0 oy
258 göst.
Aile kategorisinde (67 puan) tarafından
Meraba kızlar yaptığım yanlış mı fikir almak istiyorum benim doğumum riskliydi her hastane kabul etmiyordu mecbur aylık kontrollerim farklı şehirde oluyordu anne babam yok ama her seferinde kaynanam karşı çıkıyordu eşime doktoru dinlemeyin boşa masraf yapmayın gönderme diyodu neyse 8.inci ayda eşim ceza evine girdi dımdızlak ortada napacam ne edecem diyordum o ilk 8 gün benim için çok önemliydi  o süreçte ailesinden bi Allah n kulu naptın nasıl yapacan ya da durumun ne diye sormadılar benim kardeşim borç edip ev tuttu brnde bilet işini halletim çok şükür Allah yardım etti 8 gün snr herşeyi hallettikten snr kaynanam ses atıyor çnk o gün oğlunun görüş günüydü durumunu sormak için bana da diyo neden beni aramıyorsun bende dedim çok zor zaman geçirdim hepiniz bana sırt çevirdiniz yaptığınız doğru değil bundan snr ordan gelen hiçbir telefonu açmicam dedim aramayın sonradan da hiç açmadım çünkü onlar şu kafada kardeşi herşeyi halletsin bize bişey kalmasın biz en son ararız demek istediğim onlara cevap vermeyerek yanlış mı yapıyorum ha annem vefat ettiğinde de hiç biri de taziyeye gelmedi akrabalar sordu eşinin ailesi yok mu kızım diye

10 Cevaplar

+3 oy
(1,387 puan) tarafından
Doğru yapmışsınız daha da konuşmayın 
(67 puan) tarafından
İşte herşey düzene girdi çok şükür doğum yaptım ama yaptıklarını unutamıyorum ha eşime karışmam konuşsun kendi ailesi ama en zor zamanımda elin yabancısı bile bi ihtiyacın var mı diyip kendi ailesinin sırt çevirmesini unutamıyorum o yüzden çıkınca da dıyecem beni muhatap etmesin ha oğlunun evine gelip gitsinler ben o vebale girmem ama benden bişey beklemesinler
-Reklam-
+1 oy
(673 puan) tarafından
Çok doğru yapmışsınız 
+1 oy
(8,327 puan) tarafından
Bıcak sırtı bır konu. Ama annen baban yokken sana kol kanat germeleri gerekirken böyle yapmaları hic hos değil. Eşin insallah bir an önce cıkar.
(67 puan) tarafından
İnan en çok onlardan beklerdim sahip çıkmalarını sahiplik illa para maddiyat değil ki arasalardı ha sonrasında aradılar ama en zor zamanı atlattıktan snr çnk onlar bunun hesabını yapmışlardı bu defa da ben acmadım
(8,327 puan) tarafından
Zor anında yanında olmamıslar
 Acma belkı kırgınlıgını anlarlar.
+1 oy
(623 puan) tarafından
Ya benim esimde uzmanlik icin gitmisti 3 ayligina egitime esimin ailesinden pek destek gormedim ama yuzlerine de vuramadim esim icin. Gene konus derim eşin icin ama eskisi gbi olma tabi mesafeni koru 
(67 puan) tarafından
Evet hani derler ya, doğduğun ev evliliğini belirler ilk ay hiç öyle değillerdi düşünün elti lerle anlaşamayanları anlamıyordum o da kardeşimiz gibi neden kötülük ya, da kin besleyelim diye ama eltim hiç benim gibi düşünmüyorum dışarda içtiğim çay bile batıyormuş gözüne 2 günlük dünya için gereksiz bi kiskanclkk değil mi
(623 puan) tarafından
Eltiler niye boyle onuda bilmiyorum benim eltim yok gorumcem var oda gorumce degil abla gbi herkes herkesle iyi olsa hicbir sorun olmaz ama illa biri kaos cikartma pesinde maalesef
(67 puan) tarafından
İnanın bende sizin gibi düşünüyorum durumları iyi hepsinin hep diyorum Allah daha da, versin gezsinler tatil yapsınlar isterse sokaklara para saçsınlar zerre rahatsz olmam bende kin hasetlik yok insanlar mutlu oldukça bende mutlu oluyorum çnk benden eksilmiyor onlar mutlu olunca ama malesef karşımızdakiler öyle değil
(623 puan) tarafından
Karsindakine gore sekil uydur canim karsindaki sana nasilsa sende ona gore onlemli ol onun sana davrandigi gbi davran belki hatasini anlar diyecem ama pek anlayacaklarini zannetmiyorum umarim duzelirler kuzum
(67 puan) tarafından
Malesef bu hayatta Allah korkusu olmayan bencil olan insanlar değişmiyor zeytin yağı gibi üste çıkıyorlar ben yalanı hiç sevmem ama onlar, da tam tersi çocukları üzerine bile yalan yemin edebilen insanlar
+1 oy
(13,702 puan) tarafından
Yoo çok da doğru karar vermişsin.
+1 oy
(4,227 puan) tarafından
Yerinde bir karar dar günümde yanımda olmayan var günümde de olmasın deseydin keşke.
(67 puan) tarafından
Söyledim dedim ben zor zamanınızda yanınızdaydım ama, siz bişeylerin hesabını yaparak sırt çevirdiniz
+1 oy
(2,945 puan) tarafından
Annen baban olsa  ile oğlumuzun emanetidir diye sahip çıkmaları gerekir. Doğrusunu yapmışsin
(67 puan) tarafından
Görümcelerim kayınım eltim hepsi bir olup aynı tarihlerde aramamaları tuhafıma gitti ayın 8 inden 14 üne kadar bi Allah n kulu aramadı ve ben onlara demiştim 15 inde gıdecem diye sanrm korktular belki borç isterim diye
(2,945 puan) tarafından
Olabilir valla insan oğlu cig sut emmiş her şey beklenir
+1 oy
(1,752 puan) tarafından
Canım sen en doğrusunu yaptın hiç üzülme hem annen canın vefat edince taziyeye gelmeyen aile mi olur bebegini düşün sen bosver onları burda önemli olan sen ve minik can 
(67 puan) tarafından
Evet çok şaşırdım hani kavga küslük bişeyde yoktu ama 6 saatlik yol diye sanırım benzin gider dediler
0 oy
(77 puan) tarafından
Kendine saygin varsa boyle devam et derim tabi karar senin 
(67 puan) tarafından
Haklısınız çnk bişey olmamış gibi davranırsam daha beterini yaparlar
(77 puan) tarafından
Aynen oyle bide suclu sen olursun
0 oy
(3,017 puan) tarafından
Olması gerekeni yapmissinn ,bence icin rahat olsun.

Bebegin içinde tebrik ederim sağlıklı sihatli ömrü olsun
(67 puan) tarafından
Saolun Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 497 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 454 göst.
0 oy
31 cevap 678 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nergizhirayvz (98 puan) tarafından soruldu