum ama küfür edip 10 numara öğretmenlik yapan insanlar tanıdım :D
(1,389 puan) tarafından
Yok kız filiz ne alakası var , genelde saldırgan olup dini imanı küfür edenler sünepe oluyor :D
(1,060 puan) tarafından
Küfür edersin ama tanıdığın birine samimi olduğuna edersin.tanimadigin birine edersen olmaz yani
(7,415 puan) tarafından
Heeee agnadim canosum
(1,389 puan) tarafından
Ev hanımları'da bence meslek sahibi :D
+1 oy
(2,862 puan) tarafından
Burdaki bı öğretmen sana bu cümleyi mı kurdu peki sen ne dedin içeriğini bilmeden yorum yapmak hiç doğru değil, 
(1,060 puan) tarafından
Dün eski bı posta yazmış ben de niye hortlattin eski post dedim gülücük attım .eski post olunca noluyor sana ne oluyor falan gibi şeyler dedi .bende dedim asabiyete gerek yok öylesine dedim ister yaz ister yazma dedim oda sık.tir git falan biseyler biseyler yazmış
+1 oy
(2,736 puan) tarafından

Ben de bir sefer denk geldim. Öğretmenlik kutsaldır vs vs yazıyordu. Devlette çalışırken aynı zamanda özel ders veriyormuş ki bu normalde yasal değil, zaten 1 sene ya çalışmış ya çalışmamış annelik iznine ayrılmış, yok öğretmene eski hürmet kalmadı gibi bir posttu. Özel ders verdiği çocuktan ve kazandığı paradan şikayet ediyordu. Ben de öğretmenlerin ayrıcalıklı olmadıklarını düzgün bir dille açıkladım :) Neden hakkı olmadığı halde özel ders verdiğini vs sordum, biri de bana destek vermiş. Ne sokak kadınlığımız kaldı ne hayat kadınlığımız, tabi bunları küfür şeklinde yazmıştı. Aynı kişi olduğunu düşünüyorum nedense. 

+1 oy
(17,651 puan) tarafından
Yuuuuh e tepki gösterdiniz umarımmmm
+1 oy
(10,230 puan) tarafından
Şahsi tartışmalarını mesela neden mesleğe bağlıyorsunuz? Çocuğa mı demiş o ifadeyi hayır. Sizle tartışmış size demiş. Burda meslek kimliği değil insan kimliğimiz ile varız. Bana kalırsa burada birçok muhabbet en çok annelere yakışmıyor ama dönüyor o muhabbetler
+1 oy
(1,828 puan) tarafından
Aranızda olan bir tartışma bir çocuga demediğne göre ne uzatılıyor ya öğretmeninde canı var arkadaş patladığı nokta olur insanız hepimiz herkesin mesleği ile konuştuğu bir olmak zorunda değil ben kreşler de iki yıl çalştm akşam altıdan sonra gezsem eğlensem küfür etsem aaaa öğretmene mi bak diyorlr yapmayın ya
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Amin canım amin 
(1,060 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
(6,476 puan) tarafından
Aminnnn canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,077 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu