0 oy
111 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bebisleriniz neler yapiyor ek gidaya basladiniz mi ufaktan ne veriyorsunuz yemesi için hangi oyunlari oynuyorsunuz????

6 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
6 aylık şuan ben 4 aylıkken tadimlara basldim  
tarafından
Oooo baya erkenmis canim
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
5 ay 26günlük brokoli corbasıyla basladim
tarafından
Havuc kabak falan vermedin  mi bide yoğurt veriyomusun
0 oy
tarafından

Hafta bası başladık tadımlara.Beeerbat gidiyoruz :D 1 tatlı kaşığını 1 saatte falan yedik sanırım. Bugün yemek kaşığını geceye kadar yeriz diye düsünüyorum.

Dönencesini koltuğun kenarına monteledik biz. Çok seviyor diye. Yaptiriyorum ortaya etrafına bir sürü oyuncak. O hangisini isterse alip oynayıp birakiyo. Mama sandalyesine koyuyorum camın önüne çekip dısari izliyo. Ben yemek yerken gene orda oluyo masaya çekiyorum. 

Kitap okuyorum ama bu aralar sıkılıyor ondan. Zeka kartları var onlara bakiyor kendi ben anlatiyorum. 

Dönencesine emziklerini bağladım tam yetşemiceği ayarda onları tutmaya çalişiyor onla rahat yarım saat oyalanıyo. :D

Zaten uyandı karnı doydunalto değişti diyene kadar bidaha uykusu geliyo değişil bir döngü. 

tarafından
Hahahhaha canim Allah kolaylik versin yemeyen çocuk çok zor diyolar bakalım biz nasil olcaz
0 oy
tarafından
5 aylik kizim dün az biraz tattirdim. Ama gece uykusu yok. 

Dönüyo bazen koyduğum yerde kendini sürükluyo yuksek yerlere koymuyorum çünkü baya sürüklüyor kendini
tarafından
Ayy o bende de var canim yan dönmüyor ama aşağı doğru kayıyor bende dikkat ediyorum Allah korusun
0 oy
(211 puan) tarafından
Ben tadimlara başladım yasklasik iki hafta oldu gayet güzel gidiyoruz maşallah şimdiye kadar sadece ayvayı sevemedik :) kısa kısa yürüteçe koyuyorum çağırıyorum güle oynaya yanıma geliyor yada çekmeceleri açmaya çalışıyor biz aynaya bakmaya da bayılıyoruz o yüzden devamlı ayna karşında şarkılar söylüyoruz :))
(211 puan) tarafından
Çok hevesim vardı ya içimde mı kalsaydı ahahahhaha :D
tarafından
Maşallah diyelim bebise yemeyen de çok oluyor çünkü bu arada saçlar on numara :))
(211 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım :)
tarafından
Asellina benimde çok hevesim var yaza inşallah:)
(211 puan) tarafından
Ben de kendi rengime doncem saçımı boyayacak kimsem yok kendim de beceremiyorum saçım D açık çabuk uzuyor
0 oy
(3,551 puan) tarafından
5 aylık 23 gün sonra 6 olacak. 4 aylıkken kaşık maması kavanoz mama yogurt basladım. Şimdi çorba yiyor. Arada Bi mesela hafta da 2 Kez prinç  unu yapıyorum değişik tat olsun dye genellikle bir kase yogurda 4 bisküvi atıyorum onu yiyor. 
tarafından
Canım yogurt erken vermissin sanki alerji cikmadi mi bizde oldu sanırım yogurttan dolayı doktora gidicem. Hangi kaşık mamasini verdin hipp ari mama onlar ayni seymi
(3,551 puan) tarafından
Hipp aldım sevmedi bende sevmedim hero baby veriyorum ayına uygun ve evde sebze püresi yapıyorum.. Kemik suyu ile köyden süt getirtip küçük kavanozlara yogurt veriyorum bişi olmadı. Suana kadar hiç alerji durumu olmadı şükür. En cok sebze püresi ve yogurt a bayılıyor.
tarafından
Canım bende yoğurdu kendim mayaladim onun için sen inek sutunden mi mayaliyorsun
(3,551 puan) tarafından
Evet köyden getirtiyorum. Komsumuzun inekleri direk mayalıyorum. Onu yediriyorum. Çok güzel boy uzatıyor.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 62 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeakarsu (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gamzee6666 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 659 göst.

379,744 soru

11,368,063 cevap

34,850 kullanıcı

...