0 oy
1,248 göst.
Diğer kategorisinde (110 puan) tarafından
Kızlar Esra ezmeci diye biri var çapalama kitapları varmış kocasını kendine baglamak için tuzlama falan yapiyolarmis bu doğru mu yapan varmı merak ettm

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah aşkına büyü işleridir bunlar uzak durun. Kalpler Allahın elinde dua edin Allaha sığının. Allahtan isteyin lütfen ya
(110 puan) tarafından
Büyümü oluyo bu pek anlamam bu işlerden merak ettm görünce
(1,786 puan) tarafından
Büyü ne alaka kız dua okunmuyoki . Bende denemedim garip geliyoda büyü değil sirke filanda öneriyor o kadın yani iyi gelebilir kötü enerjiyi atar sanki
tarafından
Kuzum kocasını kendine bağlamak diyor direk büyüdür demiyorum ama büyünün bir cinsi. Eşini kendine bağlamak isteyen Rabbine bağlılığını arttırsın, tesettürüne ibadetlerine riayet etsin. Kalpler kimin elinde? Mevla şirin göster mi. Sadece biraz sabır
-Reklam-
+1 oy
(1,424 puan) tarafından
Buyu diyenlere gülüyorummm:)))))))) ve yapıyorum 
tarafından
Ne büyüsü ya bazılar resmen boş konuşuyo bilip bilmeden
tarafından
Sedef1313 canım sen çok mu biliyorsun da söylediklerime boş diyorsun.
(110 puan) tarafından
İse yariyomu Peki ne gibi etkisini gördünüz
(1,424 puan) tarafından
Ben biliyorum bencede boş konuşmuşsun kusura bakmada. Önce bi oku dinle araştır sonra yorum yap;)
tarafından
Tatlım ben öyle sizlerin üzerinden pirim yapan insanları ne dinlerim ne de onlara bu fırsatı veririm. Okuyan bilen bir kadın olsan bir kere değil Esra ezmeci seni doğuran dokuz ay karnında taşıyan o anan olacak eli öpülesi kadın bile senin derdine derman olmaz. Sen Allahtan yardım istemek yerine bu tarz sizin üzerinizden para kazanan bir kadından medet umuyorsunuz. Neymiş tuzlu suymuş. Valla birazcık dini yaşantınıza çeki düzen verseniz Allahtan başka kimseye dost olmayacağını bilseniz böyle insanlardan medet ummak yerine el açar Allaha dua edersiniz. Ama iman gerçekten çok önemli. Şimdi burda bunları yazıyorum diye adım he he git din dersini başka yerde ver diyenler olabilir Allah da şahidim olsun ki ne burda sizi bunlarla rencide etmek gibi bir niyetteyim ne de din hocası olmak için yazıyorum. Ama ne yazarsam yazayım Allah kalbinizde ki o perdeyi kaldırmadığı sürece benim ne demek istediğimi anlamayacaksınız. İnşaAllah beni gerçekten anlayan biri şu yazdıklarımı görür de bu niyetinden vazgeçer. Allahtan başka kimseye ne bir dost var ne de yar var bunu bilin. Allaha emanet olun selametle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 1,411 göst.
3 Ocak 2022 Aile kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Halideeslem (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 738 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+5 oy
7 cevap 32,573 göst.
29 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegulce11 (28 puan) tarafından soruldu

379,958 soru

11,374,230 cevap

34,857 kullanıcı

...