0 oy
517 göst.
6-12 ay arası bebekler kategorisinde (914 puan) tarafından
Kızlar normalde toz mama alıyorum ama içime hazır mama alındığında fiyat aynıya mı denk geliyor 

2 Cevaplar

0 oy
(577 puan) tarafından
Bence daha pahalıya denk geliyor canım 
(577 puan) tarafından
Üşenmedim hesapladım :) 24 lü paketi 200 TL ve toplam 160 küsür ölçeğe tekabül ediyor.
Ama 1200 kg toz mama 180 TL ve 247 ölçek
(914 puan) tarafından
Ay ben hesaplamaya calıstım beynim bulandı birde sabahın köründe yani:D
(577 puan) tarafından
:) ben siz sorunca merak ettim hesapladım
-Reklam-
0 oy
(70 puan) tarafından

daha pahalıya geliyor canım, ben hesapladım:) 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 471 göst.
0 oy
1 cevap 334 göst.
27 Ağustos 2020 Ek gıda & Beslenme kategorisinde Kelebekbayan (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 549 göst.
15 Haziran 2023 Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde Gamzeak (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 747 göst.
28 Kasım 2022 Doğum Sonrası Anne kategorisinde Ayşe Büyük (6 puan) tarafından soruldu

1,445,399 soru

23,746,423 cevap

314,481 kullanıcı

...