0 oy
193 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (205 puan) tarafından
Bu bitkiden kullanıp zayıflayan varmi yan etkisi  oldumu veya herhangi bir sorun..?? Çevremde iki kişiden duydum bununla zayıflayan ama bağırsak tembelliği yapar diye tahmin ediyorum ama kullanan o arkadaşlar öyle olmadığını söyledi 

7 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Ay kız hepsi fasa fiso keramet  az ye çok iç  o kadar otla falan zayıflanmaz
(205 puan) tarafından
Kız Bn yediklerim çok dikkat ediyorum ekmegi hayatımdan çıkardım tatlıyla hiicc aram yok ee bol harekette ediyorum hatta ne bitki çayları da tükettim ama kilo veremiyorum biturlu durduu şimdi termal tayt ve fermuarlı üst takım aldım evde giyip  işimi yaptıktan sonra koşu bandına çıkıyorum biraz onunla kilo verdim ama biraz hızlandırmak istiyorum sonra düzenli spor falan yapıp kilomu koruyacam ama çok com çok ağır gidiyo kilolar
(2,523 puan) tarafından
O zaman yeşil çay. Canım kullandın mı bilmiyorum ama metabolizma için bire bir
(205 puan) tarafından
Şuan içiyorum zaten 20 gündür içiyorum hemde
(2,523 puan) tarafından
Devam et canım herşey zamanla zaten  umarım istediğin kiloya gelirsin ❤️
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Deve gözü değil aslan gözü olsa yiyince bir işe yaramiyor kuzum hiç kullanmadım onları
(205 puan) tarafından
Hım :/ off bu kilolar yaaa
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sakın ama sakın haatanelik olursun hele emziriyosan bebegini de mahvedersin
(205 puan) tarafından
Yok canm emzirmiyorum çocuklar büyük :) daha önce emzirme döneminde içtim ama kabızlığı oldu için içmiştim şimdi zayıflayan 1 2 kişi duydum da denesemmi diye düşündüm kilom durdu yaa veremiyorum yedirme ictime dikkat ediyorum ama yok çok aşırı yavaş veriyorum  off :/
(6,203 puan) tarafından
Simdi soyle vucudun kilo verdikten sonra kilo verimi biranda dayanir ve kilo veremezsin.Onemli olan tartida gordugun rakam degil vucudun.Leslie yap diyetle beraber
0 oy
(2,011 puan) tarafından
kaymanam açlık otunu kullandı hiçbir hal ta yaramadi
(205 puan) tarafından
Hım ozmn demekki bünyeye alakalı bisey
0 oy
tarafından
Açlık otu bagırsakları bozuyor muş evet wcye çıkartıyor ama etkisi kötü, 
0 oy
tarafından
Ben kullandım ama yan etkisini görmedim hiç çok düşük bağışıklık vardır bende olmadıysa kimse de olmaz diyorum gece yatarken içtim sadece bir bardak hem terliyordum da
0 oy
(1,581 puan) tarafından
Ay kullandmda hiç halta yaramıyo tık yoktu bende 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
28 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifarasss (776 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 160 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,395 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MimozaCicegi (67 puan) tarafından soruldu

382,118 soru

11,440,812 cevap

35,011 kullanıcı

...