0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde (601 puan) tarafından

11 yaşında kardeşim var iki hafta oldu internetten oyun oynarken bi kızla konuşmaya başlamış ilk zmna okudum konuşmalarını emojiler vs normal konuşmalar vardı dün akşam bı numara aramış birbirlerinin numaralarını vermişler megersem bana geldi bı numar abeni ariyo polise gitcekmis diye.msj atmış polise gidicem şimdi aç telefonu diye.o sırada aradı açtım.kizin annesi diyorki Berke kızıma hiç hoş olmayan seyler yazmış konuşmasına bişey demedim tmm ama kızıma demiş boynundanmi opeyim yanağından mi.yerin dibine girdim ne benden ne eşimden nede annemlerde duymaz böyle bişey kadın diyo elim ayağım titriyo sinirden valla acmasaydiniznpolise gidip yer tespitinde bulunup ekip gondercektim evinize bn 11 yaşında bı çocuğun bu cümleleri kurcagina inanamadim şoktayım dedi kardeşim eşim gece çalıştığı için bizde kaliyo anneme söylesem kardeşimin ağzına s.ı..car bir dha kesinlikle kimseyle konuştuğunu görmeyim senin yaşında bı çocuğun konuscagi şeyler değil bunlar ya acmasaydim gitcekti polise napcaktik o zman annem duysa kemiklerini kırardi dedim ins etkili olmuştur konuşmam ama hiç beklemezdim böyle bişey agzindna sala.k kelimesi bile duymayiz biz :(

17 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yanağından öpmek masum ca birşey de boynundan öpmeyi nerden biliyormuş g.tünun b.okuyla poposunun üstüne iki terlik vuraydın  yüz vermeyin eline de telefon vermeyin
-Reklam-
+1 oy
(119,790 puan) tarafından
Abooo ne desem bilemedim
+1 oy
tarafından
Bu zamanin cocuklari her halti biliyor cnm niye sasiriyorsun disardan ordan burdan duymus izlemistir
+1 oy
(1,037 puan) tarafından
Bence annene soyle. Takip edin sureklı. Bu telefon İnternet cıktı cıkalı zaten cocuklar Bı degıstı. Mumkunse telefon İnternet ı uzun sure yasaklayın. Belli saatlerde takip altında İnternete girsin 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kötü olmuş ama annene babana kesin söyle bence. Yani bu konuşma etkili olmaz
(601 puan) tarafından
Valla annem duysa döver o yüzden söylemedim bir dha duyarsam soyliycem eşim belki babama söyler ama anneme söylersem hoş olmaz kircak kemiklerini
(2,479 puan) tarafından
Dövmesşn ama kızsın bide güzelce anlatsın o zaman babana kesin söyle cnm
0 oy
(18,064 puan) tarafından
Simdiki nesil malesef herseyi normallestirdi yazik oluyo el kadar bebelere
(601 puan) tarafından
Kim için yazdıniz anlamadim
(18,064 puan) tarafından
Genel.olarak diyorum canim toplum olarak tv de olsun nette olsun hersey normallesti bebelere gizli bisey kalmadi ama kizmakla iyi etmissin ailenede soyle bence ki bida cesaret edemesin
0 oy
(186 puan) tarafından
En doğrusunu yapmışsın korkar o çocuk sonuçda zemane çok kötüye gidiyo ya ne yapıcaz biz 
(601 puan) tarafından
Ağladı zaten bn kızınca korkmuş kadın polise gitcem diyince..sen bu yaşta karakolluk mu etcem bizi utanmiyonmu milletin kızına bunu yazarken dedim bn yazmadm böyle bişey diyo ama yazms anlarm mimiklerinden
(186 puan) tarafından
Yani biraz büyük olsa ne edsen az derim ama küçük daha benimde kardeşim o yaşda
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Ne yazıkki televizyon ve oradaki yersiz diziler..
(601 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum birde youtubede reklam vs videolar maalesef
(2,211 puan) tarafından
Siz youtube yi sınırlayın.. bilemez açamaz, tv de artik izletmeyin diycem ama 11 yaşında dinliyorsa sizi kitap vs okusun
0 oy
tarafından
Gecen bana misafir geldi. Cocuk 4 yasinda oglumun oyuncagini gizlice kendi cantasina koydugunu gordum. Aldim hemen yaptigin hic hos bir davranis degil dedim guzelce. Ama cocuk benden cok utandi. Esime soyledim annesine diyim benim oglum oyle birsey yapsa bilmeyi isterdim dedim. Esim izin vermedi ayip evimizde misafirler dedi anlamamistie clcuk onun hirsizlik oldugunu bilmez dedi. Ama cok pisman oldum keske deseydim diye. Annesinin en buyuk hakki cocugunun iyi kotu herseyini bilmesi.

Dovecekse de sovecekse de annesidir herseyi bilmeli.

Kesinlikle annene soyle

Guzelce uyar anne de gerekirse int elinden alin de ama de
(2,630 puan) tarafından
Ayni komşumun oglu 4 yasinda ve oglumun kaç oyuncagini caldi
Nasil aliyo yapiyo bilmiyorum 1 ay sonra fark ediyorum geçen bi  baktim top yok
Topu çalmis oynamis patlatmis bile yok oldum
Anneside alingan bi tip o yuzden solemiyorum
Ama cocugun gidişati iyi degil
Gecende babaannesinin kucaginda oturmus ustune osururum dedi sok gecirdim
Kizdim anneside orda oglum soleme diyo ama olesine yani nolcak bilmiyorum valla en nefret ettigim seyler
tarafından
Aynenaynennn. Ne olursa olsun anne cocuga kizdigini hissetirmeli. Benim oglum tukurmeyi ogrenmisti ben ciddi ciddi kizdim konustum tam yapacakken bana bakiyor yapma annem dedigimde yapmiyor. Cunku kizdigimin farkinda
0 oy
tarafından
Kız benim oğlan 11 yaşında pubg de 9 yaşında bı kizla arkadaş olmuş illa whapsatn konuşalım annesi izin verdi dedi . iyi tamam dedim amaaannnn sonra bı baktım bunlara aşkım filan yazmalar kız buna demiski birazdan duşa gircem sana da bedenle (iç çamaşırı) resim atacam.sonrada atmış şok oldum .kıza baya konuştum sonra da engelledim sonra oyunda karşılaşmışlar annen bana çok kizdi artık senle oynamam demiş oğluma .çocuğun haberi yoktu 
(2,069 puan) tarafından
Okuduklarıma inanamıyorum bunlar gerçek mi
tarafından
Malesef evet
tarafından
Evet ya 9 yaşında kıza bak .ben once dedim ki annen biliyor mu oyun oynadığını mesaj yazdığını evet dedi .arkadaşız dedi sonra baktım aşkım oyuna gel filan yazıyor resmide görünce şok oldum ya 9 ya 9
(2,630 puan) tarafından
Ahaahhhh ben bile eşime aşkim dememisimdir haa
tarafından
Sjsjsjsjjsjsjsjs
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Ortalık hiç iyi değil çocuklar hep farklı şeylere özeniyorlar sosyal medya yaşı değil aslında 11 ama annene babana söylemelisin canım onlar tedbirini alır annen ona göre kontrolünü sağlar kendi telefonu var mı 
0 oy
tarafından
Simdiki cocuklarda bi alem valla
0 oy
(196 puan) tarafından
Canım ergenlik çağına girmeye başladığı donemler ve karşı cinse karşı aşırı bir merakları oliyo çevremde senin gibi dert yananlar oluyo yaşına Uygun olarak kardeşinle konuş ya da uzman yardımı al. Çok fazla da üzerine gitme ters tepebilir.
0 oy
tarafından
Benim erkek kardeşim 6 yaşındayken arkadaşları  nerden öğrenmiş se kardeşime birbirimizin pipisini  emelim demiş tam donlarını indirmişler annem görmüş annem kardeşimi öyle çok dövdü ki heryeri kıpkırmızı  parmak izleri oldu sonra banyoya girdirip bir güzel gusül aldıdı diğer çocukların annesi çocuklarına sadece kızdı şuan 11 yaşındalar bir ay önce o çocuklar birbirlerine tecavvüz  etmeye çalışırken yakalanmişlar  kardeşim se cinsellik ne bilmez bile çok şükür
(2,630 puan) tarafından
2 oglum var nasil buyutcem uzak tutcam diye kara kara duşunuyorum sonumuz hayr olsun :(
(2,069 puan) tarafından
Derya inanamıyorum inanamıyorum nereden öğreniyor bu çocuklar bunları daha çok küçük masum olmalari gereken yaşları :(
tarafından
Kuzum çocuğun onun de ne yaparsan çocuk onu öğrenir 1. Aile
2 arkadaş çevresi
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Aayyy benim kiz kardesimde 11 yaşinda baktigi tek şey barbi bide hint dizileri ona bile kiziyorum 

Kardeşin ergenlik cagina girmis gozunu ayirma ustundrn
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Anne ve babanın bilmesi gerekiyor bu durumu saklanıcak bı olay değil 
0 oy
tarafından
Biraz gözünü Korkut korksun yani yapamasin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 250 göst.
11 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (1,050 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 806 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde NSYhO (400 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,175 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 228 göst.

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...