0 oy
693 göst.
Moda kategorisinde (106 puan) tarafından

image

kizlar 27 yaşındayım sizce olur mu bana annem ve ablam beğenmedi yasli ayakkabısı diyor 40 falan yasa olur diyor 

43 Cevaplar

+7 oy
(343 puan) tarafından
Tek olarak baktığında evet büyük işi duruyor ama güzel bi kombinle çok hoş durur. Kombinlemek önemli. Mesela bunun üstüne havuç pantalon, crop ve blazer ceket harika durur. Modern klasik bi tarza uygun bence bu ayakkabı. Tabi umarım topuklu değildir öyleyse alma :)
-Reklam-
+4 oy
(933 puan) tarafından
BURADAKİLERİN ZEVKİNİ ANLAMAK ÇOK ZOR OLMAMALI BU AYAKKABIYA YAŞLI İŞİ DİYENLER MODADAN ANLAMAYAN İNSANLARDIR. ŞUAN BU AYAKKABIYI 15 YAŞTAN 30 YAŞA KADAR GİYİYORLAR ÇÜNKÜ MODA. EMİNİM Kİ BURADAKİLERİN ÇOĞUNUNDA GİYİM ZEVKİ SIFIR.
(2,157 puan) tarafından
Modadan hiç anlamam giyim zevkim sıfırdır benim ama şu ayakkabıya yaşlı işi diyenlere çok şaşırdım gerçekten moda bu direk havuç pantlonun altında canlandı gözümde:D
+2 oy
(2,486 puan) tarafından
26 yaşındayım kesinlikle giymem şahsen büyük ayakkabısı duruyor 
+2 oy
(971 puan) tarafından
Biraz öyle gibi ya 
+2 oy
(10,384 puan) tarafından
Ya sormayın bunlara attıkları ayakkabı örneklerini görüyoruz fileli spor ayakkabı atan gördük burada  bu bir makosen ve ne yaş aralığı ne moda aralığı olur. Jean blazer askılı bir bluz, uzun mevlana bir etek üzerine oversize bir gömlek, salopet elbise gömlek, dilersen kumaş pantolon ve tamamen yakası kapalı gömlek ile klasik hava... Olur yani olay kombinlemeye bakar

Ve siz beğendiyseniz gerisi önemsiz. Ananız bacınız giymeyecek bunu
+1 oy
(1,515 puan) tarafından
Değişme şansın varsa değiş cnm
+1 oy
(246 puan) tarafından
Bende 26 yaşındayım valla asla giymem yani 
+1 oy
(2,727 puan) tarafından
Haklilalar bence kaynanam bike modern goyor
+1 oy
(580 puan) tarafından
Topuk kısmı yaşlı ayakkabısı gibi önündeki süs genç işi gibi. Ama şöyle bütününe bakınca yaşlı ayakkabısı daha ağır basıyor gibi 
+1 oy
(4,978 puan) tarafından
Ben beğendim bunun üstüne kumaş pantolonn çok güzel oluyor hatta bnm bunun kremi var ben bu tarz giyerim çok kibar bı model   aldysan şayet güzel günlerde kullan cnm 
+1 oy
(7,715 puan) tarafından
Hiçte yaşlı deil teseddur kıyafetlerin altına bazı çok yakisir
+1 oy
(10,529 puan) tarafından
Bence de olmaz yaaa annen ablan çok haklı 
+1 oy
(7,744 puan) tarafından
28 yaşında tesettürlüyum ben giymezdim yaşlı işi biraz
+1 oy
(335 puan) tarafından
Ay bende bunlara bakıyorum 1 haftadır alıp almamak arasında gidip geliyorum nasıl rahat mı benim hoşuma gitti daha önce bu tarz gitmemiştim güzel kombinle iyi durur bence elbiseyle nasıl durur bende merak ediyordum güle güle kullan :)
+1 oy
(3,716 puan) tarafından
40 yaşındayım asla giymem bu ayakkabıyı
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Eğer tesettürlü isen çok güzel kombin yapılır bence ama bilemedim 
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Giyinişe baglı bence üzerine takım giyersen süre durur veya kumaş pantolon üstü gömlek harika kombin olur 
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Bencede ben 23 yaşındayım giymem
0 oy
(13,036 puan) tarafından

Benim de var bu tarz ben seviyorum 

Gömlek giydiğim zaman kullanıyorum ayakkabıyı :)

0 oy
(435 puan) tarafından
Topuğu nasıl acaba ona göre yorum yapardım 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 97 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ebru Sahin (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 171 göst.
8 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 264 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
22 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nurlanin anasi11 (382 puan) tarafından soruldu

380,246 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...