0 oy
388 göst.
Aile kategorisinde (313 puan) tarafından
Çok kısa özet geçeceğim bir eltım ilk evlendıgım zamanlar ikili oynamış bana görümcem ve kaynanamı benide onlara karşı kotulemıs onun yüzünden kocam ve aılesıyle aram bozuldu insanları bana cephe aldırdı hıc sohbetimiz olmayan kaynıma karşı bile her neyse boşanma davama kadar sahitlık yaptı aleyhime üstelik hamileydim çocuğumu yalnız başıma doğurdum sonra esımle barıştık bu sefer bir sebepten kaybın cezaevıne girdi o da kızını tek başına doğurdu linclemeyin ama ilahi adalet diyorum bebek için her ne kadar üzülsemde benim kadar acı cekmemıstır her neyse kaynım çıktı sonra eltim aldatıldığını öğrendi bunların üzerine aralarında bir arbede oldu ve karakolluk oldular eltim şikayetçi olunca kaynım cezaevine girmeyle karşı karşıya kaldı burası çok önemli dıkkatlı okuyun işte olaylar patlak verdi kaynım hem eltime hem kendine ayrı avukat tutmak zorunda kaldı ve imzası gereklıydı eltmin bu da tutturdu siz oyun oynuyorsunuz bana imza attırıp bosattırcaksınız diye kaynım daha dayanamadı hadi dedi babanın evine o sırada ben esım kaynanamlardaydık kahvaltıya gitmiştık olayla hiç bir alakam yok olamazda neyse daha sonra aile büyükleri falan geldi esımın dayısının eşi yengesı gelip kaynıma ayıp değil mi kadını dışarı atmışsın olmaz böyle dedi sonra barıştılar göya ettiler işte bu yenge benim için kaynanama şey demiş kımse almadıysa hayal alsaydı eltısını içeri katsaydı diye Allah aşkı a arkadaşlar eşi atmış benim esım gitsin bundan cektıgımız nedır demıs kaynanam ben senle uğraşamam demiş eltim için ben mi kahramanlık yapacaktım he vallaha yapsaydım yine ben kötü olurdum vicdan muhasebesı yaptım bu konuda baştan asagı kaynım suçlu aldatan o ama ben ne kadar kadın dayanışması deyıp kendi esıme karşı bıle senın kardesın suçlu dedıysem bu kadın hep ilk fırsatta bana kötülük yapıyor esımle aramı bozmaya kalkıyor kendi mutsuzlugunun hıncını başkalarından çıkarmaya çalışıyor dertleşme postu oldu her neyse 

10 Cevaplar

0 oy
(1,378 puan) tarafından
İyi yaptın ben olsam bende karışmam seni suçlamaya yer arıyor 
(313 puan) tarafından
Evet ben karışsam yarın öbür gün bin türlü şey derlerdı ama yüz yüze gelince diycem lafımı sen yanlıssın benim konuyla alakam yok ben o kadar yaşını başını almıs bir insan değilim aıle büyüğü değilim ben napabılırim ki
-Reklam-
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Neden sen  alacaksın ki içeriye eltinin annesi babası ailesi yok mu  Bir de sana yaptığı şeylerden sonra
(313 puan) tarafından
Heh asıl olay şu ki düşünsene elın adamı kızını kapıya koyuyor sen gelip kızını almıyorsun kapısını açmıyorsun bu kız kaçarak evlendı bu arada ve fena bir kızmış kaçarken kendi aılesıne bile iftira  atmış
0 oy
(24 puan) tarafından
Hiç bir şey yapmazdım layığını buldu derdim.
(313 puan) tarafından
Heh işte benim vıcdanım çok rahat baksana evımde durduğum halde konunun benle alakası olmadığı halde dönüp dolaşıp tas bana geliyor
0 oy
(2,002 puan) tarafından
Dıdısının dıdısı salla gitsin canın  o kimki akıl veriyor kalanı kendine yetsin de
(2,002 puan) tarafından
Kendi alsaymış eve madem
(313 puan) tarafından
Aldı götürdü çünkü esı dayı büyük dayı sayılıyor aıle büyüğü yanı eğer bıri büyüklük yapacaksa kaynanam alabılırdı ben kim oluyorum da alıyorum dımı
(2,002 puan) tarafından
Yani bide nankör insanlarsa yarın öbür gün sen kötü onlar iyi olurdu ve gerçekten sana düşmez ki boş konuşmuş
(313 puan) tarafından
Evet mesela bu olaydan sonra eltım kalkıp herkese beni dışarı kaynanam ve kızları attı deıd dusuneblıyor musun ve bunun üzerine de hıc bıseh olmamış gıbı çocuğunu kaynanam gönderip muhabbete görmeye çalışıyor ısın ılgınc tarafı kaynanam da alışmış bu duruma annem şey derdı boşver onlar birbirinin itiii diye
(2,002 puan) tarafından
Bizde de kopek kopeğin etini yemez derler tabiri caizse tam olmuş
0 oy
(2,151 puan) tarafından
Belki eltin bu vesileyle iyi biri olur. Kaynin evden atıyorsa ailesi yok mu ki sen alıyorsun. Alsan neden aldın diye sana yüklenirlerdi. 
(313 puan) tarafından
Evet kaynım biriniz alırsa maf ederim sizi dedi ısın ilginç tarafı kimse gelmedi haberi olduğu halde düşünsene evladın ne kadar kötü olursa olsun arkasında durman lazım benim babam o halde beni almayacak yüzüne dahi bakmam
(2,151 puan) tarafından
yazık ya ne kadar kötü olmuş. Bak senin kuyunu kaziyormus şimdi kendisi ne halde. Gerçekten insan yaşattiklarini yaşamadan ölmezmiş.
(313 puan) tarafından
Hala da durmuyor he elınden geleni yaptı beni kötü göstermek için esımı kaynanamı kaynımı doldurmaya kalktı ama şu an kendi esı bıle ınsan yerine koymuyor
0 oy
(712 puan) tarafından
Kızılcık şerbeti Doğa ve Nilay gibi bir hayat :)))
(313 puan) tarafından
Nilay olur kendılerı
0 oy
(132 puan) tarafından
Kendi her halükarda iyi ama sen kötü ol istiyor besbelli 
(313 puan) tarafından
Eltim dimi
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Senin yerinde olsam aynı şeyi yapardım he eltimle aram iyi olur bana kötülüğü dokunmamış biri olur alırım evime kimseye de söz ettirmem ama bana kötülük yapsın evliliğimi bozmaya çalışsın bende almazdım 
(313 puan) tarafından
Evet bak bana iyi olmasına gerek bile yoktu onun içeri almam için ufak tartışma bile olabilirdi aramızda yeri geldimi ama insana arkasında hırsız diye ıftıra atmak yaşanmamış şeyleri yaşanmış gibi göstermek yuva yıkmak el kadar bebenın babasız dünyaya gelmesine vesile olmak ben bunlar üzerine nasıl alayım
(1,578 puan) tarafından
Haklısın canım ben olsam bende almam karışmam ne yaparsa yapsın
0 oy
(7,316 puan) tarafından
Görmedim duymadım bilmiyorum oyuzden çok hayat kurtarıyor borver karışma etliye sutluye
(313 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(4,774 puan) tarafından
İyi olmus der ben cekirdek citlardm :) 
(313 puan) tarafından
Kız çok cırkef bacım sanki babasını öldğrmüşğm her seyın sorumlusu benmişim gibi bakıyor tam tersi ben bakmam lazımken birssy dıyım mı ne zaman benle uğraşıp beni sinir etse Allah böyle tokadı vuruyor benim bişey yapmama gerek kalmıyor
(4,774 puan) tarafından
İyi oluyor canim hix aldiris etme

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 825 göst.
0 oy
76 cevap 1,801 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bala&Hatun_54 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,422 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy