0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (741 puan) tarafından
Kızlar ya kabızlık sorunum var bu otu kullansam bişey olur mu bebeğim de de kabızlık var pazartesi randevu aldım hastaneye götüreceğim de internette bazı siteler emzirenler kullanamaz diyor bazıları kullanabilir diyor sizce ne yapsam hatta bazıları bebeğe de bir çay kaşığı ver diyor doktora danisacagım ama kendim içsem mi bebeğim 7 aylık emziriyorum

4 Cevaplar

0 oy
(2,762 puan) tarafından
Bebeğin 24 sat yapmayınca hemen müdahale et.  Kabızlığa çevirmesine izin verme
(741 puan) tarafından
Ne verdiysem işe yaramadı en son fitil kullandım kakasını yaptı ona da zararlı diyorlar o yüzden yarın hastaneye götüreceğim diş çıkarıyor bazıları da diş döneminde normal diyor ama bide ek gıdaya geçtik ona da dikkat ediyorum ama ondan olabilir mi bilmiyorum
(2,762 puan) tarafından
Fitil mi zararlıymış :D milleti dinleme kuzum. Eğer kaka 24 saat durduğu zaman vücut bağırsaklardaki dışkısı tekrar kullanıyor. Bu ne demek biliyor musun çocuk ha kakasını yemişle aynı şey. Bu durum yakında yeni bir enfeksiyon ve hastalığın başlangıcı oluyor. O yüzden fitili bir kullanırsın iki kullanırsın yapmaya başladıkça gerek kalmayacak. Ek gıda dönemi zaten kabızlık süreci mutlaka başlar. Sen çocuğu kabız tutmamaya bak.
-Reklam-
0 oy
(4,197 puan) tarafından

ben hastaneye de giturdum dogurur digurmaz:))

image

(4,197 puan) tarafından
ama bebege asla verilmez.
0 oy
(623 puan) tarafından
Ben mushil kullandim emzirirken bu otlari bilmiyorum ama mushil deneyebilirsin
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Aşırı susatiyor o ot canm ya bebekte susuz kalabilit dikkatli ol valla

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 192 göst.
13 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sirine_36 (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
27 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,297 soru

11,386,508 cevap

34,887 kullanıcı

...