0 oy
1,980 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Çok pişmanım çok üzgünüm maf oldum anlatamam :( dün kaynanam gil bizdeydi demiştim bana kalkıp yardım etmedi hamileyim normalde birbirimizi çok severiz ama neden böyle davranıyor anlamıyorum demiştim keşke demez olaydım. Şimdi eşim aradı annemi hastaneye yatırıyorlarmis dedi ağlıyor :( kaynanam akciğer kanseriymis ve ciğerinin birisi bitmiş doktor çok geç kalmışsiniz demiş :( eşimi aramış ve kızım duymasın bebeğine bişey olmasın yaşayabilirsem doğuma kadar yaşayayim da torunumu bı göreyim. Demiş nasıl üzüldüm nasıl maf oldum söyleme kızıma üzülmesin demiş agliyormus eşim ağlıyor ben maf oldum nasıl üzülüyorum şimdiye kadar hiç kaynanam hakkında kötü bişey dememiştim hiç kötü düşünmemiştim neden boyle oldum bilmiyorum inşallah torununu görür canım annem :(

image

28 Cevaplar

+4 oy
(1,204 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Yaaa imtihan dünyası ışte burası... son günler de aşırı şekilde böyle postlar açılıyor kaynanam rahat bırakmıyor.. cat kapi geliyor... bana yardım etmiyor hamileyim vs vs.. ne bekliyorsunuz ki yaşlı kadınlardan onlar bugün var yarın yoklar.. onlar size dünyanın en güzel emaneti ni bırakıyorlar  (oğullarını)...  kıymet bilmek gerek. Birak nazlari bize geçsin birak bize hircinlansinlar onlarda yaptığı hatalardan elbet birgün pişman olurlar..  yeterki biz gelin lik görevimizi yerine getirelim yeterki iyi olalim bu dünyanın öbür dünyası da var..  Bizlerde kaynana olacağız biraz empati kuralim :angel:  sevgiler <3

tarafından
Benm vijdanm çok rahat ben ksynanama gelinlik değil kızlık yaptım sadece iki gün önce kırıldım bunu yazmıştım yazmaz olaydım :(
(1,204 puan) tarafından
ALLAH kaynana na acil şifa versin inşallah telafi edersin sıkma canını.
-Reklam-
+1 oy
(51 puan) tarafından

ay bn bile uzuldm rabbim sifasni versin insallah :(

+1 oy
tarafından
Allah sifa versn. cnm cok üzüldüm ya birdenmi anlamslar bunu:(
tarafından
Hastaydı ztn kaynanam eşimi doğurduktan sonra hep hastaymış rahmi alınmış 1 sene hastanede yatmış ondan sonra tam duzelmemis ağır iş falan yapamaz hep ben yapardım geçen gün çok hastalandı anne geleyim dedim yok kızım sen torunuma iyi bak dedi babamı ara sürekli aradım annemi hastaneye götür ben kalkamiyorum kalkabilsem götürürüm dedim dün götürmüş öğrenmişler bugünde kaynım Suriye'den geliyormuş :(
tarafından
Rabbim size bagslasn ins:(
+1 oy
(518 puan) tarafından
Kendini suçlama hamilesin alıngan ve duygusal olabiliyorsun gelen Allah'tan  sonucta Allah şifa versin elbet diyebileceğim tek bu sen kendini üzme 
tarafından
Normal de çok severim kendi annemden ayırt etmem ztn biz eşimle nisanliyken sırf ksynanama bı kere bağırdı diye ben yüzüğü attım kendi ailesine saygısı olmayan başkalarına saygısı olmaz dedim o derece çok severim çok üzüldüm ya vallaha içimden bişey koptu gitti :(
(518 puan) tarafından
Allah hepimize bir ömür nasip etmiş ve böyle konularda elden birşey gelmiyor maalesef.Allah büyüktür üzülme demek boş bilirim
+1 oy
(2,266 puan) tarafından
Allah şifa versin canım 
0 oy
tarafından
Ne güzel 

Biz onlar yuzunden boşaniyoriz 
tarafından
Ha pardon Hatice moralim o kadar bozuk ki yanlış anlamışım k.bkma :(
tarafından
Çok ön yargılısin ve hemen uyarı eline ne gecicek.
(397 puan) tarafından
Noldu kiz haticecm sorunlar baya buyudu sanrm.
tarafından
Sorun yok yanlış anlaşılma sadece tartışacak da durumum yok nasıl anlarsa anlasinlsr
(397 puan) tarafından
Diger haticeye sordm cnm bosaniyoz dems ya
0 oy
tarafından
Uzulme canm senn yaptgn bse yk imthan dunyasi
0 oy
tarafından
RABBİM yar ve yardımcınız olsun inşallah canım rabbim acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(397 puan) tarafından
Cok gecmis olsn cnm. İyi insanlar hep boyle  Olur kotulerde dunyaya direk kalir sanki. Cok uzldm allahim sifasini versn bsy olmaz insalh. Kendini cok uzme senin durumunda belli bebegi dusun. Zordur bilyrm ama bebek icin dayan
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Üzülme canım. Imtihan dünyası. Hic bisey elimizde degil bir var bir yokuz. Insan yeri geliyor kendi anneai ile tartışıyor. Kaynana ile elbet sorun olacak. ama cok beklentiye girildigi icin sıkıntı oluyor bence.  Herkes zaten ettiğini çekecek hic takip can sikmaya degmezki. 3gunluk dunya kirmaya kırılmaya hic ama hic gerek yok valla.  Bende kaynanami cok severim Allah razı olsun. Rabbim gecim sıkıntısi yasayan tüm gelin kaynanalarada ferahlık versin. InsAllah senin annende sagligina kavusur. Torununu görür:( Rabbim baska pismanlik vermesin canım. Bi anlik sinirle agzimizdan çıkana dikkat etmeyiz sonra bir ömür pismanlik :ermm:

(7,402 puan) tarafından
En azindan ona gelin degil kızı gibi davranmissin. Vicdanin rahat canim o yonden hic kendini strese sokma.
tarafından
İçim çok rahat işte. Ama çok üzgünüm
0 oy
(195 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah .şenlik bı durum yok ki hamilesin alıngan olabiliyor insan sen bu durumu yaşadın herkez aynı diye bişey yok bı kere yaşadığın bı sorun seni kötü yada onu kötü yapmaz ki .öz anne kız tartışıyor kaynanaya çok normal siz yanında olun morel verin .rabbim rabbim bilir gerisini .Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(1,430 puan) tarafından
rabbim şifa versin sen sıkma canını hepimizin hormon durumları çok kötü. 

ölümlü dünya neler görüyorum burda ölmesini temenni edenler nefret edenler küfür edenler bu dünya ne bize ne kaynanalaramıza kalacak iki tarag içinde söylüyorum keşke anlayışlı olup mutlu mutlu yaşacak pişman olacağımız şeyler yapmasak ne olursa olsun Allah başımızdan eksik etmesin bizim değilse eşlerimizin annesi eşlerimizin canı tekrardan çok geçmiş olsun kuzum içini ferah tut bol bol dua et 
tarafından
Amin inşallah kötü bişey olmaz :(
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Allah acil sifalar versin canim bende aynisini yasadim  kayinvalidemle hep eltilerim kayinlarim yuzunden tartisirdik  yoksa o beni bende onu severdik ams onlar yuzunden bi huzur bulamadik gecen sene pankreas kanseri oldu benimle yasiyirdu  cok pismanliklar yasadim keske gereksiz tartismakarimiz olmasaydi hic uzmeseydim onu dedim hep 6 ay cekti vefat etti halada cok ozluyorum  keske  basimizda buyuk olarak kalsaydi 
tarafından
Keşke ya keşke çok üzüldüm başın sağolsun :(
(1,060 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun
0 oy
(4,756 puan) tarafından
Ya çok üzücü Allah şifa versin canım 
0 oy
(1,310 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun acil şifalar versin
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim sifalarini versin kuzum 
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım ya rabbim şifa versin inşallah belki bana kızacaklar olacak ama olsun bir anne sonuçta ne yaparsa yapsın ne söylerse söylesin susmak en büyük erdemdir bu kaynana mevzuları gerçekten hiç hoş değil 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Allah kolaylik versin. Benimde sıcak iletişimim yok ama düşman da değiliz cok şükür. Genelde problemli durumlara hep yorum yapıyordum sanki bana yapılmış gibi. Artık o tür postları okumuyorum farkindanolmadan  kendimi doldurmaya başladığımı fark ettim. Birde karşı tarafı dinleme durumum olmadığı için yorum yapmamaya karar verdim hatta açıp bakmıyorum bile. Şimdide başlık dikkatimi çektiği için okudum. Herkesin sahip oldigi mucadele ettigi bir derdi illa ki var. Dışardan bakınca biz bile ne kadar rahat dertsiz tasasız görünsekte içimizde bir derdimiz oluyor. Karşımızdaki de aynı şekilde ama her zaman bu empatiyi yapamıyoruz. 
tarafından
Aynen öyle insan ister istemez burda okudukça etkileniyor benimde sorunum yoktu iyice etkilenmiştim hormonlar falan dagilmisim yani
0 oy
(45 puan) tarafından
Allah sifasini versin canim
0 oy
tarafından
seninki sana annelik yapmis sende kizi gibi olmussun rabbim ssifa versin. 

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 551 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 749 göst.
28 Nisan 2020 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 516 göst.
0 oy
12 cevap 478 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu