0 oy
248 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,013 puan) tarafından
Sağlık ocağından aradılar TSH deferi yüksek çıkmış bebeğimin tekrar kan vereceğiz. Böyle birşey başına gelen var mı

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız benim başıma geldi 3 kez kan verdik ama en sonunda çok şükür normal çıktı
(1,013 puan) tarafından
Ayy gerçekten mi çok korktum ya araştırınca
tarafından
Yok korkma bişey olmaz
-Reklam-
0 oy
(46 puan) tarafından
Canım kardesimjn bebegide aynı şekilde sağlık ocağında 2 kere verdi şehir Hastanesi'ne sevk ettiler ordada iki kere verdi şükür temiz çıktı
0 oy
tarafından
Benim kızım  troidi  hiç yok ama topuk kanında hiç çıkmadı biz baktık ağlamıyor hep yatıyor ağlayinca sesi çıkmıyor bile hastaneye götürdük troidi yok denildi ilaç kullanıyoruz hergun bir tablet şuanda 7 yasinda
(940 puan) tarafından
Canim yorumlari okurken  gordum benim.oglumda 9 gunlukken ameliyat oldu ordaki tahlillerde troid sıkıntısı varmis ilac kullanioz  hergun bi tablet doktor birakcaz  takip etcez dusme olursa biraktircaz dedi yuksek olmasi sıkıntıymiş  galiba sizin de dusuk oldugu icin mi kullaniosunuz
0 oy
(1,035 puan) tarafından
Başıma geldi hemşiremiz sağolsun okadar yavaştıki ben dedim zaten bu kandan hayır gelmez diye1 ay sonra tekrar verdik başka hemşireye denk geldik bi sorun çıksa ararlar denildi bi sorun çıkmadı şükür sizin de temizdir korkmayın
0 oy
(913 puan) tarafından
Bizimde olmuştu senin gbi dünyam başıma yıkıldı gttik verdik boşuna evladımin canını yaktılar bişicik çıkmadı çok şükür seninde öyle olur merak etme 
0 oy
tarafından
Bu durum olabiliyomuş canm tekrar verilince bişey çıkmıyomuş canm 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Gidip verin canim bazen 2. De normal cikiyor
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bizimde öyle çıktı ikinciye normal çıktı
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Bizim de öyle oldu canım şükür normal geldi sonuçları korkma tiroid ilacı falan kullandın mı hamileyken

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 281 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 193 göst.
0 oy
17 cevap 535 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 793 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde NSYhO (350 puan) tarafından soruldu