+1 oy
695 göst.
Diğer kategorisinde (409 puan) tarafından
Kızlar çarşıda otryoduk eşimle bı adam yanasti kızım kuvagmdaydi adam direk geldi seveblrmym dedi kucagna vermek istemedim kucagmda seveblrsiniz dedim yanıma otrdu çok sigara kokuyordu şöyle tut bebegi felan dedi gazı çıksın dedi arkasını donder yani dedi bende dedim buyudu artık sonra dedi benimde kızlarım var dedi öyle deynce vicdanım sızladı versemmi vermesmmi arada kaldım ama inanın okuduklarimdan felan çok etkilenen biriym linç etmeyn boşa kız çocuğu olunca daha çok tedrgn oldum açıkçası normalde birilerinin sevmesi hoşuma gider ama biri yazmış emzigi ağzına sok çek videosunu at denis burda okumustm kızımın da agznda emzik olunca aklıma o an birsuru şey geldi ne blm ya üzüldüm yinede kötü mü yaptm sizce

28 Cevaplar

+2 oy
(2,886 puan) tarafından
Neden linç edeliceksin asıl bir başkasının kucağına versen bu oluru olmayan bişey olurdu benim için,vicdanın rahat olsun tabiki kimseye verme çocuğunu 
-Reklam-
+1 oy
(1,552 puan) tarafından
Aslında kötü insanlar yüzünden iyi insanlar da arada kayniyo belki gerçekten sevmek istemiştir 
0 oy
(163 puan) tarafından
Eşin naptı benım esım asla böyle bırseye müsade etmez bende etmem benım kucagımda da sevemez elın adamı ne cesaret cocukşı kadına yanasıp sevebilir mıyım falan yanına oturuyor bana göre konya ovası ile yarışmak bu.. Elin birşey demedıyse uzay boşluğuyla yarışır oda
(409 puan) tarafından
Adam yaşlıydı baya babam gibi ya kötü bı düşünceye girmedik o an benim aklmda bir sürü şey döndü
(163 puan) tarafından
Tanıyor muyuz hayır tanımıyoruz bıtmıstır benım ıcın tank tercıh meselesi
0 oy
tarafından
Kötü yapmadın adam da hata niye kucağına almak istedi iyi ki vermedın hiçte düşünme 
0 oy
(13,094 puan) tarafından
Vicdan azabı çekmem böyle bir şey için akraba olan herkesin kucağına bile vermiyorum ki bir yabancıya neden vereyim. Versem ben bu çocuğa mahremiyeti nasıl öğreteceğim en doğrusu bu dokunmadan da sevebilir sevecek olan illa kucağına alıp mıncıklaması gerekmez 
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Yoo niye vicdan azabı çekesin neler neler okuyoruz her gün. Ben yanıma oturmasına bile müsaade etmezdim ki eşim zaten hemen gönderirdi
0 oy
(2,011 puan) tarafından
yani ben olsam asla vermezdim kucağına ne munasebet kotu olmasa bile adam sonucta bakterisi mikrobu var bunun uzaktn sevsn yeter en iyisini yapmssn zaman kötü dikkatli olmakta fayda var
0 oy
(823 puan) tarafından
Kocan ne yapıyordu bu muhabbet dönerken. Bostan korkuluğu gibi sizi mı izledi. Vicdanın adam için değil bunun için sızlamalı. 
(409 puan) tarafından
Adam yasliydi art niyet görmedik aslnda ama benm burda okuduklarim o an beynmde dondu vermek istemedim niyeti kötü degldi belki adamın oda abladi bence benmde üç kızım beş torunum felan var dedi öyle dynce üzüldüm zaten eşim öyle gelen yaşlı bı adama ne yapablrki yani en fazla 60 65 yasnda yaşlı derken o yüzden binart niyet aramadı ama ben burda okudum bazı şeylerden bahsednce iyi yaptn dedi
0 oy
(2,309 puan) tarafından
Zaman çok kötü ve evlatlarımızı korumak zorundayız doğru yapmışsın belki adamın niyeti kötü değildi ama herkes de iyi değil 
0 oy
(4,297 puan) tarafından
Linç edecek hiçbir şey yok ki. Kızı erkeği yok. Herkes öğrenecek artık öyle değil kucağa almak dokunmak bile yok. Anca karşıdan agucuk gugucuk. Hiç üzülme kızının haklarını koruyorsun. O istemeden kimsenin kucağına gidemez. Eşya mı bu bi versene bi bakayım falan
0 oy
(623 puan) tarafından
En dogrusunu yapmissin vicdan yapacak bisey yok devir kotu devir kimseye guvenmemek lazim 
0 oy
(542 puan) tarafından
Linç edilecek bir konu yok. Yaptığın gayet normal ve olması gereken bu.
0 oy
(150 puan) tarafından
İyi yapmışsın vicdan azabı duyma. Kendi kizlari varmis iste onlari sevsin. Herkes kendi evladini sevsin 
0 oy
(1,906 puan) tarafından
Sakın elin adamina kızını sevdirme bacım
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Elbette vermeyeceksın baskasına vicdan yuku duymakta cok enteresan bacım. Ben dokunmasını dahi istemezdim. Devri değiştirdiler kotu yaptılar
0 oy
(12,650 puan) tarafından
Ben vermem. Vicdan da yapmam vermediğim için

Bu aralar çok sınır oluyorum sevmek isteyen izinsiz dokunan aniden gelip kucağına alan....

Şahsen kimsenin bebeğine dokunmam ben hemen hemen her gün dişarı çikarırım kızım ikiye girecek yürümeyi çok seviyor oğlum kanguru da oluyor kucağımda niye doğurdun bakamayacaksam çocuğu niye sokağa salıyorum niye eline çantasını verdım  her doğuran anne olamıyor neler neler diyorlar bir duysan

Ben çocuğuma sorumluluk vermek istiyorum kardeş olmasaydı bile böyle büyütürdüm ama gel de anlat

Abur cubur yedirmiyorum ben kaynanam kayınpederim bile vermezler dışarıda gelip veren  yesin bir şey olmaz diyenmi dersin canıma tak etti bu ara
0 oy
(986 puan) tarafından
Çok normal bnde senin gbi yapardım cnm
0 oy
(1,953 puan) tarafından

Yok canım linç edilecek birşey yok çok haklısın asla tanımadığım birinin kucağına bebegimi vermem kız erkek fark etmez ,ben yolda bebeğimin yanağını sıkanlara bile çok kızıyorum hastalık var salgınlar var ellemeyin lütfen diyorum, bir kaç kere başıma geldi, çocuğu seviyorum diye bana sormadan yüzünü gözünü micirmaya çalışanlar uyardım ,

yani birde kucağına asla vermem hırlımi hirsizmi Allah göstermesin ülkenin delisi çok kucağına alınca kaçsa gitse aman iyiki vermemissin vicdan yapma 
0 oy
(1,672 puan) tarafından
Bence gayet bir normal kibar cevap vermişsin ve olması gerekeni yapmışsın. Bu devir de insan kimseye güvenemiyorum. Ne kadar sayısız haber gördük. Genci yaşlısı pislik çıktı. Ben tanımadığıma dokundurmuyorum bile 
0 oy
(256 puan) tarafından
En doğrusunu yapmıssın. Çocuk bu bilemezsin onları iyi kötü herşeyden korumalıyız sen Annelik içgüdüsü ile yapmıssın bunu kötü art niyet yok. Başkasının kucağına verme olayını bende sevmiyorum vermiyorum kimseye ki saten çocuğumda gitmez başkasına kıyameti koparırlardı:) 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 568 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 296 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sermir (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 437 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,957 puan) tarafından soruldu

380,081 soru

11,378,291 cevap

34,863 kullanıcı

...