0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından
yeğenimle markete gidiyorduk bşr tane adam romandı kadında 23 en fazla 25 yaşındalar adam kadını yanına çağırdı küfür etti kadın ne olur dövme dedi adam tekme tokat daldı karşıda da kahve vardı birsürü adam galiba korkudan kimse birşey demedi bugun de aynı apartmanda oturduğumuz bir kadın kocası küfürle onu çağırdı kadın koştu tam yanımızda kadını kolundan tuttu biz de korktuk açıkçası hemen ara sokağa girdik ama öyle bir dövdü ki kadını öyle böyle değil sesi taa o sokağa geliyordu oysa adam ne bilim sessiz sakin duruyordu şok oldum hatta adamın tek kolu kırılmış geçenlerde o kırık koluyla kadını mahvetti düşündüm insan yargılamak istemiyor neden şiddet gördüğü yerde duruyorlar gidecek yerleri mi yok Allah kimseyi o duruma düşürmesin 

6 Cevaplar

+1 oy
(1,015 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allh kimseye böyle eşler nasip etmesin edeinde yardımcı olsun
(410 puan) tarafından
amin amin düşündüm de acaba dayak yemek yerine boşansalar sonra dedim kimsenin durumunu bilemeyiz ki ama sanki hiç şikayetçi değil gibi az önce balkondan sesi geliyordu ablası ile sohbet muhabbet falan size saçma gelecek belki ama bazı kadınlar böyle şeyleri seviyor bir arkadaşım vardı oradan biliyorum sevgilisi döverdi hoşuna giderdi beni seviyor kıskanıyor diye acaba öyle mi yoksa çaresizlikten mi bilmem bizim başımıza gelmedikçe inşallah gelmesin bilemeyiz
(1,015 puan) tarafından
Amin cnm bilmiyor uz ki bin bir çeşit insan var allh kimseyi o duruma düşürmesin
-Reklam-
+1 oy
(119,338 puan) tarafından
keske polisi arasaydiniz
(410 puan) tarafından
bizim gördüğümüzü gördü bilirdi ben arasam hem kadın da biliyordur polisin numarasını arasa o arardı birde kadın şimdi evinde ablası falan gelmişti birşey olmamış gibi sohbet ediyordu balkondan onlar halinden memnunsa ben ne diye başımı belaya sokayım
+1 oy
(11,076 puan) tarafından
Sen polisi aramalıydın... kahvede oturanlar da adamım diye gezsinler bakalım
(410 puan) tarafından
cNm kadın da biliyor aramasını istese o arardı başımı belaya sokamazdım aynı apartmanda oturuyoruz bizim önümüzde dövdü bilecek aradığınızı karısı derse sananae kocam döver de sever de ne diyecen
(11,076 puan) tarafından
Peki sen bilirsin
(1,664 puan) tarafından
E burya niy e yazdın?
0 oy
(392 puan) tarafından
Keşke polisi arasaydınız ben aynı durumu kendim yaşadım öldüresiye dövdü ve sesimi duydukları halde bir tane insan gelmedi yardım etmedi eğer kendi çabamla kades butonuna basamasaydım şuan yaşamıyordum duyarsızlaşmış insanlar bana dokunmayan bin yaşasın mantığında herkes ama o kadar yanlış ki yerinizde olsam asla geçip gidemezdim yanlarından... 
tarafından
Oh çok şükür çok sevindim. Sen nerdesin peki, rahat misin. İnşallah bu minik kizinla yaşadığınız son sıkıntılı zamanlariniz olsun,Allah hep güzel günler göstersin sağlıklı günler
(392 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim annemin yanına geldim doğumdan sonra mecburen babamın yüzünden ama biraz kızım toparlansın işe girip evimi tutucam bir süre daha sıkıntı yasıcaz maalesef :(
tarafından
Annenin tavrı hala aynı mı peki? İnşallah torununu görünce biraz kendine gelmiştir o da
(392 puan) tarafından
Yok değişen olmadı canım benim been de senin gibi umut ettim ama gerçekten değişen olmadı kucağına almayı bırak kapıyı açıp birşeye ihtiyacın var mı diye bile sormuyor ağladığını duyduğu halde
tarafından
Allah vicdan versin, gerçekten diyecek bişey yok. Sana karşı hakkını diğer tarafta nasıl ödeyecek acaba
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Türkiye'deki adalet sistemi insanları yardım etmeye korkar duruma getirdi. Yapan ceza almıyor yardım etmeye çalışan ceza alıyor. Karımdır döverim de severim de diyor. Bazı kadınlar şikayetçi bile olmuyor. Olsa da ceza almayacak çıkınca daha beter dövecek. Keşke sen polisi arasaydın ama.
0 oy
(158 puan) tarafından
Ne insanlar var, ve ne hayatlar var.. Yazık o kadınlara.. Kim bilir nasıl bir hayattan kaçıp o pisliklerin ellerine düştüler.. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 186 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 684 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eslemmm (1,197 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 862 göst.
0 oy
22 cevap 1,214 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sare (470 puan) tarafından soruldu