0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından
Kızlar oğlum Mayıs'ta 3 yaşına gircek 5 numara bebek bezi kullanıyorum canbebe olanı ama bu bir haftadır hep sabah kalktığında dışarı vermiş oluyor gece geç saatte bağlıyorum 10 yada 11 de sabaha kadar bez altında yani sabahta 9 yada 10 da açıyorum altını ama üstü pijaması sırılsıklam oluyor niye böyle oluyor anlamadım acaba ona küçülmu geliyor artık yada oğlum çok su içer ondanda olur mu acaba

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Küçük gelip gelmediğini bilmiyor musun canım 
(316 puan) tarafından
Valla hiç sıkmıyor tam oturuyor bn oyke görüyorum
tarafından
Bence sen bir numara büyük al canım benimki 10 bucuk aylik 5 numaraya geçmeyi düşünüyorum artık 4 dar geliyor gibi
(316 puan) tarafından
Tam öyle yapayım bnde ama benim oğlum çok zayıf 12 kilo 3 yaşında
tarafından
Kiz al rahat etsin kuzucuk
(316 puan) tarafından
TM bundan sonra 6 alirim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benim oğlan 15 aylık ben 4 numara kullanıyorum.  5 numara Çok küçük değil mi ay 
tarafından
Hangi bez? Markası ney
(316 puan) tarafından
Canbebe
tarafından
Hiç kullanmadım. Sleepy ile başladım şu an molfix kullanıyorum canım. Sleepy sızdırdı bizimkinde.
(316 puan) tarafından
Valla onları küçükken kullandım hiç sizdirmadi doğru ama onlar pahalı oldu bnde canbebe geçtim
tarafından
Pahalı ama işte sızdırmıyor molfix canım
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Ya büyüktür ya küçüktür ya da paşa fazla çalışıyor gece çiş konusuna
(316 puan) tarafından
Evet yaa gece çok ciis yapıyor aslında böyle değildi bu 1 haftadır böyle oldu
(4,430 puan) tarafından
Usumustur belki canım birde çok su içiyorsa belki
(316 puan) tarafından
Yok keyfi yerinde maşallah ama çok su içiyor
(4,430 puan) tarafından
Olsun suda zarar gelmez
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Bence 5 numara 3 yasa küçük ya. Bir büyüğünü al dene bakalım. Bazen yatma pozisyonundan ötürü de sızdırma oluyor 
(316 puan) tarafından
Elimde 5 numara var biraz bitsin bundan sonra 6 Alaçam
0 oy
(251 puan) tarafından
Benimki 6 aylik ben 4 numara kullanıyorum şimdiye kdr hicde sizdirmadi 
0 oy
(110 puan) tarafından
O bez büyük ihtimalle ona küçük bnm oğlum 2.5 yaşında 6 kullanmaya basladi . büyüdüğü için çişini fazla yapıyor 5 numara tasirir
(316 puan) tarafından
Benimde Mayıs'ta 3 yaşına basacak doğru küçük gelmeye başladı sanırım
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Kızım 23 aylik 11 kilo 5 numaraya yeni geçtik. Bez biraz büyük ama bizde de sürekli dışarı taşma oluyor. Marka değiştirdik molfixten sleepye geçtik ondan herhalde diyorum
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Canım 3 yaş çocuk için 5 numara bez ufak degilmi yaa
(1,556 puan) tarafından
Hangi marka bez kullaniyosun canim
(316 puan) tarafından
Canbebe
(1,556 puan) tarafından
Canbebe bı ara ben oğlum küçükken kullandım hep sızdırdı sonra biraktim
(316 puan) tarafından
Deme yaa öylemi ben çok oldu kullanıyorum aslında birşey olmadı şimdiye kadar
(1,556 puan) tarafından
Sen memnunsan kullan canım degistirme ama ben değiştirdim mecbur hem sidik oluyodu çocuğun üstü başı bide küçüktü ozaman
0 oy
(119,461 puan) tarafından
3 yasa 5 numara bez olmaz 6 alsana
(316 puan) tarafından
Elimdekiler bitsin Alaçam 6 numara ama hiç sıkmıyor
kac kilo  cocuk
(316 puan) tarafından
12 kilo
6 numaraya gec bence sen bekleme
(316 puan) tarafından
Elimde 5 numara bez var onlar bitsin alacağım eşimde şuan para yok aylığı bekliyorum
0 oy
(4,510 puan) tarafından
Kiz biz 14 ayligiz 5 aydirda 6 numara kullaniyoruz muhtemeln bez kucuktur allah bagislasin bu arada =)
(316 puan) tarafından
Amin cnm seninkinide ama benim oğlum zayıf 12 kilo bn ondan 6 numara hiç almadım ama bu bir haftadır hep sabah kalktığında dışarı vermiş oluyor bu yüzden artik 6 numara Alaçam
(4,510 puan) tarafından
12 kiloykende ben 6 numara kullaniyordum kuzum sleepynin biraz kaliplari dar
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Kuzum gece 6 numara tak gündüz 5 numara tak ben çözümü o şekilde buldum :))
(316 puan) tarafından
TM cnm tşk ederim
0 oy
(7,778 puan) tarafından
3 yaş mı? Bence artık tuvalete alıştır
(316 puan) tarafından
Alissa alistirirdim kimseyi ilgilendirmez ne zaman alıştıracagim para verip alan benim zahmeti çeken benim ben böyle mutluyum oğlum konuşmuyor bile kendini hazır hissetmiyor ben 5 yaşa kadar bez takacam bu sizi ilgilendirmez TM mi lütfen doğru düzgün yorum yapın ha yapmayacaksaniz da yazmayın ben sanki bilmiyormuyum ama herşeyin zamanı var zorla birşeyler yaptirilmaz
(7,778 puan) tarafından
Canım 3 yaşındaki çocuğa bunu yaparak büyük bir yanlış yapıyorsun. Senin iyiliğin için yazdım.
Ha ama şunu da söyleyeyim. 3 yaşında diyorsun. Kaç kilo olduğunu da yaz da ona göre bir cevap verelim. Sonuçta bez yaşa göre değil, kiloya göre alınıyor.
Bir de markadan da fark ediyor maalesef. Can bebe benim kızımda da genelde hep taştı. Onu kullanıyorum o sebeple. Farklı bir marka dene
(316 puan) tarafından
12 kilo olduğunu yorumlarda yazdım zaten soranlara yaşa gelince şuan daha kış yaz olsa ona zaten tesfik edecem ama olmayacaksa da zorlamamam ve benim oglum yine diyorum konuşmuyor anlatmiyor ve en önemlisi hazır değil çünkü dışkısini yapsa bile rahatsız olmuyor öyle yatıyor olsa bile sorun olmaz onun için bu şekil olunca bnde ağırdan gidiyorum her çocuk bir değildir bunu bilmeniz gerekir
(7,778 puan) tarafından
Biliyorum canım zaten ama dediğim gibi senin iyiliğin için bebeğin de ruh ve beden sağlığı için
(316 puan) tarafından
E nasıl alistiracam peki konuşmuyor rahatsız olmuyor sen soyle

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 270 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 133 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Giraybebeginannesi (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 458 göst.
0 oy
6 cevap 273 göst.

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...