+1 oy
632 göst.
Aile kategorisinde (707 puan) tarafından

Artık kavgalar daha da büyüdü.Dayanamiyorum.Oturdum şimdi artı eksi hesabı yaptım.Dedim ben mi haksizim siz karar verin cildiracam artık ya.Annemde git babanın yanında istemesede mecburen kabul edecek diyor.Oglum 1.sinifta yarın okul başlıyor napsam bilmiyorum.Siz bişey diyin.

image

19 Cevaplar

0 oy
(13,211 puan) tarafından
Çocuklarının neyini seviyor bu adam

Küfür ediyor 

Arabayı hızlı kullanıyor 

Hastaneye götürmüyor 

İki kuruş harcaması mi seviyor diye görünüyor 
(707 puan) tarafından
İşte sırf artilarida yazmış olmak için yazdım.Bencede sevmiyor ama dışardan seviyor görünüyor herkese.
-Reklam-
0 oy
(13,172 puan) tarafından
Kadınlarla flörtlesir den sonra okumadım. 2 tane artıya bunları çekmek zorunda değilsin. Tabi daha iyi bir hayatın olacaksa eğer olmayacaksa hepsine göz yumman lazım ki bı kadın için çok zor 
(707 puan) tarafından
İnan 2 artiyi da sırf yazmış olmak için yazdım.Bana göre hiç artışı bile yok.Bende çekmek istemiyorum ama oğlum okulunu çok seviyor nasıl yapsam bilmiyorum.Okuldan alırsam başka okula alisamazsa okuldan nefret ederse naparim hep kendimi suçlarim biliyorum.
(13,172 puan) tarafından
Kendini suçlayacak bir durum yok
(707 puan) tarafından
Umarım olmaz.
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Valla canım şimdi ailen arkandaysa en azından bir süre git bir burnu sürtülsün derim
(707 puan) tarafından
Annem sadece arkamda sayılır.Babam istemiyor.Bende daha önce çok gittim burnu surtulmuyor olan bana ve çocuklara oluyor.Bu sefer temelli gitmem lazım.
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Eğer başka artısı gerçekten hiç yoksa sana faydası yoksa niye duruyorsun ki? 
(707 puan) tarafından
İşte bende aynı soruyu soruyorum.Babam istemiyor oğlum okula yeni başladı babamı bosversem bile oğlumu başka okula adapte ettirebilir miyim o çok düşündürüyor beni.
(5,914 puan) tarafından
Yani oğlun mutsuz bi evde büyümektense yalnız seninle belki daha mutlu bi çocuk olur
(707 puan) tarafından
İnşallah öyle olur canım çocuklarım benim tek derdim.
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Neyi yapiyo ki bu adam daha  
(707 puan) tarafından
Hiç bişey işte sadece kavga çıkartıyor ve hep beni suçluyor psikolojik olarak da bende kendimi suçluyorum onun yüzünden.
(1,569 puan) tarafından
Kendini suçlu hissetme kendine yolunu ciz ömür boyu cekilmez
(707 puan) tarafından
İnşallah annemgil bir yol bulsun bende ona göre hareket edicem.
0 oy
tarafından
Canım artılara çocuklarını sever yazmışsın ama eksilerde yaptıklarını okuyunca sevmiyor bence Allah yardımcın olsun 
(707 puan) tarafından
Amin bencede sevmiyor ama dışardan seviyormuş gibi göründüğü için öyle yazdım aslında yazmış olmak için yazdım.Bence hiç bir artısı yok.
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Yasak elmada Yıldız da halite yapmıştı artıları eksileri diye aklıma o geldi :)   şaka bir yana bu yazdıklarına rağmen çekmek zorunda değilsin 
(707 puan) tarafından
İnan bende çekmek istemiyorum ama o sürekli beni suçladığı için psikolojik olarak bende kendimi suçlar oldum.
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Artı yok ya. Işe gidiyor ne? Işe gitmek tercih degil, zorunluluk. Eksilerine gelince, bilemedim ya duzelse duzelirmiydi , yola gelir bir tip mi? Etraflica dusunmek lazim. Mesela hız iyi birsey degil ama dikkatli de suruyosa, yada basilacak yerde bu hizlara cikiyosa hani bunu sorun etmeyebilirsin gibi. Olacagi varsa her an olur ama tabi senide anliyorum, allah yardimcin olsun
(707 puan) tarafından
Bencede tercih değil ama o lütufmus gibi davranıyor.Artilari sırf yazmış olmak için yazdım aslında.Bence bir artısı yok.
Otoban olur hız yaparsın anlarım bu normal yolda bile öyle kullanıyor trafikte makas atıyor.Baya bildiğin trafik magandasi.
0 oy
(119,790 puan) tarafından
bence hicbi arti yonu yok 
(707 puan) tarafından
Ah sevda bencede yok ama o sürekli beni suçluyor.
0 oy
(1,020 puan) tarafından

Kız ne tatlısın komiksin :)) 2 tanecik mi artısı var bu adamın :)) aaaa kadınlarla flörtleşiri yeni gördüm katiyen olmaz 

(707 puan) tarafından
Bence hiç artışı yok.İnan bak daha yazarımda yazmak istemedim.
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Ah canm öyle yoruldum ki bende çekip gidesim var 
(707 puan) tarafından
Sen neden gidemiyorsun?
(2,130 puan) tarafından
Sabır canm bunca zaman dayandım zaten az kaldı
(707 puan) tarafından
Neye az kaldı canım istersen anlat belki çözüm yolu buluruz.
(2,130 puan) tarafından
Yani aileme gitmeye baksana herşeye yasak ortada bişey olmadığı halde ilgi yok konuşma yok insan yerine koymaz ne diyim ki
0 oy
(346 puan) tarafından

Eksileri görünce bir baba olarak çocuklarını sevdiğini düşünmüyorum malesef 

(707 puan) tarafından
Bende düşünmüyorum ama dışardan öyle duruyor.
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Bu mu çocuklarını seven baba ?

Hiç sanmıyorum 
(707 puan) tarafından
Bencede sevmiyor ama dışardan seviyor duruyor.
0 oy
(2,965 puan) tarafından

Çocuklarını sevdiğine emin misin :ermm:

(707 puan) tarafından
Emin değilim yazmış olmak için yazdım bence bir artısı yok.
0 oy
(4,101 puan) tarafından
:(((((( o artılar oolmasada olurmş
(707 puan) tarafından
Aynen sırf yazmış olmak için yazdım.
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Sımdı oturup benımde lıste yapasım geldı sayfa yetöez galıba. Eksılerı baya cokmus ve gıt gıde gozune batmaya baslamıs senın. Sabır tası degılız sonucta ınsanında gozu acılıyor bı yerden sonra
(707 puan) tarafından
İnan bende daha çok yazardım da neyse dedim.Benim sabrım.biteli çok oldu.Ama en son çocuklar hastayken hastaneye götürmedi benim sabrım işte orda bitti.
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Oookkaaadar kötü bi insanmi?
(707 puan) tarafından
Daha da kötü bir insan ama.ben buraya yazmak istemedim diğer yaptıklarını.Anonim bile olsam utandım yazamadım.
0 oy
tarafından
O eksiler bütün artıları götürdü bile 
(707 puan) tarafından
Bencede götürdü zaten artısı yok da.
0 oy
(687 puan) tarafından
Ee bu ******** kocan nerde çocukları seviyormuş çocukların yanında her halti ediyor ne anlamı kaldı edepsiz.

İlgili sorular

+1 oy
59 cevap 832 göst.
22 Nisan 2024 Aile kategorisinde Cantanesi66 (4,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 435 göst.
5 Şubat 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 340 göst.
0 oy
12 cevap 187 göst.
11 Temmuz 2023 Aile kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu