+1 oy
703 göst.
Diğer kategorisinde (411 puan) tarafından
Kızlar çarşıda otryoduk eşimle bı adam yanasti kızım kuvagmdaydi adam direk geldi seveblrmym dedi kucagna vermek istemedim kucagmda seveblrsiniz dedim yanıma otrdu çok sigara kokuyordu şöyle tut bebegi felan dedi gazı çıksın dedi arkasını donder yani dedi bende dedim buyudu artık sonra dedi benimde kızlarım var dedi öyle deynce vicdanım sızladı versemmi vermesmmi arada kaldım ama inanın okuduklarimdan felan çok etkilenen biriym linç etmeyn boşa kız çocuğu olunca daha çok tedrgn oldum açıkçası normalde birilerinin sevmesi hoşuma gider ama biri yazmış emzigi ağzına sok çek videosunu at denis burda okumustm kızımın da agznda emzik olunca aklıma o an birsuru şey geldi ne blm ya üzüldüm yinede kötü mü yaptm sizce

28 Cevaplar

0 oy
(333 puan) tarafından

En doğrusunu yapmıssın. Çocuk bu bilemezsin onları iyi kötü herşeyden korumalıyız sen Annelik içgüdüsü ile yapmıssın bunu kötü art niyet yok. Başkasının kucağına verme olayını bende sevmiyorum vermiyorum kimseye ki saten çocuğumda gitmez başkasına kıyametikoparıdir:) 

-Reklam-
0 oy
(224 puan) tarafından
Elalemin çocuğunu neden sevmek isterler. Neden şöyle yap böyle yap derler. Kucağında da sevdirme.. Asla sevdirme.. Ölmez sevemedi diye
0 oy
(290 puan) tarafından
Bi kere çarşıda bizimki durmadı alelacele mama yaptım ayaküstü içiriyordum bankanın önünde duran adamded ne kadar güzel içiyor. Suratına baktım ters ters. Sanane nasıl içtiğinden yani. En doğrusunu yapmışsın
0 oy
(2,925 puan) tarafından
Ne münasebet bende vermem karşıdan sevsin valla ben bu devirde kimseye güvenmiyorum değişik sapıklar var 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benim kızımıda bir adam sevdi ama kızım yoldaydı hani onüne cıkınca yaklasıp sevdi oyle otururken yanımıza gelmedi . İyi birine benziyordu cocugu gorünce direkt sigarasını, attı falan. Oyle kucaga da izin verme tabi ki oyle konusur seslenir ayrı ama seninle konusmadan bebegi sevip adını falan sorsun en fazla yani
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Ben de yabancıya vermem. Akraba eş dost tanıdık alabilir ama yabancı biri kadın da olsa vermem erkek de olsa vermem . Uzaktan sevsin
0 oy
(7,208 puan) tarafından
En doğrusunu yapmışsın canım boşver vicdan bu devirde gereksiz bi duygu malesef kimse kullanmiyoken biz kullanınca darbeyi yiyen yine biz oluyoruz 
0 oy
(2,600 puan) tarafından
O nasıl bi yer ki? Burası küçük bi yer mesela ama elin adamı gelip böyle demez. 60 yaşında adam demişsiniz, koca adam gazı nasıl düşünebilmiş, şöyle döndür arkasını falan ne yani? Hiç vicdan azaplık bi durum yok tersleseydiniz de olurmuş. 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 570 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 297 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sermir (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 447 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu

381,355 soru

11,416,988 cevap

34,968 kullanıcı

...