0 oy
980 göst.
Diğer kategorisinde (140 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızıma burada aylarca isim düşünmüştüm.. O mu olsun bu mu olsun diye sizlere sormuştum.. 14 şubatta sezeryanla doğum yaptım. Hastanenin hatası yüzünden sapasağlam olan bebeğim gitti.. Kaybettim yavrumu.. 18inde toprağa verdim.. Rabbim kimselere yaşatmasın bu acıyı o kadar zorki..

48 Cevaplar

+1 oy
(7,618 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım benim yüreğimde hissettim acını insan anne olunca bir başka annenin acısını kalbinin en derininde hissediyor meleğin o kadar güzel bir yerdeki bu yalan dünyanın günahına pisliğine bulaşmadan tertemiz pürüpak aldı cennetteki yerini ve senide bir melek annesi yaptı bu acı bütün günahlarına kefaret oldu sende pürüpaksın artık. yavrun seni cennette karşılayacak ve inanıyorum Rabbim sana yeniden evlat bağışlayacak.
-Reklam-
+2 oy
(7,447 puan) tarafından
Başın sağolsun ne desem az kalır Allah sabır versin cennette karşılayacak o seni melekti zaten melek olmuş :( nasıl bir hatası var hastanenin şikayetçi olun mutlaka
(140 puan) tarafından
Şikayetçi olmadım Allaha havale ettim ben onları. Zaten yavrum 4 gün yaşadı o 4 günde de neler çekti birde o küçük bedenine otopsi yapılsın istemedim..
(15,729 puan) tarafından
Basın sağolsun ama şikayetçi olmazsan başka canlar da.yanar bunun hesabını versinler
tarafından
Hatası neydi canım hastanenin emin misin hastane hatası olduğuna belki üzüntüden öyle düşünüyorsundur çok büyük travma çünkü başın sağolsun keşke böyle olmasaydı
+1 oy
tarafından
Basın sagolsun Allah cennette kavuştursun inşallah sizi üzülmemeye çalış seni o kadar iyi anlıyorum ki çünkü bende tam 2 buçuk ay önce senin gibi bebeğimi toprağa verdim çok zor anlayabiliyorum 
0 oy
tarafından
Offf rabbim sabır versin canım 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Allah sabırlar versin canim Rabbım hickimseyi evladiyla sınamasın ve kimseye acısını göstermesin 
0 oy
tarafından
Aallahim. Acıların en büyüğü ile imtihan etmiş seni..Allah sabırlar versin cncm..
0 oy
tarafından
Kuzumm basin sagolsun ya :( 
0 oy
tarafından
Allah sabır versin dayanma gücü versin insallah. Çok zor çok. 
0 oy
(17,817 puan) tarafından
:( ah kuzummm başın sağolsun doktorlarda tıpta oyuncak oldu valla
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Rabbim sabırlar versin kuzum cennette seni bekleyecek inşallah
0 oy
tarafından
Allah sabır versin. Allah rahmet eylesin . inşallah tez vakitde gebe kalırsın.
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Rabbim sabır versin canım cennete bir melek gönderdin öyle düşün 
0 oy
tarafından
Melek oldu bebeğin üzülme  :( Rabbim sabır versin ınslalah 
0 oy
tarafından
Rabbim sabırlar versin :((
0 oy
tarafından
İnan şu an ne yazacağım ne diyeceğim bilemedim,yavrusunu kaybeden bi anneye ne denebilir☹Sadece sabırlı metanetli ol gülüm cennet meleğin seni hep bekliyor olacak bu dünyada buyuyemedi ama Rabbım cennetinde büyütecek onu orda koşup oynayacak ve zamanı geldiğinde bi araya geldiginizde inşallah doya doya sarılıp sarmalicaksin evladını,basın sagolsun kuzum...
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Başın sağolsun Allah metanet versin .

Artık seni bekleyen minik bı meleğin var :(

0 oy
(1,230 puan) tarafından
Basın sagolsn neden kaybettim canm çok üzüldüm :(
(1,230 puan) tarafından
Ben şikayetçi olurdm her hatanın bir bedeli olmalı
(140 puan) tarafından
Kızım ağlarken ağzını burnunu kapattılar da yaptılar o işlemi böyle ağlama sesi boğuluyor gibi geldi. Ben o an anladım orada bi yanlış olduğunu
(9,623 puan) tarafından
Ya çok üxüldüm başınız sağolsun sesinizi çıksrmanız lazım ben öfkeden o hastaneyi yıkardım eşim doktoru gebertirdi çok üzücü bir durum :(
tarafından
Gizem gerçekten çok üzgünüm. Bizim üzgün olmamız keşke birşeyleri değiştirse Allah ihmali olan herkesi cehenneminde yaksın insallah
tarafından
Offf inanmıyorum nası yaparlar böyle birşeyi Allah belalarını versin
0 oy
(119,359 puan) tarafından
aahh basiniz sagolsun allah im sabur versin
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Başın sağolsun Allah sabır versin inşaAllah Allah yardımcın olsun
0 oy
(316 puan) tarafından
Canım rabbim sabır versin hangi hastane canım suçları ne

İlgili sorular