0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından

Ikı gundur eşimle aramız bozuk sebebi ise cok cok cok fazla sana yiye gitmesi oradaki ustaları benden cok göruyor vardiyalı çalışır eşim dun sabah işten çıktı akşama kadar sanayayıye ya arıyorum gel evde uyu az kaldı şunu yaptırayım ettıryım derken akşamı buldu izin almıs 2 ssat geldı uyudu az biraz yedi gitti bende sabır kalmadı ondan oncekı gunde gitti gecen hafta ızın gununde de gitti yeter artık dedım bune sureklı gııdyorsun eve geldıgınde de heryweı yağ kokuyor ona bırsey demıyorum ama yazık degıl mı sana bak haline dıyorum araba aramızda kuma gibidir yemın ederım o kadar sinirlendim gelme eve git ustanın yanında yat dedim  kızdım bayagı tamam hayatım özür dilerim dedı haklısın dedi yıne affetmedim eve geldi bana motor parasının kutusunu veriyor ya ne edeyim ben bu kutuyu dedım ay birde ne goreyım cıkolta birde çiçek gul yaptırmış içine bır not koymuş özür dilerim dye hatasını nasılda bılırsın dedım e hatalıysam özürde dileriz dedı şimdi ben bu adama nail kızayım <3  

image

9 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sonunda adamı pıçaklıcağnı düşünmüştüm :D 
(762 puan) tarafından
Az kalmıs tı oda bılıyor benım SABRIM taştı ı ne olacağını önlemini almış kendince
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbım ağzınızın tadını bozmasın inşallah canim 
(762 puan) tarafından
Çok sagol kuzum
0 oy
tarafından
Maşallah canım Rabb'im mutluluğunuzu arttırsın inşallah
(762 puan) tarafından
Amın canım safol
0 oy
(48,735 puan) tarafından
Aksama gider sanayiye ben sana diyim ☺️☺️
(762 puan) tarafından
Geçen aradı canım hayatım bırtanem he he dedım usta çagırıyor dedım nerden bıldın dedı e ben bılırım dedım yoksa demezsin boyle dedım aşk olsun nasıl demem diyor ya hehe dedım gıttı
0 oy
(11,391 puan) tarafından
Valla iyi senin iş ben cemkirsem daha fena olur heralde ama arabada sıkıntı varsa başını bekliyorsa normal kuzum
(11,391 puan) tarafından
He o zaman sıkıntı tabi
(762 puan) tarafından
2 yıldır evliyiz ne yaptı sa vazgecıremedım yemın ederım belki inanmayacaksınız ama ben arabaya ayakkabı İle girmiyorum arabada ayrı terlik var onunla giriyorum eger arabaya bırını alsa yıkmaya goturur gun boyu yıkar durur arabayı
(11,391 puan) tarafından
Baya hastalık o zaman benim eşim de iş kolik kuzum 3 yıllık evliyim her pazar tatilde koye gideriz işi de olmasa kendine iş bulur
(762 puan) tarafından
Anneyle konusuyoruz kızım cocukken de boyleydı motordan alamadık sevıyor ne yapalım diyor cok ugrastım bizde ama yapacak bırsey yok diyorlar annemde aynısını diyor cok sukur kumar ıckı yok oyle onunla ugrasıyorum bırak heves ediyor diyor tamam haklılar ama bu kadarda olmaz yanı
(11,391 puan) tarafından
Zamanla gecer canım inşallah baktığında benim eşim de titiz arabasına bakar eder ama önceden daha bakarmış yazın sıcak kışın yağmur çamur görmemiş şimdi o kadar değil artık sen de konuş tatlı tatlı her fırsatta anlt
0 oy
tarafından
Mutlulugunuz daim olsun ❤️☺️
(762 puan) tarafından
Çok sagol tatlım
0 oy
(119,483 puan) tarafından

sonunu baska hayal ettim okurken :ermm:

(762 puan) tarafından
Nasıl peı
(119,483 puan) tarafından
eniste dayak yiycek sandim