0 oy
547 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
Arkadaslar bu 2.evliligim severek evlendik ve ne dugun ne kiyafet telefon altin hic birsey alinmadi yapilmadi da annemlerden getirdiklerimi giyiyorum neyse . 3 senedir evliyim 2. Cocuguma hamileyim ve kizimda 40in icindeyken esim sanaldan baska bi kizla konusmasini girdum iste canim cicim falan filan bana söylemediği sozleri ona söylemiş hep cok zoruma gitti telefinunu kirdim falan kalkti bide sucluymusum gibi beni dovdu 40in icindeyim daha 2 hafta falan olmus dogum yapali neyse biraz zaman gecti ozur falan da dilemedi bu sefer de bi siteye giris yaomis gmail de bildirimi gordum tanisma sitesi neyse dedim bugun de kizin teki wp dan yazmis spordaydim gormedim kusura bakma diye  numarasini aldim falan yarin izinli hastaneye kontrole gidecgiz napayim ne edeyim bi akil verin yaa kafayi yicem 4 aydir maasindan tek kurus gormedim bi markete girsek bi cikolata alsam gozu cikiyo resmen benim aldigima yaa 2 tl nedirki ustelik hamileyim canim bisey cekse soyledgimde nerden bulayim diyo istedgim sey de cig kofteydi hani zamani degil falan olayi da yok bunda nerden bulayim bem sana dedi ve 1 aydir hala yok cig kofte onun yuzunden cocuklarima beddua eder hale dustum allahini seven bi yardim etsin nolur yaa ayrilama. Mecburum buna nasil degistirebilirim nasil kendime baglarim bi yol gisterin

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzummm hic bir sekildee degistiremezsinnn  dayakk yemissin bir deee  kii senin ona ne gebeligin varr yaaa ayrilll alllah allaahhh  bu adamın kahrini mi cekicenn   ne var ikinci evliligini yapmissan ?  Nolmus yanii ikinci diyee  mecburmusunnnn A Y R I L
(800 puan) tarafından
Kesinlikle.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ömür geçmez bacım öylesiyle
(30 puan) tarafından
Cocuklar icin mecbur gececek ben hayatimdan vazgececegime o hatalarindan kendinden vazgecsin diye ugrasiyorum ve belki bilen yardimci olan biri akil verir diye yazdim yani adam olmak zorunda ama nasil yani
(2,562 puan) tarafından
Eğer ona mecbur olduğunu gösterirsen zaten bu bana mecbur der ve devam eder biraz gözünü korkut bak bakim belki değişir karsisinda sağlam dur ezdirme kendinmi

Haa bide asla çocuklarına beddua etme o nasıl bı saçmalık onnarin başına bişi gekse gene sen cekecen
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin kocanı yokmu sözü geçen biri konuşsa onunla
(30 puan) tarafından
Babasi da ayni *** annesine nasil davraniyosa bama da ayni egitimli sekilde davraniyo iste akil verende akil olsa bari
0 oy
(470 puan) tarafından
Cnm bn ne diyeyim ki şimdi bilemedim çocuklarının ne suçu var onlarin bir günahı yok anlıyorum seni mutsuz olunca onlara da mutlu neşeli davranamiyosun ama sen annesin güçlü olman lazım. İkincisi de kendin biraz suslen puslen eve bağlamaya çalış dir dir etme cnm cicim biraz cilve yap erkeğin kalbine giden yol midesinden ve yataktan geçer . Kendine bak çocuğum var diye bakımlarından geri kalma oda farketsin sende ki değişimi ilgisini çekmeye başlarsın böylece ne oldu bu kadına der baktın hala olmuyor yapacak bir şey yok . Bana kalırsa çekme derim ama burdan konuşması kolay ikinci evlilik yaptın diye de ayrılmayacak değilsin her gün mutsuz olacağına üç bes gün ol ama bu insanlar ne der düşüncesi engel oluyor bırazda
(30 puan) tarafından
Ilk evliligimde ailemin zoruyla evlendigim halde ayrildim hakliydim birde ailem dahil herkes farkli bakti bana calistim 5 sene isteyken bile evliyim diyordum kimse yaklasmasin diye farkli bakiyo iste bizim milletimiz napacagimi sasirdim ben cicuklarim olmasa da ailemin yanina siginamam ki fazlalik gibi hissederim kendimi hep
(470 puan) tarafından
O zmn seni suclayamazlar zorla evlendirdikleri için ki kendin bile evlensen suclayamazlar boşanma da evlenmek kadar doğal bişey ama gelde anlat toplumumuza cnm benm çalışırsan eğer iyi olur senin icin
0 oy
(309 puan) tarafından
Bende 3,5yildir evliyim ve 2.evliligim seni çok iyi anlıyorum arkadaşım bence önce oturup karşılıklı açık açık konuş daha öncesinde de yaşadıklarını biliyosa ve ailenin yanında huzursuz olduğunu bidaha gidemez gözüyle baktığı için böyle davraniyodur ailenle yapamiyosun ya bunlar elinde koz oluyo erkeğin binevi bende ailemin yanındayken calisiyodum benim çıkıp gezmem sıkıntıydı çok bunaliyodum benim evliligim cokmu iyi hayır çok takıntılı Bi insan dediği bisi olmadimi inadına yapmadığımı düşünür hep tartışma çıkartır enufak olay büyür anası hiç karışmaz anasına gerek yok gerçi kendi başlı başına kaynana Allah ilerdeki gelin adayına sabır versin diyorum 2,5yasinda çocuğum var bende çocuğum babasız arada büyümesin diye sabrediyorum Allah yardımcımız olsun babası doğru dürüst çalışmamış eşimin annesi tarlada çalışıp büyütmüş hep annesi sayesinde emekli olabilmiş babası hiç calismazmis yani şimdi de annesine ne maaşını söyler ne para verir kadın yokluk içinde sabretmeye calisiyo normalde yaşattıklarını dolayı babasına kizar geçen  dediki bende babam gibi ne para getirip nede ne aldığımı soylimiyim bunumu istion dedi bende önceden calisiyodum bende dedim hatırlatırım ben annen gibi oturup kaderime razı gelmem önceden de calisiyodum hatırlatırım dedim demem o ki sabrımın sınırları çok az kaldı ilk evladıma 5sene ailemle baktım gitti babayı seçti bundada eğer bosancak olursam veririm babasına diyorum enazindan önce karşı tarafın hayatını yaşar ona göre tercih yapar Allah sabir versin zorbi karar ailemle bende pek anlasamiom ama özellikle babamla bence ayaklarının üzerinde durabilcegine inandır korksun biraz gözü ve Esra ezmeci var instagramda onu takip et mümkünse kitaplarını al oku derim yada booksfer diye pdf programı var ordanda bedava okuyabilirsin ilk fırsatta bende okiycam uzun oldu kusura bakmayin
0 oy
(119,308 puan) tarafından
bosanma tek.cozum 
0 oy
tarafından
Valla çözüm olur mu bilmem ama biraz kendine para harca bakım filan yap bosanmicak isen aldatıldıgini bilmezden gel çünkü konuşup ayrilmadigin zaman işi dahada azitiyor .o yokmuş gibi davran biraz sosyalles çevre edin .ama bazen ağzınla kuş tutsan yaranilmiyor birde çok dua et .
tarafından
Boş bırakma emin olma
(30 puan) tarafından
Vala bugun o kiza ulastim kiz dediki bi kac gun once bi kac kisiyle beraber benim mekana geldiler benden numarami istedi dedi evli oldugunu bilseydim vermezdim de mesaj da atmazdim falan dedi sagol canim dedim kapattim telefonu kaynanm kayinbabamin yaninda pezevenkten tut erkeklerin oruspusuna kadar saydirdim su hamile halimle kapaliyim mesela onceki esi acikti esimin kapali olmasini cok istiyorum kapalilik herzaman guzeldir falan dedi bende dedim aciklardan mini etek giyenlerden hoslaniyon madem bu saatten sonra bende oyle olcam biraz da millet bana baksin sende arkamdam bak dedim agzima ne geliyosa artik bi ozur bile dilemedi asla hep uste cikmaya calisti hamile halimle resmen duygularim parca pincik kendimi bile parcalayabilirim o derece kendimi kotu hissediyorum
tarafından
Ha duvar ha bunlar birşey ifade etmez şimdi ne yapacaksın
(30 puan) tarafından
Vala bilmiyorum karsimdakinin hic umrunda degil ben burda aglamaktan uzulmekten mahvoldum o kadar zoruma gitti ki kadinin bana esiniz kendisi istedi numarami demesi . Artik bir yere gitmeyecek gerekirse bende gitmeyecegim her an giruntulu konusulacak normal arama yasak bikarsa istemezse kendisi bilir ciksin gitsin hayatimdan ayrica acilmayi da dusunuyorum artik sacimi boyaticam bakim yaocam kendime elbiseler alcam falan para vermiyo gozu cikiyo bana 10 tl verince bakim nasil alcam parayi oda ayri mesele de vallahi bilmiyorum napcagimi ya
tarafından
Boşa gitsin ne edersen et olmayınca olmuyor
0 oy
(15,976 puan) tarafından
Allah göstermesin ama ben esimden boşansam 2..evliligi asla yapmam. Bosuna demiyorlar sütten ağzı yanan yogurdu üfleyerek yer. Allah yardımcın olsun. Ben şiddeti ve aldatılmayı asla.affetmem o evde 1 saniye bile durmam
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Yol şurada AYRILLLLLLLLLL
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Canım bak böyle adamlarla kavga edilmez konuşulmaz da sen bildiğini,yapmak istediğini yapacaksın o şurfa kızsın dursun he he diyip geçeceksin 

Asla sinirlendiğini üzüldüğünü belli etmeyeceksin 

Kendine güven duyduğunu onsuzda olabileceğini göstereceksin 

Bu hayat senin ve istediğin gibi yaşamak hakkın 

Bol bol zikir çek netten bak 

Kem terekü min cennatin ve uyun bunu hergün bol bol oku evde muhabbet için 

Kendine güven ezdirme 

Az konuş gereken yerde cevabını alttan alttan zarifce yapıştır 
0 oy
tarafından
Niye mecbursun ya.. normalde asla böyle postlara karışmam cvb vermem kari Koca meselesi diye ama sana yazacağım eşinin bir değil iki değil defalarca yaptığı hatalara göz yummuş yemişsin ayrıca bir çocuklu halinle bunları görmene rağmen ikinciyi de yapmışsın.. 

Sadece bunu söyleyeyim eşin sana kocalık yapmıyor sen ona kadınlık görevlerinden sadece birini yapma o sana tahammül edecek mi bak gör.

Bu kadar değersizlestrme kendini lütfen ne kendine nede çocuklarına bunu yapma . 
0 oy
tarafından
O kadar üzülüyorum ki, muhtemelen dul kaldın çevreden baska yaklaşımlar olmasın dıye sırf bu adamla evlendın yanı yağmurdan kaçarken doluya tutuldun, ustelık 3 senelık evlılık 2. Gebelık arka arkaya böyle bır adama neden cocuk verıyorsun bu cahıllık, sana cıkolata almayan adam çocuklarına ne alır verır? Senın o evden gıtmeeyecegını bıldıgı ıcın ıstedıgını yapıyor zaten görüyorum ki senın gıtmeye degıl onu çekmeye niyetin var sadece, bu ınsan düzelmez cunku sen aynısın, düzelsin evıne bağlansın dıye bir cocuk daha yaparsın belki ama işin sonu sımdı degıl 5 sene sonra eve gelmeyen haftada 1 gelıp 100 TL bırakıp gıden bır adama donucek, kendıne yol cızmek zorundasın bu ezıyetın ıcıne çocuklarını da dahıl ettıgın ıcın onlarla ayakta durmak zorundasın artık 
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Adam fuul paket mübarek bırak kiz yok yok adamda 
0 oy
(294 puan) tarafından
Eşinin ailesiyle konuş annesiyle ablasıyla halasıyla kim varsa yani bizde öyle bişey olsa mesela kayınpederim yok benim ama annesine derim valla çeker döver bile erzurumda 3 dayısı var korkar bütün aile ona derim izmirde 2 teyzesi var hanım aga gibiler eski osmanlı kadınlarından ikisi de hoca hanımlar anında gelirler konyaya bence seni aşan bi durum bu baktın konuştun aile umursamadı mı ekran görüntüsü al aldattıldıgına karşı google fotograflara arşivle telefonundan sil ama dursun orda ailene bi söyle baktın olmuyo arkanda degiller mi git sıgınma evine aç davanı beni aldattı kadınlık gururumla oynadı vs vs dünyanın tazminatını alırsın kur o parayla evini mis gibi iadare et hayatını nafaka alırsın her ay biraz büyüyünce bebişlerin de iş bulursun bakıcı ayarlarsın 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 113 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 104 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 110 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 861 göst.