0 oy
560 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaynanasını sevmeyen var mı? Neden sevmiyorsunuz :)

49 Cevaplar

0 oy
(316 puan) tarafından
Ben seviyordum başta ama çok yalan konuşuyor sonra sevmeyi bıraktım nefret etmiyorum ama bana çok yalan söyledi esimede söyledi ne sözler verdi tutmadı hep heveslendirdi sonra yok çekti artık ona göre değer veriyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 senedir evliyim hiç bir sıkıntımız olmadı çok şükür ama uzağız onunda etkisi var tabi arada gidip görüyoruz.severim
0 oy
(119,287 puan) tarafından
seven nadir vardir
(2,469 puan) tarafından
Ben seviyorum kız vallah çok iyi çok değişik biri çok anlayışlı bilmiyorum inşallah hep öyle gider :)
(119,287 puan) tarafından
ins ama burdaki insanlari biliyon demi turkiyeden gelenlete neler yaptiklarini
0 oy
(245 puan) tarafından
Sevdikte ne oldu sanki geliniz nede olsa 
0 oy
tarafından
Çok merhametli bir kadın. Ben uyurken odanın kapısın bile kapatır uyanmamam için. üzerimi örter. Hasta olduğumda tansiyonuma, ateşime bakar ilac verir. Yemek yapar evin temizliğin yapar. Belim ağrıyordu bi ara, masaj yapar krem vururdu. Özel günleri eşimle güzel geçirmemden mutlu olur, Eşimle beraber gezmeye gitmemiz konu olunca hep onaylar. Bi mağazada güzel bir elbise görür dayanamaz bena  gidelim giyin bak yakışlrsa al. çok güzel diye götürür ve alır hemen. Ama şüpeci bir yapısı var. Vatsab durumlarımdan gereksiz anlamlar çıkartırdı esgiden. Artık durym paylaşmam. Bir akrabamla konuşurken başka odaya geçmemeye, başka odadaysamda kapıyı açarım ki konuştuğumu duysunda onu kötülemediğimi bilsin.  Birde çoçuklarının eziyet çekmesini istemez. Herşeyin çoğu zarar.
0 oy
(7,728 puan) tarafından
Iki yüzlü ve dönek olduğu için 
0 oy
tarafından
Sevmiyorum sevmek de istemiyorum. Arkamdan konuşmuş msjlari yakaladım. Bi ara da bizi boşamaya çalişiti. Hamileyken de kaç kez kırdı beni. Bu yüzden hiççç sevmiyorum 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Walla kimse 4 4 luk degl bende dahil. ama esimi seviyorum onun sevdiklerinide sevmeyi bir borc bilirim. Aşılamayack seyler olmadiktan snra eş degerse onun icin sevip saymali bence
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Sevmiyorum sevmeyeceğim de
0 oy
(390 puan) tarafından
Kaynanami cok severim hiç bir kötülüğünü görmedim beni ne zaman gitsem el üstünde tutar Allah basimizdan eksik etmesin♥
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Sevmiyorum diyemem ama benim kayınvalidem çok meraklı ve herşeyin içinde olmaya bayılır bu yüzden bazen sinir oluyorm 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Canim hep benim dedigim olsun istiyor kendi dedigini hep doğru goruyor herseye karisiyor esimle guzel birseu yapsak kıskanıyor esimi dolduruyor demediğim seyleri dedi diyor dedigim seyleri abartıyor esim de anneci esimden bile soğutuyor birsey istiyorsa dovuserek yaptırıyor korku kültüründe iki gun aramadim yok niye aramiyon diyor oğlum benden vazgeçmez senden vazgeçer diyor ben senin yuvani yıkarım istediğim gibi biri olmazsan diyor cok dövüşçü gerçekten Allah biliyor esim de annesini savunuyor bende yeni anladım niye sevmediğimi bu kadar net :)
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorundaydı ama ben ne saygısı daha kötüsünü gördüm benden de saygı bekleyemez 
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Ben seviyorum :)     
0 oy
tarafından
Herkes kayinvalidesini kotulemis sanki kendileri dört dörtlük bide kayinvalidelerine sorsunlar gelinleri nasıl davrandı

Ben cok seviyorum her dediğine alinmam çünkü annem olarak görüyorum yeri gelir kizabilir uyarabilir herseye alinmamak lazim
0 oy
(887 puan) tarafından
Kaynanaları kaynar kazana atmalı, yandım anam dedikçe altına odun atmalı :))))
(1,118 puan) tarafından
Aynn aynn öyle ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Aileme küçük gören köylüler diye küçümseyen evimize geldiğinde bi ikramımızi temiz görmeyip tiksinen bir kadını kim sever?
0 oy
(3,473 puan) tarafından

Kaynanasini seven:D

0 oy
tarafından
Seviyorum hemde çok neredeyse kendi annem kadar seviyorum eşim tarafından 2 eltim var 1 tanesini sevmiyorum hiç verseler bi kaşık suda boğarım 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Benimki ben nisanliyken vefat etti olsaydı ne olurdu bilmiyorum hiç görmedim çünkü

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,993 göst.
2 Mart 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 817 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hilay (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 567 göst.
12 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Kezban Demirdelen (1,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 411 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nzl123 (114 puan) tarafından soruldu

379,605 soru

11,363,823 cevap

34,841 kullanıcı

...